Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Autista gyerkőcök fórum

Autista gyerkőcök (beszélgetős fórum)

4. pöszti (válaszként erre: 2. - Sylvia81)
2009. szept. 16. 10:47
kÖSZI A biztatást.csinaljuk rendületlenül. Néha ő kéri hogy tornázzunk.jo vele ilyenkor együtt lenni vele, mert rám figyel ,nem kalandozik el a figyelme. A közösségbe pedig nem nagyon akar beilleszkedni.Remélem ez is fog változni.
2009. szept. 3. 11:15

Olyan szülők figyelmébe ajánlanám, akiknek vannak még kérdései az Autizmussal kapcsolatban:


[link]

2009. júl. 21. 10:40

Szia!

Az én gyerkőcöm ugyan nem autista, de gyakorlaton "dolgoztam" velük, csak nem önállóan, hanem csoportban és felső koordinálással. És ez is régen volt.

DE! Biztos vagyok benne, hogy jót fog tenni mindkettőtöknek, ha eljártok, mert hosszú távon rengeteget fog fejlődni. Ez nem egy normál torna, és ezt minden ott dolgozó is tudja, szóval senki sem fogja elvárni tőletek, hogy 45percig azt csinálja, amit mondanak! :)

Fő a fokozatosság, de hosszú távon tényleg jó lesz. A feladattartása is javulni fog, a koncentráció is, sőt, a közösségbe szokás is jót fog tenni! Főleg, ha télen már nem lehet olyan sokat az udvaron lenni, akkor is megy közösségbe, és ez nagyon jó!!!

Szóval én drukkolok, hogy nagyon jól érezzétek magatokat! :)

2009. júl. 21. 07:27

Járt már valaki fejlesztő központba?

Elég öntőrvényű általába az van amit ő akar bár próbálom fogni ,de nagyon nehéz.Hogy fog ő ott tornázni ,hogy beszélik rá? Most 5 éves most kezd beszélni. Remélem jó lesz,fogom tudni vele csinálni a gyakorlatokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook