Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Autóbalesetek fórum

Autóbalesetek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
57. kicsinuszi (válaszként erre: 56. - Ekka)
2006. dec. 15. 15:48
persze én sme azt mondom, hogy mindig a gyalogos a hibás, csak egyszerűen valahogy bele kellene nevelni az emberekbe a helyes közlekedés szabályait, elgyen szó autóról, gyalogosról, biciklisről. De amikor az anyukát a gyerekkel látom hülyén közlekedni, jönne hogy megtépjem, mert az a gyerek ugyanazt fogja majd csináélni mint az anyja, mert ezt látta.
56. Ekka (válaszként erre: 53. - Kicsinuszi)
2006. dec. 15. 15:40

Pesze van sok figyelmetlen gyalogos is, de én elfigyelem az autósokat is. (pont előttünk van a zebra) Gyalogos áll.. jobbról autó.. elengedi.. balról autó.. nem engedi el.. gyalogosunk áll az út közepén..

Két éve így ütöttek el egy anyukát gyerekestől..(itt előttünk) Tolta a babakocsit, gyerek a kezébe..Baromkám meg nem állt meg, pedig egyértelmű volt, hogy a másik autós elengedte őket....

2006. dec. 15. 15:37
Bocsi mindenkitől, remélem belefér az előbbi véleményem ebbe a körbe, mert csak most ltom, hogy mindenki csak autoauto balesetről beszélt.
2006. dec. 15. 15:33
nem megoldahtóak, hanem elkerülhetőek
2006. dec. 15. 15:32
Abban egyetértek mindekivel, hogy az autósok figyelmetlenségének, meg gyorshajtásnak köszönhetően történik a legtöbb baleset. De kérdem én: egy gyalogos amikor lelép az útra miért nem néz jobbra vagy balra, hogy jön-e autó. Nemegyszer látok embereket, akik csak hipp-hopp csapódnak le a zebrára és irány a túloldal. De arra miért nem gondol egyik sem, hogy azért az autónak is kell pár méter míg megáll. CSak egy kis odafigyeléssel a gyalogosgzolások is megoldhatóak lennének, legalábbis szerintem
52. 5464505f6a (válaszként erre: 53. - Juniperus)
2006. dec. 15. 15:27
Na,tessék!MÁr megint!Kiváncsi lennék,hány olyan hirt hallani,h a sofőr kábitószert használt..A gond inkább a gyorshajtás,szabálytalanságok,és az alkohol. Meg talán nem kellenne akárkinek jogsit adni!
2006. dec. 15. 13:01
Tavaly Augusztusban belerohantam hátulról egy autóba!!agyrázkódás,jobb oldali arczúzódás!Nagyon szörnyű volt.Szerencsére a páromnak nem lett baja,a lányom pedig nem volt velünk!!
2006. dec. 15. 12:56
Közelednek az ünnepek, vigyázzunk egymásra az utakon!
49. emagdi (válaszként erre: 49. - Juniperus)
2006. dec. 15. 11:39
hű, ezt még így olvasni is nagyon szörnyű!!!
2006. nov. 13. 10:50
Közvetlen előttem az úton történt már, hetekig nem hevertem ki azt sem.
2006. nov. 13. 10:48
sajnos volt, de sosem fogom kiheverni. Főleg lelkileg viselt meg, de persze vannak maradandó nyomok rajtam. : (
46. kszisz
2006. nov. 5. 12:54
szerencsére nem
45. TMSz
2006. nov. 5. 12:51

Hát nekem olyan volt, hogy engem ütött el egy teherautó 12 éves koromban. Rossz volt a fékje és én meg pont ott voltam biciklivel. Három hónapig voltam korházban és még három hónapig otthon.

Úgy hogy én vezettem még nem volt baleset, ill. amikor tanultam vezetni majdenem elütöttem egy részeg biciklist, de az nem az én hibám volt. Azóta ill. az előzmények miatt is félek elmenni a biciklisek mellett autóval, még jó hogy nem sokan vannak.

2006. nov. 5. 09:50
Hát, nekem 2 kisebb koccanásom volt! Kocsiknak lett baja, de nekem az ijedtségen kívül:( nem!
2006. nov. 5. 09:49
szerencsére csak utaként volt hogy beletolattunk egy kamionpótkocsiba és a vonóhorog majdnem átment a kocsin(a sebváltó felett megállt),hál istennek hogy a kistesómat sose visszük a boltba és nem űlt hátúl,mert azt nem élte volna túl!
2006. nov. 5. 09:32
igen, szerencsére kicsi, de azóta nem vezetek.
2006. okt. 22. 10:58
nem
2006. okt. 22. 10:52
Szerencsére csak kisebb koccanások.-ne is legyen nagyobb!
39. Manon
2006. okt. 13. 12:49

Eddigi átlagom:

belémjöttek hátulról, jól tönkretették a kocsim hátsó részét, és az emberke még engem küldött el a fenébe!:(

szintén belénk jöttek hátulról, de akkor csak utas voltam, lefejeltük a műszerfalat,szerencsére ijedségen és heves szívdobogáson kívül semmi nem történt!

Viszont a párom majdnem otthagyta a fogát egy januári este megcsúszott, megpuszilt 9 betonoszlopot, 5-ször tetőn volt az autó, és mivel egy bmw-ről volt szó élve kiszált néhány karcolással! (szerencsére)

és majdnem úgy volt, hogy én is megyek, akkor nekem annyi, ugyanis az anyósfelőli oldallal kapta el az oszlopokat!:(

38. mily
2006. okt. 13. 12:39
szerencsére nem
37. Rekus
2006. okt. 10. 15:48

Még csak áldozatként, bár ha jobban belegondolok inkább a kocsi lett az áldozat...

A kocsi szélvédője betört, én meg megúsztam egy alapos fejfájással, meg némi zúzódással. Én voltam az erősebb;)

36. reni79
2006. okt. 9. 13:35
Volt,de hála istennek mindkettő csak kis koccanás.Senkinek nem történt baja.
2006. okt. 9. 12:47
2 súlyos, de szerencsére csak utas voltam, 1 motor.
2006. okt. 9. 12:25
nem
2006. okt. 9. 12:11
nem volt még soha autóbalesetem.
2006. okt. 8. 21:58
3x, de nem én vezettem! Na ezért döntöttem úgy 20 évesen,hogy megtanulok vezetni. Ennek már 23 éve - sajnos - Engem ne törjön össze senki!
2006. okt. 6. 20:02
Hála istennek nekem még nem,de épp tegnap történt :Bp, xx.ker főuton haladok szembejön egy motoros, aki elé kijött egy trabantos bácsi . akövetkező pillanatban két motoros repül felém a levegőben, a motor ezerrel csúszik a földön szintén felém a trabi meg pörög a saját tengelye körül. mivel gyér forgalom volt én láttam egyedül, a srácból spriccelt a vér,nekem kellett elszorítanom az artériáját a karjában a lánynak a gerince sérűlhetett.úgyhogy elsősegélyből azt hiszem élesbe is levizsgáztam!!!! Ja és félidős terhes vagyok!! Azért remélem felépülnek!!
2006. okt. 6. 18:37
Igen, volt. Tavaly májusban, "szendvicset" csináltunk, én voltam a hús...Hál'istennek nem lett bajunk, de a kocsit úgy kellett hazavontatni, 40 km-t. Ja, és moziba indultunk volna szülinapi ajándékként az unokaöcsémmel. Azóta se jött el velem. Azt még elfelejtettem, hogy nem én voltam a hibás! :)
2006. okt. 4. 11:38

volt bizony..sajnos:((--2 borda törés,medence csont törés,szemérem csont törés,agyrászkodás....de már jol vagyok:))))

ja mindez frontális ütközés..suzuki-bmw mikrobusz

2006. szept. 29. 21:31
Hála Istennek,nem.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook