Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Autópályadíj büntetés! fórum

Autópályadíj büntetés! (beszélgetős fórum)


4. etikat (válaszként erre: 1. - N.Józsi)
2010. ápr. 26. 08:55
Sajnos én is így jártam, jobb minél előbb befizetni, mert csak több lesz ! jó tanulópénz :(((
3. 9bbc382386 (válaszként erre: 1. - N.Józsi)
2010. ápr. 26. 08:34

Akkor még örülhetsz a kirótt büntetésnek.Volt,akinek 45ezer lett a büntetése,de ha nem fizeti be 65ezerre emelkedik.....és így tovább.

Ezt hívják tanulópénznek,fellebbezni sem érdemes,mert méltányos a pályakezelők részéről ez a büntetés.

2. 07c4794583 (válaszként erre: 1. - N.Józsi)
2010. ápr. 25. 16:38

Szia,


már volt ilyen téma:


[link]



lényeg: még ha aznap befizetted volna, sem segít, mert az időpontot is rögzítik, és a vásárlás idejénél a "bűnösséged" bizonyító fotó ugye korábbi.


fizesd be a díjat, mert nem tudsz mit csinálni.

2010. ápr. 25. 16:33
Az a problémám hogy folyó hó 16.án kölcsön kapott autóval közlekedtem az M0-ás autó úton és mivel nem nap mint nap közlekedem ezen az úton visszafelé Szigethalomról az M0-ás Északi végénél elnéztem a lejáratot és nem az 1ES ÚTRA jutottam hanem az M1-es AUTÓPÁLYA Győrfelé kifelé vezető szakaszára amiről csak a következő pihenőnél tudtam lehajtani a régi 1-es re! Egyszóval a legelső lehetőségnél elhagytam azt és még ígyis több mint 10KM-es kerőlőmbe került! Autópályadíjj nemvólt még négynapos sem befizetve arra a napra de KB: 5Km-t ha mehettem rajta és kiküldték a 15.000Ft Büntetést amit kicsit sokallok! Miért nem lehetséges ijenkór a 4napos díjjat büntetésként a duplájára emelve kiküldeni ésha valaki ezt nem fizetibe! Na akkór a 15.000Ft osat küldeni! Tévedni emberi dolog és nemkéne azonnal lógósként kezelni az embert és azonnal kizárni a fellebbezés lehetőségét! Amivel az eltévedt korrigálhatná a dolgot! Sajnos csak később tudtam meg hogyha aznap befizetem utólag az autópálya díjjat a 4 napost, akkór az bekerülve a rendszerbe megnemtörténtté teheti a feltételezett lógás tárgyát! Tud-e Valaki nekem ebben segíteni, vagy fizessem be az ismerősőm autójára érkezett büntetési csekket! Várom a segítő kezet, ill.: annak írását!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook