Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Autoimmun betegséggel mellimplantátum - tapasztalatok? fórum

Autoimmun betegséggel mellimplantátum - tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


9. Gabóca6 (válaszként erre: 7. - 9bbc382386)
2019. ápr. 30. 17:49

Sajnos van köze, mert a térd csipőprotézis nem szilikonból van.nézd meg htps//associationofbreastsurgeryorg.uk/media/64895/floyd-mirandareport-onbreast-implant-illnes.docx

Elég sok betegséghez van köze csak nálunk nem beszélnek róla, mert nem érdekük az orvosoknak.

8. Gabóca6 (válaszként erre: 6. - Bridemay)
2019. ápr. 30. 17:43
Szia, szerintem is hatással van a mellimplant az autoimmun betegségre és még sok másra is.kivel vetette ki a barátnőd? Én is szeretném kivetetni, de nem tudom még kivel.
7. 9bbc382386 (válaszként erre: 2. - Babbuska)
2014. febr. 19. 15:50
Semmi köze az implantátumnak az autoimmun beteggségedhez.Ez egy térdműtét is lehetne vagy csípőprotézis.
2014. febr. 18. 08:45
Az én barátnőmnek valószínűleg az implantátum hatására alakult ki (vagy jelentkezett) az autoimmun. Nagyon gyorsan kikapták neki. Szerintem nem éri meg. Ő is nagyon bánja már... Biztos, hogy van hatásuk egymásra.
2014. febr. 17. 22:03
nekem is autoimmun betegségem volt és 8 éve van implantom..simán lehet!!!!!!!
2014. febr. 17. 21:58
Nagyon nem tanácsos, de inkább szakembert kérdezz!!!
3. moonlight13 (válaszként erre: 2. - Babbuska)
2014. febr. 17. 21:31

"Autoimmunitásnak nevezzük azt a jelenséget, amikor az immunrendszer a szervezet saját alkotóelemeit „idegen testnek” érzékeli, és elpusztításukra törekszik."

Én semmiképp nem törekednék arra, hogy egy tényleges "idegen test" legyen bennem!

2014. febr. 17. 21:17

Sziasztok!

Azt szeretném tudni, hogy volt-e vkinek mellműtétje, akinek vmilyen autoimmun betegsége van? Nekem autoimmun pajzmirigy gyulladásom alakult ki a szülés után és azt olvastam hogy ilyen esetben nem lehet implantátumot betenni.

Köszi a válaszokat!

2014. febr. 17. 21:11
Autoimmun betegséggel mellimplantátum - tapasztalatoj?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook