Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ausztriában, Linzben élő magyarok fórum

Ausztriában, Linzben élő magyarok (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7
141. Andi.Bobi (válaszként erre: 140. - Andilaci)
2019. jan. 28. 14:03

Jaj gyere, nem költözök ide?? 😉😉😉😉


Sajnos nincs. A párom anyukája most itt van, de nem bír semmit csinálni. Mi látjuk el..

2019. jan. 28. 13:21
Ott Bécsben nincs senki jó ismerösöd vagy b.nöd,aki vigyázna esetleg a kisfiadra?Átugrom Bécsbe:)
2019. jan. 28. 13:04

Nincs még mindig nem mentünk el.. Nincs aki segítsen vigyázzon a kicsire míg a párom dolgozik.

A párom lánya is kórházban van most, úgy volt jön ki segíteni, de nem tud most

2019. jan. 28. 12:52
Van már idöpontod a mütétre?
137. Andi.Bobi (válaszként erre: 136. - Andilaci)
2019. jan. 28. 12:48
Igen, szokott:((
2019. jan. 28. 12:47
Ohh te szegény...fáj is konkrétan?
2019. jan. 28. 12:42

Egy olasz pizzériába konyhai kisegítő..

Én még nem tudok most dolgozni menni előbb a sérv műtét kell. Rendbe kell jönnöm.

134. andilaci (válaszként erre: 133. - Andi.Bobi)
2019. jan. 28. 12:39
Milyen melót?
2019. jan. 27. 18:08

Szia!

Megint beteg vagyok az éjjel kezdődött. Fáj a torkom de ott lent kapar, a hátam is fáj a mellkasom is:(

Meg fáztam...

Amúgy megvagyunk, telnek a napok.


Sajnálom, csak talál munkát a párod!

Pénteken voltam a munkanélküliben, kaptam egy munkát, majd holnap felhívom..

2019. jan. 27. 13:01
Szia Andi! Régen irtál,hogy vagy.Kigyógyitottad magad.A barátomnak képzeld megint,nincs munkája.Ezek a lizingcégek,csak addig vesznek fel amig "szükség" van a munkára,vagy esetleges szabadság miatt.Ujra munkakeresés van....
131. Andi.Bobi (válaszként erre: 130. - Andilaci)
2019. jan. 14. 16:29

Szia!

Köszönöm, igen. Még a torkom fáj, a nyirocsomók be vannak dagadva. Még 2 szem antibiotikum van. Az első 2 nap volt nagyon rossz...

2019. jan. 14. 14:38
😃Szia Andi!Jobban vagy már?
2018. dec. 22. 15:12

Mi a halat nem szeretjük,igy hal nem lesz.Viszont töltött káposzta mindenképpen, természetesen.Én sütök még kacsát,és savanyúkáposzta ágyon sült tarját.Az lesz az ünnepi ebéd.Na meg az elmaradhatatlan zserbó,amit Laci fog sütni,mivel én sütésben szinte nulla vagyok!!Anyukám pedig mindig süt,és sütött is,de valahogy nem fogott meg.Nem is rajongok a házi süteményekért annyira.

Fa viszont nem lesz mini,de majd küldök képet mindenképpen.:)

2018. dec. 22. 11:45

Ti mi jókat főztök?

Szabin lesztek?


A fogyás nem megy most, súlytartás van hol fel hol le megy egy kg. Januártól újra indulok..

2018. dec. 22. 11:40

Kicsi fánk lesz, mini.. A gyerek miatt. Ajándékozás nincs most, talán a két gyerek kap valamit.. De annyi játék van itt, mindig mindent megveszek neki😀

Jövőre már nagyobb lesz, majd akkor lesz nagy fa is..

126. Andi.Bobi (válaszként erre: 125. - Andilaci)
2018. dec. 22. 11:37

Szia Andi :)


Köszönöm jól vagyunk..

Most ment haza a párom Pestre, hozzá ki az anyukáját, a lányát meg az unokáját. Mi itthon maradtunk nem férünk be visszafelé. Bevásárolnak a T ban mindenféle finomsagokat:)

Főzünk töltött káposztát, r. Csirke mellet, r. halat, bakonyit, halászlét,hortobágyi palacsintát.. Na nem egyszerre.. A Bakonyi meg a palacsinta a két ünnep között lesz. Sütök bejglit, diósat, mákosat, kakaósat.

Ma Bolognait csinálok még nutellas kuglófot:))

Nagyüzemi konyha 😂😂


Nekem nem lesz pihenés.. Mondjuk a kicsire majd vigyáznak ők:)

2018. dec. 22. 11:20

Szia Andi:) Hogy vagytok,igy karácsonyi készülödés idején?

Én csak 27 én megyek haza pár napra a családomhoz.

Nagyjából már minden megvan,kaja,ajándékok,fa,a diszek.Szinte minden már.Fogyókura hogy megy,tartod még?

2018. dec. 6. 13:19
Nem tudom miért sosem voltam édesszájú,de mostánaban "elég" sok édességet eszem.Viszont a cukrot effektíve mellőzöm.Szinte csak édesitöszert használok.Ja és fehér kenyeret eszem:( sajna
123. Andi.Bobi (válaszként erre: 122. - Andilaci)
2018. dec. 5. 22:50
Nem kell éhezni... Egyél kevesebbet, kerüld az édességeket, cukrot, cukros üdítőt, fehér kenyeret,tésztát. Helyette teljes kiörlésűt egyél.
2018. dec. 5. 22:10

Szia!

Én annyiszor már neki kezdtem a fogyókurának,de nem birtam csinálni.Kitartásom nem volt,vagy nem tudom.Nem birok éhezni,lehet az a baj.A zöldségféléket meg nem szeretem,szinte nem is eszem. Mindig probáltam elszánni magam,de valahogy ez kudarcba fulladt Nekem.

Amugy megvagyunk,én szeretek itt élni Ausztriában.De itt se olyan könnyü,a kaja drága.Lacinak is nem régen sikerült normális melót találni,igy az anyagiakkal mindig 'zri' volt,vagy van:)

Hát ennyi nagvonalakban!

121. Andi.Bobi (válaszként erre: 120. - Andilaci)
2018. dec. 4. 11:13

Szia!

Megvagyunk, kicsit nehéz most a dackorszak...

Fáradt vagyok, nem megy a fogyás.. 22-23 koloniál tartok. Egyik nap lemegyünk másik nap vissza kicsi.


Voltam orvosnál vérvételen, minden jó lett. A női hormonokat is nézték, menopauzaban van mind, ezért vagyok szarul.. Hőhullámok, idegesség.. Keveset alszok.

Plusz voltam hasi ultrahangon. Kettő sérvem van, nem egy amit gondoltunk. Egy a hasam közepén, egy a köldök felett.

Műteni kell. Még nem telefonáltunk a kórházba..


Ti hogy vagytok?

Mindjárt itt a karácsony, év vége.. Elszaladt ez az év.

2018. dec. 3. 15:05
Szia Andi!!!Mizu veled olyan régen irtál????
2018. szept. 21. 13:22
De ügyes vagy..de tényleg!!
118. Andi.Bobi (válaszként erre: 113. - Andilaci)
2018. szept. 20. 12:49

Köszi:)


Muszály volt elkezdeni,mert fájnak a lábaim,itt fáj ott fáj...jön szépen lassan mindig valami. Most már sokkal jobban érzem magam:) ami ideális lenne még egyszer ennyit fogyni. Szép lassan csinálom. Most néha megengedek pár falat édességet is:)

2018. szept. 20. 12:45
Adott egy munkát,ahová jelentkeznem kell. Vagyis egy másik ams be kell elküldeni az önéletrajzot meg a bewerbungot és azok küldik tovább. Majd holnap...
116. Andi.Bobi (válaszként erre: 114. - Andilaci)
2018. szept. 20. 12:44

Szia:)


Voltam a munkanélküliben. Minden rendben volt,nem volt most b..ko. Köszi az energiát:)

115. Andi.Bobi (válaszként erre: 114. - Andilaci)
2018. szept. 20. 12:19
Halihalihó:)))
2018. szept. 20. 12:16
hahooooooo💤
113. andilaci (válaszként erre: 112. - Andi.Bobi)
2018. szept. 19. 11:15

Az igen,18 kg pfuuu de ügyes vagy és kitartó.Nem semmi,hogy csináltad???Ne félj a pasitól,minden ok lesz.Küldök egy kis pozitiv energiát:)))))))))))))))))

Velünk igazán ugyanaz mindennap.Laci ha minden igaz holnap kezdi a melot,már nagyon ideje lesz!!!!Tudod mindenhol a németnyelvtudás,ami neki nincs.Mindig szekálom de hiába.Ezért mérges is vagyok,rá.Nem maga miatt,hanem miattunk a "létünk" miatt kéne...De látod hiába...Amúgy minden ok!!!

112. Andi.Bobi (válaszként erre: 111. - Andilaci)
2018. szept. 19. 09:07

Szia:))


Itt vagyok..jól vagyunk. Telnek a napok,szinte minden nap ugyanaz.

18,2 kiló fogyásnál tartok:))


Most míg ilyen szép idő van,bölcsőde után viszem a kicsit a parkba,játszóra...

Nehéz idők voltak mostanában hiszti téren. Egymást tanítjuk.


Holnap kell mennem az Ams be:((

Be vagyok...nagyon bunkó a férfi. Ki akarom húzni még az idei évet. Novemberig kapok pénzt...meglátjuk.


Ti hogy vagytok?

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook