Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Auchanban írt valaki tesztet? Mik voltak benne? Nehéz? Mire számítsak? Köszi az infót fórum

Auchanban írt valaki tesztet? Mik voltak benne? Nehéz? Mire számítsak? Köszi az infót (tudásbázis kérdés)

13. d26ecf54c1 (válaszként erre: 12. - 9d7907a17a)
2012. aug. 26. 23:08
Ismerősömnek is 6 havi munkanélküli járt és hiába mondtam másoknak a mai napig nem hitték el. De akkor mostmár értem én is miért volt. Remélem nekem is akkor ját a 6 havi, majd megírom egyszer hogy hogy is jártam, oké? Köszi
12. 9d7907a17a (válaszként erre: 11. - Giusy)
2012. aug. 23. 08:44

Akkor Ő is belefutott egy tudatlan ügyintézőbe. Én pont akkor lettem munkanélküli amikor kezdődött ez az egész 90napos mizéria.

Miután lejárt a három hónap, kiadták a papírjaimat és mondták, hogy mehetek az önkormányzathoz segélyért ha nem találtam állást, vagy nem akarok elhelyezkedni.

Abban a napban (pár órával később), csörgött a telefonom, hogy bocsi de valamit benéztek vissza kellene mennem.

Visszamentem, mondja a néni, hogy még most tanulják ők is az új rendszert, mi vagyunk az elsők (akik 2011.szeptemberének első napjaiban mentek munkanélkülire). Szóval arra jutottak a megbeszélésen, hogy ha nem használtam el az összes évemet amire munkanélküli járna, akkor meghosszabbítják, így is lett.

11. Giusy (válaszként erre: 4. - D26ecf54c1)
2012. aug. 23. 08:13
Kedves Alpok! Hiába van/volt neked 12,5 év munkaviszonyod,nem fogsz hónapokig (évekig) munkanélküli segélyt kapni. Az én anyámat 30!!! év után bocsátották el, és kapott 90 napig munkanélküli segélyt....
10. ujlany (válaszként erre: 9. - D26ecf54c1)
2012. aug. 23. 07:18

szia! Szerintem annak kicsi z eselye, hogy par honapon belul elkuldenenek, hiszen jon az unnepi szezon, karacsony stb, ugyhogy van par honapod, hogy bizonyits.

Azert egy munkahely megissak jobb (es tobb) mint a munkanelkuli.

Persze, ha megteheted, es pihennel kicsit, akkor menj munkanelkulire, de lehet, hogy aztan meg allasajanlat nem kopogtat majd az ajton.

Az nagyon megterhelo lelkileg, ha szeretnel dolgozni, de nem talalsz munkat.

Sok sikert akarhogyis dontesz!

2012. aug. 23. 00:23
3 hónap múlva leszek határozatlan-azt hiszem ezen nem változtatott a munkatörvénykönyve, de nem tudom-majd elolvasom nappal. Majd megírom mi történt velem, jó? Köszi a beszélgetést
2012. aug. 23. 00:20
Én is erre gondoltam megírom, majd lesz valami. Talán ha egyszer meghirdettek egy állást tán csak nem küldik el az embert ha megfelel rá. Remélem így vélekednek majd rólam is, nem gondolom magam olyan vészes esetnek
2012. aug. 23. 00:19
Nem leszel határozatlan, erre ne is gondolj. Majd talán hónapok múlva. De a munkanélkülinél biztosabban többet keresnél.
2012. aug. 23. 00:17
Semmivel. Megírsz egy tesztet, ha nem tetszik valami, nem muszáj maradni, akkor sem ha felvennének. Persze, manapság nehéz munkát találni, tehát meggondolandó.
2012. aug. 23. 00:15
mert ha viszont most elkezdek dolgozni a auchanban, és nem véglegesít határozatlanba kevés munkanélküli járna, nem? sosem voltam munkanélkülin nem tudom hogy zajlik
2012. aug. 23. 00:13
Holnapra hívtak be. Nagy választás előtt állok. 26-án jár le a felmondási időm, mehetnék 3 hónap munkanélkülire, de jött ez az interjú holnapra. Mivel vagyok biztosítva, hogy benn maradok az áruházban, mert ha nem akkor meg vesztem a munkanélkülit ami 12,5 év után járna
2012. aug. 23. 00:08
Dehogyis nehéz! Ne aggódj, nagyon egyszerű.
2012. aug. 23. 00:04

Szerintem nem nehéz, mondjuk én nem mentem oda dolgozni, mert a biztonsági őr egy bunkó volt, és nincs kedvem olyan helyen dolgozni ahol az alapvető tiszteletet sem adják meg a másiknak.


Igaz rég volt, de mindenféle kérdés volt.

Nekem gyorsan ment, de én matekból elég jó vagyok.

2012. aug. 22. 23:48
Auchanban írt valaki tesztet? Mik voltak benne? Nehéz? Mire számítsak? Köszi az infót

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook