Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Autólopás - segítség!!! fórum

Autólopás - segítség!!! (beszélgetős fórum)

2014. márc. 7. 08:22

2014.03.06-án Ellopták, Budapest XI. kerületben(Infopark közelèben) ,nyom nélkül. Színe sötétkékék(metál), Automata DSG-váltó van benne. TDI felirat a hátán. Jó állapotban van. "Goal" felirat minden ülésen, és az oldalán. VW jeles dísztàrcsa.


Nyomravezetőnek magas pénzjutalom, aki tehet kérem ossza.


Tel:06-70/6036238

2013. nov. 5. 14:29

Vigyázzatok!!!XIX .kerület-megszaporodtak a lopások,betörések!

Fodrászom nővérének ma reggelre ellopták az autóját.

Nem rég betörték egy szalon kirakatát:O

Ez mind Wekerlén történt.Jönnek a bandák:OO

Hol vannak ilyenkor a rendőrök???

Bezzeg,ha negyvennel megyek az ADY-n 30 helyett,már jön a csekk.Inkább a közbiztonságra figyelnének jobban,és éjjel járőröznének!

2009. okt. 9. 08:49

úristen, megőrűlnék ha ellopnák az autóm!

Elég volt az,hogy külföldön voltunk ,és tesoméknál hagytuk a kocsit ( garázsban), és ott hagytuk a kulcsot ha riaszt, vagy legyen bármi, ott legyen a kulcs.

Erre mikor érte megyünk üres a tank..át van állítva mind2 ülés, a türök..

Na mondom nem baj, ha tesóm vezette, benne megbízok, eléggé megbízható személyiség..de felhívtam hogy máskor azért tankoljon bele, mert dízeles, ha teljesen kifogy a benzin megáll az autó, aztán javíttatása nem 2 forint. ( kiirta a kocsi,hogy 0 km-t mehet).

Ekkor ő mondta,hogy nem használta..kiderült, hogy az egyik dolgozója vitte el a kocsit. aki persze tagadta.. fúú..csajok, ha elöttem állt volna az a nő, az biztos,hogy még mindig korházban lenne..

27. agis
2009. okt. 9. 08:38
Eltűnt egy fekete Seat Ibiza 1.4 Reference típusú gépjármű tegnap este 20:00 és 21:00 a II. kerületből, rendszáma JTF-177 aki látta, vagy tud róla, kérem jelezze priviben! köszönöm...
26. 80ASIQ (válaszként erre: 23. - Csicsi25)
2009. szept. 3. 22:30
Én is együttérzek, de ezzel sajnos nem sokra mész.
25. badonyimariaeva (válaszként erre: 23. - Csicsi25)
2009. szept. 3. 22:22

Nagyon sajnálom ami veletek és azokkal történt akiknek ellopták az autójukat!

Én már olyan sok országban jártam a kocsimmal, de eddig még soha sem lopták el,hál Istennek!

24. Noj84
2009. szept. 3. 10:06
Nekünk is ellopták a piros 9 hónapos Honda Jazz LS-ünket a 9. kerületből 2007-ben. A biztosító fizetett, de így is buktunk vele majdnem 1 millió forintot. Ugyanilyet vettünk végül, csak nem pirosat. Én nagyon szerettem, mai napig arra az esétre gondolok, a hideg kiráz. :( Szerintem még aznap szétkapták. :(
2009. szept. 3. 09:09

Sziasztok!


Az elveszett autó adatai az alábbiak (hátha valaki látja :)


Típusa: Fiat Punto 1,2 8V ELX DYNAMIC - sötétített üvegekkel - 5 ajtós

Színe: fekete

Rendszáma: IMS-261


Aztán azóta néhány dolog még kiderült: Pécsett a Fiat Puntora mennek rá a tolvajok. Aki itt lakik és hasonló autója van, vigyázzon és tegyen óvintézkedéseket!

Az utóbbi időben 7-et próbáltak ellopni, abból 6-ot sikerült is. (Sajnos, a miénk is benne van)

A hetediket azért nem tudták ellopni, mert valaki meglátta őket és hívta a rendőrséget. Mire azonban kiértek, a tettesek eltűntek. Az autót vontatásra készítették elő. Hónapok óta körözik a tetteseket és csak remélni tudjuk, hogy egyszer hibáznak és végre elkapják őket.


Tegnap elküldtem az e-maileket és sorban kapom a visszajelzéseket, hogy sajnálják, ami történt. Ez nagyon jól esik, egy kicsit vígasztal, hogy ilyen ismerőseim vannak.

Nem utolsósorban pedig nektek is köszönöm az együttérzést és a hozzászólásokat.

22. a0c1361e44 (válaszként erre: 17. - 99279bb06f)
2009. szept. 2. 21:30
Nálunk ugyan ez volt. A megtalált teherautóhoz hozzá se lehetett nyúlni amíg a rendőr nem engedte meg. Pedig nem volt köze sem a kereséshez, sem a megtaláláshoz, se semmihez....
2009. szept. 2. 21:17
tudod ha megakarták volna megtalálták volna de szerintem nem is akarták megtalálni hisz egy kilenc személyes kisbuszt vesztettünk el először az állatkertnél a gyerekekkel..
2009. szept. 2. 21:09
Ja tényleg ,írd le az autótok ismertetőit+rendszámot, nézzük majd mi is, hátha, ki tudja.
19. 99279bb06f (válaszként erre: 18. - Alfoldi13)
2009. szept. 2. 20:33
Reméljük nem lesz legközelebb, de csak szólj! A szemem olyan, mint a sasé! :)))))
2009. szept. 2. 19:39
sajnos már kétszer is ugy jártunk hogy haza már gyalog kellet menni egyik se lett meg...
2009. szept. 2. 15:29

A barátomnak lopták el az autóját.

A rendőrségtől megkapta a papírkát, hogy ismeretlen...nyomozták...nem találták...lezárták az ügyet.

Megyek az úton hazafele néhány nap múlva, és mi megy előttem?

Hát a barátom autója!

Szemem kigúvadt, azt hittem rosszul látok. Gyorsan telefon...végül néhány kemény legénnyel sikerült visszaszerezniük. A rend őrei nem nézték jó szemmel, sőt még meg is dorgálták, mert a sajátját visszaszerezte!

Nem is vitték messzire, csak a következő faluba! De nem találta meg a rendőrség!


Jól tetted, hogy szétküldted, mert csak egymásnak lehet ez ügyben segíteni.

A közeg nem úgy tűnik, hogy foglalkozik ilyen üggyel.

2009. szept. 2. 13:34

Sziasztok, visszajöttem!

Küldtem egy kör-emailt az ismerősöknek az autó adataival és megkértem őket, hogy ők is küldjék tovább. Nem tudom, van-e értelme, de legalább azzal vígasztalom magam, hogy nem csak ültem ölbetett kézzel és vártam a nagy semmire, hanem tettem is valamit.

15. potyek (válaszként erre: 12. - Krinya8)
2009. szept. 2. 09:59

Nem hiszitek el, de egyik ismerősünk ezer éves trabantját tavaly lopták el.Ezer éves rozoga kis járgány volt,de ment.Hihetetlen,de lehet hogy már régiségnek, kuriózumnak számít, hisz alig látni trabit!

Egy lopás, bármiről is van szó, nehezen feldolgozható eset...sajnos!

2009. szept. 2. 09:38
a családunkban eddig 4 kocsit loptak el. Egyik sem lett meg...
13. Csicsi25 (válaszként erre: 12. - Krinya8)
2009. szept. 2. 09:21

Köszi szépen a tanácsot, megfogadom.


Most sajnos mennem kell, délután jövök, addig írjatok és bíztassatok! Nagyon rámférne!


Köszi mindenkinek az eddigi válaszokat!


Kellemes napot nektek!

12. Krinya8 (válaszként erre: 1. - Csicsi25)
2009. szept. 2. 09:15

Szia!


Nem akarlak elkeseríteni, apukámnak 2 kocsiját lopták már el , egy se lett meg.

A rendőrök nagy ívbe tojnak rá, annyi hogy beteszik az adatbázisba, és kész, de remélem ez esetben tévedni fogok!

Írj ha van valami hír!

Esetleg még az iwiwre tegyél az üzifalra egy ismertetőt, rendszámmal együtt, és kérd hogy küldjék tovább az ismerőseid,nem nagy eséllyel, de hátha....


Sok szerencsét!!!!!

2009. szept. 2. 09:09
A Trabantot azért írtam, mert a férjem azt mondta, azt vesz legközelebb. Amit elloptak, egy Fiat Punto volt.
2009. szept. 2. 09:07

Hát, 10-15 éve még jobb autónak számított a Trabant, mint ma.


Indításgátló volt benne, de szerintem ha valamit el akarnak vinni, azt el is viszik, bármi is legyen benne.

Mindig a "Barátok közt" jut eszembe, hogy a Botond milyen könnyedén elkötötte az autókat. Nem gondoltam volna, hogy egyszer mi is "áldozatok" leszünk.

9. genlips (válaszként erre: 7. - Csicsi25)
2009. szept. 2. 09:05

uuu, bocs, most olvasom, hogy a trabantról írtál...

hát az végül is elég régen volt, akkor talán jobban keresték az alkatrészeket, mint manapság.

8. genlips (válaszként erre: 1. - Csicsi25)
2009. szept. 2. 09:01

Volt riasztó benne? Kormányzár vagy hasonló lopásgátló?


Egyik rokonom trabantját is ellopták vagy 10-15 éve, és akkor is azt kérdeztük, minek egyáltalán ellopni egy trabantot?! Nem került elő.

2009. szept. 2. 08:57

Nem lízingelt volt az autó, teljesen ki volt fizetve - talán még az a szerencse, mert most még a részleteket is fizethetnénk a semmiért.

A rendőrségen azt mondták, 3 hónapig keresik (ha keresik egyáltalán)

Biztosítást külön nem kötöttünk rá - igazából eszünkbe sem jutott, hogy ellophatják. Több autónk volt már, de egyet sem loptak el és a rokonságban sem történt még ilyen. Viszonylag kis városban élünk, a parkolóból nem minden nap lopnak autót. Igaz, olyan már előfordult, hogy betörték az ablakot és kilopták valamelyikből a rádiót.

Elfelejteni nem lehet, hiszen csak benne van az emberben, hogy mennyi pénzt költött rá. Ez olyan, mintha kidobtam volna az ablakon egymillió forintot.

Férjem azt mondta, legközelebb Trabantot veszünk, azt nem lopják el :) Még jó, hogy ilyen viccesen fogja fel. Reggel azt mondta, nem akar szívinfarktust kapni, ezért nem izgatja magát miatta. Inkább a kocsi, mint az ő szíve.

6. 80ASIQ (válaszként erre: 1. - Csicsi25)
2009. szept. 2. 08:53

A szomszédom autóját is ellopta valaki, de azt Sopronban megtalálták. Szerencséje volt a szomszédomnak. Ha legjobban keresett tipus volt, akkor sajnos nem bízom abban, hogy elő fog kerülni.

Olyan tippet hallottam még, hogy az alvilággal kell a kapcsolatot felvenni. De nem vagyok ebben járatos, sosem volt dolgom az alvilággal. Meg ahogyan telik az idő, úgy csökken az esély, pláne ha rögtön elkezdik a kocsi szétszerelését. Sajnálom.

2009. szept. 2. 08:48

Szia!

A Tesómtól loptak el háromszor autót.

A személyautót nem tudták sokáig vinni, mert lerobbant, így ott hagyták az úton, így a tesómat a rendőrök ébresztették, hogy miért hagyta ott. Ekkor derült ki a lopás.

A következő alkalommal az ellopot autóval pont egy ismerős mellett autókáztak, aki felhívta a tesómat, ekkor kiderült, hogy ellopták, így követte és meglett ez is.

Aztán ellopták a teherautóját, ez vicces volt, mert én elmentem mellette, csak nem emlékeztem rá, hogy hol. 1 hét múlva a férjem felismerte. A rendőrök nem csinálnak semmit. kb. 1 hónap múlva lezárják az ügyet, mert eredménytelen a "keresés". A biztosító jó sokára fizet, ha van cascó. Szerintem felejtsd el:(((

2009. szept. 2. 08:46

Jajj... Én nem is mernék ilyesmibe belegondolni...:(

A mi autónkat nem hiszem, hogy ellopnák:S:S:S



Lízingelt autó volt?

Nagyon sajnálom...

2009. szept. 2. 08:46

Igen, én is ettől tartok, hogy alkatrésznek lopták el, bár annál jobban nézett ki, semhogy annak használják fel. Még 3 hónapig sem használtuk, a nyár elején vettük. A rendőr azt mondta, hogy nálunk a városban ezt a típust keresik legjobban a tolvajok. Ha ezt annak idején tudtam volna, eszembe sem jutott volna megvenni.

De késő bánat!

A gyerekek is nagyon szerették, mindig ilyen autóról álmodtunk - legszívesebben sírnék, de attól még nem lesz meg.

Azt sem tudom, hogyan mondjam meg a szüleimnek, totál ki lesznek ők is bukva...

2009. szept. 2. 08:36

Szia!

Tőlem loptak már el autót. Szerencse a szerencsétlenségben hogy céges kocsi volt, de akkor is rossz érzés...

Nem került elő a kocsi. Ha csak kocsikázni vitték el, vagy valamilyen bűncselekményhez akkor talán előkerül. Legalábbis nekünk ezt mondták.

De a legtöbb esetben alkatrésznek lopják, és akkor már dirib-darabban van. Úgy már nehezebben találják meg:(

2009. szept. 2. 08:33

Sziasztok!

Tegnap vettük észre, hogy eltűnt az autónk a parkolóból - vasárnap este még használtuk. A férjem feljelentést tett a rendőrségen.

Történt veletek vagy ismerősötökkel hasonló?

Van rá esély, hogy előkerül az autó, vagy erre már keresztet vethetünk?

Vélemények, tapasztalatok? Esetleg tehetnék valamit, hogy előkerüljön?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook