Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Aurás migrén divascan gyógyszer fórum

Aurás migrén divascan gyógyszer (beszélgetős fórum)


2022. jan. 10. 11:52

Én 2 év után abba hagytam. Vártam a csodát, de semmi.

Mellékhatást nem tapasztaltam. Ahogyan igazán lényegi változást sem.


Én nem piercingeltetek már (volt 4 rendes az arcomom)

Maradok a szag zaj mentes, sötét szobában való mozdulatlanságnál kávé/advil/cataflam kombónál.


Nekem 3 hét volt eddig a legdurvább és leghosszabb migrén rohamom.

3. barbara8181 (válaszként erre: 2. - 5236d12e25)
2022. jan. 9. 22:38
Nekem a szemem nem fáj,de rosszabodott a látásom,meg villanásokat látok:(((Ha már ebbe segit annak is örülnék.Mellékhatása van?Meddig ajánlott szedni?Gobdolkozom a migren piercingen is hátha az is valamit segit.
2022. jan. 9. 19:40

Gyerekkorom óta migrénes vagyok. Szedtem a divascant.

Szerintem migrénre egy vicc.

Legalább is nekem max a szemfájást enyhitette egy minimálisat és kb ennyi volt a csoda. Amúgy cukorbetegek is szedik pontosan a látóideg károsodása esetén..

2022. jan. 9. 18:39
Sziasztok!20 éve élek aurás migrénnel.Általában évente 1-2 szer fordult elő,de most az utobbi ket honapban mar 4szer jött elő:(ilyenkor cinniet vagy imigrant szedek be.Fényeket kezdek kátni ugy kezdődik.Sajnos a szemem is sokat romlott,most irtak fel szemüveget(távol nem látok jól)Most azt nem tudom hogy a migrentol lett rossz a szemem vagy pont a rossz szemtol lesz e rohamom?Sok helyen olvastam a Divascant megelőzésre allitolag jo.Valaki szedte esetleg?Illetve megyek most migren piercinget rakatok be.Mar nem tudom mit tegyek:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook