Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Autópálya büntetés fórum

Autópálya büntetés (tudásbázis kérdés)

9. krisztacicc (válaszként erre: 3. - 94c02c5bb5)
2009. okt. 28. 22:16
a fellebezés sajni nem jött be...
2009. okt. 28. 22:14
Én ezekután azt tudom javasolni minden kedves autósnak, hogy fényképezen mindent. A mellette parkoló autót is, mert úgye, ha benyomja a kocsiját akkor sorry, de nem fog fizetni senki. Sajnos most nekem sincs hiteltérdemlő bizonyítékom csak 1 tanum, de ki tudja az mire lesz elég az ÁAK ellen... A telefonos ügyfélszolgálatosokat szerintem NE is hívjátok fel persze, ha kiváncsiak vagytok rájuk akkkor hallgassátok meg milyen elutasítóan válaszolnak a nekik kiadott lista alapján, hogy a reklomációkat hogyan kezelhetik.
2009. okt. 28. 22:07
Velem is ugyanez történt, sztem nem is volt ott tábla az elterelő útra vonatkozóan. Mi ketten mentünk 2X és nem láttuk, pedig kerestük. 08.07-én, hja és most, hogy elutasították a reklomációs levelemet, ezért most még nagyobb összegű pótdíjat kell befizetnem. A pót-pótdíj kelte az elutasítólevél kelte után íródott 1 nappal. Szerintetek ezt megtehetik? Ilyenkor nincs 8 nap türelmi idő, hogy a szerencsétlen delikvens eljusson a postáig? Mert úgye annak kell lenni az első dolgának, hogy befizesse a díjat, ami sztem jogtalan volt!
2009. szept. 4. 11:30
Ne hagyd annyiban, megáll az ész. Hüle pestiek, azt hiszik, hogy mindenki profi Pestben, na ezért utálom Budapestországot.
2009. szept. 4. 11:28

Telefonon beszélt már a férjem velük, de azt mondták, hogy tudnak róla, hogy útlezárás volt, de nem érdekli Őket, Budapest felé kellett volna mennie. Hiába nincs arra dolga...


Úgy utálom az ilyet, lezárják a kivezető útat és aki nem ismerős arrafelé, az nem tudja, hogy merre is mehet akkor, így hát gondolta nem lesz gond abból, ha a köv. lejáratnál jön le. Kb. 5 km-t ment jogtalanul.

4. panna77 (válaszként erre: 2. - Hajnalfény73)
2009. szept. 4. 11:26
Írjatok egy nagyon kemény fellebbezést! Ez általában bejön.
3. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 2. - Hajnalfény73)
2009. szept. 4. 11:23
Persze, az általad közölt indokra hivatkozva, írjatok fellebbezést. Tipikus Magyarország.
2009. szept. 4. 11:20

Sziasztok!


Ma kapott a férjem egy levelet, csekkel együtt. Matrica nélkül közlekedett az M1-es autópályán. Biatorbágyra szeretett volna eljutni, az MO-on ment, onnan akart a 100-as útra letérni. De ott le volt zárva a lejárat, így tovább kellett mennie és a köv. lejáratnál tudott lejönni az autópályáról. Az útlezárásnál Budapest felé el tudott volna jönni, úgyhogy erre hivatkozik az autópálya kezelő, hogy arra kellett volna lemennie. De így ebben az esetben a pár km-ért fizethet 15. 300 Ft-ot. A férjem azon mérgelődik, hogy nem jelezte tábla, hogy útlezárás lesz. Mert akkor korábban le megy az autópályáról. Budapest felé pedig nem akart menni, mert nem arra volt dolga, gondolta, hogy ha már lezárták a kivezető útat, akkor már csak nem büntetik meg, ha a köv.lejáratnál jön le. Ilyen esetben lehetne valamibe kapaszkodni? Köszönöm előre is.

2009. szept. 4. 11:20
Autópálya büntetés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook