Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Milyen autómegosztás lehetőségek vannak Budapesten? fórum

Milyen autómegosztás lehetőségek vannak Budapesten? (tudásbázis kérdés)


10. *lime* (válaszként erre: 7. - Amaunet)
2021. jan. 16. 20:19
Igen ez kifejezetten jó ötlet, csak aki ugyan azon az útvonalon jár a csapatunkból szintén bkk-zik, a másik meg annyira messziről járna, hogy inkább folyamatosan home office-ban lesz. De amúgy lehet, hogy tényleg ezen a vonalon kellene haladnom és körbe érdeklődni másik team-ekben is a cégen belül.
9. a97b9a4e4e (válaszként erre: 1. - *lime*)
2021. jan. 16. 15:02
Hozzám beülhetsz, majd átszállok egy másikba.. :D
2021. jan. 16. 14:36

Szerintem míg Covid van addig ezek nem nagyon működnek.

Bp-n belül elég nehéz lenne olyat találni aki a te környékedről pont arra jár dolgozni mint te. Valóban esetleg kolléga lehetne.

7. Amaunet (válaszként erre: 6. - *lime*)
2021. jan. 16. 12:23
Kolléga nem jöhet szóba?
6. *lime* (válaszként erre: 5. - Amaunet)
2021. jan. 16. 09:56

Igen én is azt tapasztalom, hogy ez az autó megosztás hosszabb távra szól a jelenlegi opciókkal.


Napi szinten szeretném használni nagy távolságon, és a taxi drága. Elköltözik a cégünk és elég messze kell majd járnom, úgyhogy becsatlakozni valakihez marha jó lenne a helyett, hogy 1 órát zötyögök a BKK-n átszállásokkal, cuccokkal.

2021. jan. 16. 09:46

Budapesten miért nem használsz taxit?


Az autómegosztók többnyire város-város távolságban működnek.

2021. jan. 16. 09:36
Igen nézegettem az Oszkárt köszi, de az inkább távolsági autózásra tervezett. Nem igazán találtam benne Pesten belüli opciókat, de azért még böngészgetem, hátha....
3. Amaunet (válaszként erre: 1. - *lime*)
2021. jan. 16. 09:31
Próbáld meg az [link]
2. fincsi5 (válaszként erre: 1. - *lime*)
2021. jan. 16. 09:29
Oszkár telekocsi
2021. jan. 16. 08:55

Sziasztok!


Tudtok olyan webes oldalt, FB csoportot, egyéb helyet, ahol lehet böngészni, hogy kihez lehetne csatlakozni utasként ha el szeretnék jutni valahová Budapesten belül? Azt hiszem az Uber volt ilyen, de hirtelen nem találok semmit a neten vagy a FB-on, amit ilyen keresésre tudnék használni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook