Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Audrey Niffenegger : Az időutazó felesége fórum

Audrey Niffenegger : Az időutazó felesége (beszélgetős fórum)


10. Ami.
2012. febr. 9. 13:21
Filmben láttam,nagyon tetszett.
9. fd32e0aabb (válaszként erre: 3. - Huenya)
2012. febr. 7. 07:22

Akkor Te láttad is, olvastad is.


Nekem tetszett a könyv, engem nem zavartak az időben való ugrálások, teljesen ki tudtam rajtuk igazodni.

Mindig is vonzott az időutazásos téma, de ez a regény kicsit máshogy ragadja meg az időutazást, mint általában a klasszikus időutazós művek.


Én úgy voltam vele, hogy alig vártam már, hogy a valós korba érjünk - amikor ténylegesen most van - persze mikor is van most egy olyan ember életében,aki örökké ugrál az időben?

Tudom, hogy valójában úgysem lehetséges, de milyen lenne? Vagy milyen lenne egy ilyen ember feleségének lenni?

Kissé hátborzongató a gondolat...

2012. febr. 7. 07:15

Sziasztok!

Én pedig a könyvet olvastam, s a filmet nem láttam. Két hete találtam rá a neten, most szeretném megnézni.Évekkel ezelőtt olvastam -először- a könyvet, meglepett, hogy TV-ben is adták a filmet, fogalmam sem volt róla. Igazából arról sem, hogy létezik film - két héttel ezelőttig.


Sokan mondják, a könyv jobb, mint a film, - amíg nem nézem meg a filmet nem tudom - de ez általában igaz is.


Ajánlanám online könyveben ha találtam volna, de eddig még nem sikerült.Ti nem tudjátok megvan valahol?

2012. febr. 6. 19:41
A film nagyon tetszett, még nem olvastam könyvben.
2012. febr. 6. 18:05
Én is csak filmen láttam, itt a neten. Teljesen véletlenül bukkantam rá. Valami érdekes, jó filmet kerestem. Nem is tudtam, hogy adták a tv-ben is.
2012. febr. 6. 17:02
Kedvenc részem amikor Alba először találkozik az apukájával az állatkertben :D
2012. febr. 6. 17:02
Én is sajnos csak a filmet láttam, de szeretném elolvasni majd könyvben is :) Imádom filmben, ahányszor adják tévében én megnézem :D igaz a végén mindig bőgök :D de nagyon tetszik :D
2012. febr. 6. 09:06
A film meg se közelíti a könyvet, de az is nagyon jó volt :). Eléggé nyers a stílusa a könyvnek, de én imádtam - viszont tiltólistára került nálam, mert mindig annyira sírok a végén! :)
2. 328aadd89f (válaszként erre: 1. - Fd32e0aabb)
2012. febr. 6. 08:51
Én csak filmen láttam, nekem tetszett.
2012. febr. 6. 08:42
Ha ismered és tetszett Neked beszélgessünk róla!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook