Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Automata macska WC fórum

Automata macska WC (beszélgetős fórum)


2022. okt. 20. 14:33
Szemeztem az automata alomtálcával, de irreálisan drágának találtam. (2 cicánk van.) Próbáltuk a szilikagélt, mert nagyon jókat olvastunk róla, és az alapján úgy tűnt, kevesebb macera. Nekünk nem vált be.
6. Ködlovag (válaszként erre: 3. - Fincsi5)
2022. okt. 19. 21:34
Köszönöm neked is a választ. Nagyon ügyesen használják az almot, az valahogy ösztönösen ment nekik egyből, ahogy beletettem őket és a mancsukkal megkapargattam. Kb. 6 hetesek lehettek, mikor hazahoztuk őket, a betakarás nem sikerül. És mivel még picik, naponta többször kapnak enni, így a wc-zés is többször van.
5. Ködlovag (válaszként erre: 2. - Bnedora)
2022. okt. 19. 21:23
Köszönöm a válaszodat. Az almot ügyesen használják, azzal nincs gond, az a probléma, hogy nem kaparják be a csomagocskájukat:) az igyekezet megvan bennük, keresik, szaglásznak, próbálják, de általában nem sikerül, így mikor hazajövök a munkából, több, néha még gőzölgő bomba fogad, ami a kicsi lakásban vágható szagokat eredményez:)
4. sanyinak (válaszként erre: 3. - Fincsi5)
2022. okt. 19. 19:29

Nekem is ez jutott eszembe 😊.

Bár szerintem elég energiaigényes feladat a szoktatás.

3. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Ködlovag)
2022. okt. 19. 18:10
Akkor már jobb, ha megtanítod a wc használatára. Van olyan, amelyikbe be van építve a szűkítő, lehet, sikerülne.
2022. okt. 19. 17:12
Nekem 7 cicám van, kinti, benti. Az enyémek nem vakok, mégis történik "baleset". Mi, szilikagél granulátumos macskaalmot használunk, ami szerintem jó.
2022. okt. 19. 16:49

Sziasztok, több mentett cicánk van, mindet csak lakásban tartjuk. Az alomtisztítás rengeteg időt igényel, mostanában nehezen oldom meg. Körülnéztem a neten, láttam olyan automata macska wc-ket, amik gombnyomásra egy alul elhelyezkedő kis fiókba szelektálják az alomból a végtermékeket. Az áruk elég magas, 250 ezer Ft fölött, ezért nem szívesen vennék jó vélemények nélkül. Van valakinek közületek tapasztalata ilyenben? Akinek több (sok) cicája van lakásban, hogy oldja meg az alomtisztítást? Nálunk ráadásul a legújabb 2 mentettkénk vak, így nem is találják el pontosan a takarítás helyét az alomban.

Köszönöm előre is a válaszokat: Laci

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook