Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Augusztustól fogyni szeretnél? Csatlakozz ide, együtt könnyebb! fórum

Augusztustól fogyni szeretnél? Csatlakozz ide, együtt könnyebb! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2257. Ágicababa (válaszként erre: 2256. - Kansas)
2009. okt. 20. 14:29

sziasztok!


Nos én némileg ellent kell, hogy mondjak ennek...velem is megtörtént egyszer egy ilyen eset, és a jó utat választottam, illetve gyáva voltam és így nem sültem le egészen:)

Azt hittem, hogy én vagyok a haverom figyelmének a tárgya, mivel nagyon jó barátságban voltunk és már nagyon közel jártam az igazsághoz, mármint, hogy kipakolok neki, mikor közölte, hogy kibe van belezúgva...hát nem én voltam, én csak a bizalmasa voltam:) annyira örültem, hogy nem égettem le magam az egész osztály előtt....


DE! ez az én esetem, te Kansas ettől még eléállhatsz. De nem tudom elképzelni a szitut.

Viszont a párom fejét meg én csavartam el...szóval nem tudom. Mindenki más ilyen szempontból, sőt minden helyzet más. A vizsgára tanulj sokat, ne hagyd az utolsó percre és sikerülni fog:) Drukkolunk neked.

2256. Kansas (válaszként erre: 2255. - A6cd9cfa0c)
2009. okt. 20. 13:45

köszönöm szépen:) mindent:)


előfordulhat hogy beadagolom neki a dolgot, még nem tudom, majd meglátom hogy alakul... lehet hogy csak őszi szünet után, miután az első kisebb vizsgánk megvolt. vagy majd elmondom a szülinapján vagy majd meglátom:) talán megkönnyebbűlnék.mert ez így nagyon rossz.:(


a fogyi is beindulhatna már:) kilókban is nem csak centikben:D örülnék neki:)

2255. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 2254. - Kansas)
2009. okt. 20. 13:39

:)



hogyne lenne értelem?! felnőtt emberek vagytok, ha értelmes akkor nem lesz belőle "gond". Neked is jól fog esni, mert tudod hogy a biztos nem az sokkal jobb mint a bizonytalan igen. Ettől függetlenül szerintem simán benne van a pakliban hogy TE vagy a vonzalom tárgya :) ellenkező esetben nem kellene így rákészülni erre... :)

hidd el! és ezt pedig fejezd be hogy Te nem vagy jó csaj, meg biztosan egyoldalú az érzés... szívem, ha így állsz hozzá akkor meg is fogod kapni! szedd össze magad, igenis jó csak vagy és igenis simán lehet hogy Te tetszel neki.... :))))

Én drukkolok....!

Puszi :)))))))))

2254. Kansas
2009. okt. 20. 12:10

viszont kiváncsi lennék a véleményetekre..


asszem sose lenne bátorságom megtenni.. de kivi vagyok mit gondoltok.


szal szerintetek lenne értelme beszélni neki róla? mármint az én érzéseimről?

mert nyilván egyoldalú. de ha elmondom az is lehet hogy soha többet nem áll szóba velem..:(

2253. Kansas (válaszként erre: 2251. - 337ac1489c)
2009. okt. 20. 12:01

semmi olyasmi nincs bennem ami tetszhetne neki..más csajokat kedvel.. amolyan "jó csajokat" ahogy ő mondta:D és már lenne is tippem hogy ki az...az egyik vékonyka csaj az első padsorból:) szombaton rákérdezek hogy ő e..:)


most azt mondjátok hogy talán én.. de nem hiszem mert hát mért én??:D viszont mással nincs annyit mint velem.. szóval én állok hozzá legközelebb...

eddig még nem sikerült felfigyelnem arra hogy mással is többet foglalkozott volna.


passz majd csak kiderül...


gyerekek. félek: november 7.én vizsgázunk :(((

2252. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 2249. - Kansas)
2009. okt. 19. 13:01
hello... most Én is ezt csinálom csak husi nélkül :) Én is remélem h lesz eredménye :)
2009. okt. 18. 16:03
Kansas, szerintem is te:P Különben nem halogatná ennyire, h. elmondja...:)
2250. Ágicababa (válaszként erre: 2249. - Kansas)
2009. okt. 18. 15:34

Biztos jó lesz:)


Nekem sem igazán megy lefele:( hiába esze napi 1200 kcalt, sokszor kevesebbet. Ali vánszorog, viszont a ruháim lötyögnek...


A kalóriaszámolós fórumon vagyunk, ha gondolod csatlakozz te is.


Kíváncsi vagyok a pasinak ki tetszik..biztos mégis TE!


Jó neked, hogy tudsz gépelni, én ha tudnék jól, elmennék valami külföldi céghez:)titkárnőnek:)

2249. Kansas
2009. okt. 18. 11:50

nagyon eltüntetek:( hogy haladtok a fogyival?

én kilóban semennyire, viszont a hasamról eltűnt 5 centi, a csípőmről pedig 2. viszont kilóban ugyanannyi vagyok.. illetve felszedtem 80 dekát:P:( remélem majd beindul valamikor mert leálltam a vacsievéssel. reggel eszem kis reggelit, és 4kor egy kis zöldséget hússal és ennyi..kivi leszek használ e:)

2248. Kansas
2009. okt. 10. 23:02
:) most pénteken azt mondta a tanárom hogy szokta figyelni órán milyen gyorsan gépelek, és hogy elképesztő:))) olyan jólesett:) végre egy kis sikerélmény:)
2247. Kansas (válaszként erre: 2246. - Ágicababa)
2009. okt. 10. 19:23

még mindig nem tudom, de azt mondta ki fogok akadni ha megtudom:)


a fogyi még mindig nem megy sajna..:(

2246. Ágicababa (válaszként erre: 2245. - Kansas)
2009. okt. 9. 20:04

Na kiderült?



Fogyi?

2245. Kansas (válaszként erre: 2244. - Ágicababa)
2009. okt. 7. 21:58

hát igen de tény az is hogy valószínűleg azért mert egy ideig egyfelé megyünk...és így adódott a dolog magától:)

mult szombaton tök édes volt, hozott nekem energiaitalt :)))


és igen azért jobb csajok mert vékonyak...


meg úgy van vele hogy ha egy barátja megmondaná hogy odavan érte, s ő ezt nem viszonozza az szép meg jólesik neki, csak utána már akkor sem lesz ugyanaz a barátság...zavarbaejtő és kényelmetlen helyzet, és ebben igaza van...


meg mikor rákérdeztem hogy ki az aki tetszik neki, nem volt hajlandó elárulni...de még a héten meglátjuk ki tudom e szedni belöle..:)ha nem akkor majd megfigyelem kivel beszélget... nem lesz nehéz mert eddig szinte csak velem tette:D szóval hamar fel fog tűnni:)

2009. okt. 7. 21:00
na ez tiszta negatív hozzáállás...már előre eldöntötted. miért gondolod, hogy a többiek jobb csajok....még ha soványabbak, vagy épp dagibbak, magasabbak, alacsonyabbak, akkor is veled haverkodott össze, nem?
2243. Kansas (válaszként erre: 2242. - Ágicababa)
2009. okt. 7. 20:50

már szeretem igen. sajna:( és biztos hogy reménytelen...mivel mondta hogy van valaki aki tetszik neki az osztályból és őt akarja megismerni valahogy.. csak nem hajlandó elárulni hogy kicsoda:(

de ha nem lenne, akkor sem jönne velem össze...vannak az osztályban jó csajok...sose kellenék neki én.

2009. okt. 7. 20:43
biztos, hogy reménytelen?
2009. okt. 7. 20:43
emlékszem, hogy említetted, ő az egyetlen pasi nem? és már tényleg bele is szerettél? én is ilyen vagyok, vagyis én ilyen vagyok, állandóan szerelmes. persze első helyen a gyerekeim és a férjem áll:) a szerelembe vagyok szerelmes:)
2240. Kansas (válaszként erre: 2239. - Ágicababa)
2009. okt. 7. 20:38
az egyik osztálytársamról van szó akivel már első naptól jóban vagyok... nem tehetek róla, így alakult, szeretem. ..majd idővel elfelejtem.
2239. Ágicababa (válaszként erre: 2238. - Kansas)
2009. okt. 7. 14:48

szia!!!

milyen szerelmed??? ez kimaradt nekem.

2238. Kansas (válaszként erre: 2237. - A6cd9cfa0c)
2009. okt. 6. 22:54

egyenlőre még mindig ácsorgok..teljesen megrekedtem a fogyiban. lehet naponta csak egyszer kéne enni?:D


a suli nagyon jó:) bár lehet hogy csak azért várom annyira hogy lássam a szerelmem:) igaz hogy viszonzatlan, maradunk barátok... de nem tehetek róla. imádom...


egyébként kiderült mult héten, hogy nem csak januárban lesznek vizsgáim hanem jogból novemberben és decemberben is...:( szóval tanulok mint az őrült. nagyon nem lenne jó ha kibuknék...

2237. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 2236. - Kansas)
2009. okt. 6. 21:57

szia. mizu??? hogy haladsz??? :)

Én éppen ma jöttem rá hogy a 10 évvel ezelőtti ruhám jó rám... amiben a párom belémszeretett :)

meg is lepem majd vele vmelyik este :)

2236. Kansas
2009. okt. 2. 11:40

sziasztok


lassan készülődők suliba, mindenkinek jó fogyizást:)

2235. Judita79 (válaszként erre: 2230. - Kiscsillag1225)
2009. szept. 30. 11:36

hát én igazából az otthoni edzéskártya programját kezdtem most el, ami 6 hetes edzésterv! Ezzel már letornáztam egyszer 8 kliót! :D Úgyhogy gondoltam itt az idő újra elkezdeni! Amúgy a dvd-ket váltogatom! :D 3 dvdről szedem össze a kart hasat és combot! :)) a combot pl a 4x20 percesről szoktam a karral együtt, az újról a hasat! :D a popsit meg változóan! Szóval mikor hogy van kedvem!


amúgy köszi hogy számíthatok rátok! :D ez fontos! :DD remélem lassan elkezdenek lefelé csúszni a kilók :DD

igyekszem kevesebbet is enni, meg nem nasizni, de azért nem számolgatok kalóriákat! :DD attól jobban szeretem a hasam! :DDD

2009. szept. 29. 20:01

sziasztok!


csak rohanvást írok, akarok még tornázni, meg kell még néznem a holnapi óráimat, nem kell-e valamit nyomtatnom. Nagyon mennek a napok....ma rossz voltam, fagyiztam 16 gramm:( remélem csak súlyt tartottam, mindjárt letornázom gyorsan

2233. kiscsillag1225 (válaszként erre: 2232. - Kansas)
2009. szept. 29. 18:38
Biztosan igaza van anyukádnak, majd hozzászokik a szemed, és nem fog fájni a fejed, ha amúgy nem vagy fejfájós. Milyen napotok volt amúgy csajok?
2232. Kansas (válaszként erre: 2228. - Kiscsillag1225)
2009. szept. 29. 14:54

olyan nagyon én sem hiszek a fiú lány barátságban:D de most ez van:) részemről lehetne többről is szó, részéről nem. nekem így is ok hogy csak barát. megpróbálok nem beleszeretni:)


viszont érdekes dolog, hogy azt vettem észre, hogy amíota elkezdődött a suli és elkezdtem tanulni nagyon sokat fáj a fejem..:( pedig volt hogy évek alatt csak egyszer kétszer fájt.... most meg szinte minden héten többször is:( nem tom mi lehet az oka.. anyu szerint csak vissza kell szoknom a tanulásra mert még hamar elfárad a szemem.. majd kiderül:)

2231. geridina (válaszként erre: 2229. - Judita79)
2009. szept. 29. 12:46

Én is így vagyok vele:) Tegnap összeértek a comjaim. Igaz, hogy két kiló inog le-föl, de azért érzem. Ha most elhagyom magam, visszajön mind a 15 aztán nézhetek. Ha most odafigyelek, a 2 kilót könnyebb visszatornázni. Aztán kis pihenés után jöhet az újabb 5-6-7 kiló lefelé:)

Egy időben én is csináltam Réka 3x20 perceséből, de csak a hasizmot, a többire képtelen voltam. Aztán kipróbáltam Norbi tornáit, és rájöttem, hogy százszor jobb, a sipítozást sem kell hallgatnom:)

2230. kiscsillag1225 (válaszként erre: 2229. - Judita79)
2009. szept. 29. 12:35
Juci (rem.nem baj ha így hívlak, ez volt az adatlapodon) számíthatsz ránk! Melyik dvd-jére tornázol? Én a napi 20 percesre. tegnap csináltam a felsőtesteset, az a best nekem.
2229. Judita79
2009. szept. 29. 12:07

Sziasztok! Látom megint aktivizálódtok! :DD


én tegnap elkezdtem rubint réka otthoni edzésprogramját! :D Mert megint híztam, és már összeértek a combjaim! elszörnyülködtem, és gyorsan nekikezdtem! :D csak majd kellene segítség, ha kezd múlni a kitartás! Számítok rátok, ok?

2228. kiscsillag1225 (válaszként erre: 2226. - Kansas)
2009. szept. 29. 07:26

Jól van , menni fog az, látom te kitartó vagy és előre szoktál tanulni. Nekem volt olyan h. huszonvalahány tárgyam volt egy félévben, csak az utolsóban volt 6. Én mindig az utcsó pillanatban szoktam tanulni, az írásbelikkel nem is volt gondom, kivétel matek, szóbeliket utáltam.

Fel a fejjel, menni fog! Örülök,h. találtál magadnak egy barátot, vigyázzatok egymásra, mert nagy kincs az ilyen. (mivel én nem hiszek fiú-lány barátságban). Holott nekem is van jópár fiú haverom. Rájöttem,h. nem ugyanaz mint egy csaj bnő. Na mind1.

Légy jó, szép napot!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook