Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Autópálya matrica: véletlenül elírtam a számot. Járt már így valaki? fórum

Autópálya matrica: véletlenül elírtam a számot. Járt már így valaki? (tudásbázis kérdés)

2010. aug. 24. 06:24
Első alkalommal 15000Ft,volt a büntetés,másik kocsi rendszáma miatt,második alkalommal az autópálya perzekútórjai csíptek meg, az egyik szám volt elírva, Emődön ki tudtuk fizetni a büntetést,de ez az összeg nem volt sok.Talán 1500Ft.
2010. aug. 23. 22:56

Az úthasználati jogosultság szigorúan forgalmi rendszámhoz kötött, ezért amennyiben Ön rendelkezik az

ellenőrzés időpontjában érvényesnek tekinthető úthasználati jogosultsággal, kérjük ellenőrizze, hogy a

vásárláskor aláírt ellenőrző szelvényen, illetve elektronikus úton történt vásárlás esetén a visszaigazoláson

szereplő rendszám megegyezik–e a jármű tényleges hatósági jelzésével. Az úthasználati jogosultság

vásárlásakor az adatbázisba tévesen bekerülő adatokért az ellenőrző szelvényt aláírásával igazoló,

elektronikus szolgáltatás esetén az ellenőrző értesítést elektronikusan megerősítő személy a felelős.

Helytelen rendszám esetén, két karakter eltérésig ügyfélszolgálati irodáinkban lehetőség nyílik korrekciós

ügyintézésre (ennek helyszínen fizetendő költsége 1000 Ft), melynek részleteiről munkatársaink

készséggel nyújtanak felvilágosítást telefonon, vagy személyesen.

Ez az autopalya.hu-ról van:-)

2010. aug. 23. 21:29
A kisfiam is így járt. A másik autónk rendszámát adta meg véletlenül. 15 ezret kellett fizetnünk, büntit. Vagyis, mintha nem is vett volna :(
2010. aug. 23. 20:33
Az ügyfélszolgélaton kevés pénzért korrrigálják a hibát hiszen volt matricád én már jártam igy csak én benzinkuton vettem ugy hogy elöre
2010. aug. 23. 20:19
mindenképp
4. eperlevél (válaszként erre: 2. - Luca01)
2010. aug. 23. 20:18
Szerintem vedd fel velük a kapcsolatot és kérdezd meg mi van. Egy próbát mindenki megér. Apu haverja járt már így, úgy emlékszem el tudták rendezni az ügyet, bár azt hiszem ő nem várta meg a csekket, jelezte előbb a tévedést.
3. andi6020 (válaszként erre: 2. - Luca01)
2010. aug. 23. 20:13
Én is vettem 2 napja. Nemigen tudsz mit csinálni, hiszen az általad elküldött adatokat visszaküldik neked, ellenőrzöd, visszaigazolod, és csak azután él a matrica. Tehát elvileg lett volna alkalmad rá, hogy az elírásodat kijavítsd. Ha elírtad, és ne ellenőrizted, csak elküldted, hogy az adatok helyesek, az a Te hibád. Ez van.
2010. aug. 23. 20:08

Autópálya matricát vettem sms-ben. Véletlenül elírtam e számot, és így már nem a a mi rendszámunk szerepelt a bizonylaton. Erre csak utólag jöttem rá. Ma jött a csekk, hogy pótdíjat kell fizetni.

Járt már így esetleg valaki rajtam kívül?

2010. aug. 23. 20:06
Autópálya matrica

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook