Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Auchan hús, tapasztalatok? fórum

Auchan hús, tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)

27. a0c1361e44 (válaszként erre: 23. - C6766641b8)
2010. jún. 21. 20:30
Jaj, ezt ne igy fogd fel! Meleg volt, mellényúltál. Én kb 2 hete vettem romlott darálthúst a piacon, és most hétvégén a csirkecomb sem volt a legfrissebb. Az auchanos hússal még sosem jártam úgy, hogy problémás lett volna.
2010. jún. 19. 08:07
Nekem eddig nem volt rossz tapasztalatom.
2010. jún. 18. 21:15
Én a tescóban vettem már kétszer is büdös húst, úgyhogy ott többet biztos nem vennék, az Auchanos még nekem mindig jó volt
24. helenhadsell (válaszként erre: 23. - C6766641b8)
2010. jún. 18. 17:52
Mar izgultunk érted :-)
2010. jún. 18. 17:25

Köszönöm szépen a segítséget:)

Megcsinálgattam,ettünk belőle,senkinek semmi baja nem lett,és büdi sem volt:)De máskor iylet tutira nem veszek ott!Sőt!Sehol!

Szép napot!:)

2010. jún. 18. 13:44
Nem szabad aznap lejárósat venni, de még ha csak 3-4 nap is van hátra a lejárati időből, akkor sem veszem meg. Egyszer a Tescoban vettem rágcsálnivaló magot, de penészszagú volt, pedig még egy év volt hátra a lejárati időből. Vissza is vittem boltba, és visszaadták a pénzem. Nem lehet megbízni egyik boltban sem tökéletesen.
2010. jún. 18. 01:03
Hát én aznapi lejáratú húst sosem szoktam venni, az már egy pár napja bizony be van csomagolva, áll a levében, bebüdösödhet álltó helyében, hiába van vákumozva. Sajnos én már úgy is jártam, hogy a hűtőpultban árulták a csirkecombot és bizony mikor másnap kivettem otthon a hűtőből, hogy megsütöm, olyan büdös volt, hogy ki kellett dobni. Ez nem Auchanban vásárolt hús volt, hanem rendes húsboltban.
2010. jún. 17. 23:54

Én Smachban jártam úgy hogy marha húst vettem nagy pocakosan és a pasi simán oda adta úgy hogy esküdött hogy jó.Mielőtt odaértem a pénztárhoz kibontottam és szörnyű büdös volt.Vittem a pénztárosnak,mert tudtam hogy ő a boltvezető.Teljesen fel voltam háborodva.A nő a szemem előtt lecseszte a pasit hogy egy kismamának nem kéne.Meg amúgy is miért nem vitte hátra.Na erre megmagyarázta az úr hogy az nem is büdös marha húsnak van egy jellegzetes szaga.Erre én csak annyit mondtam akkor főzze meg maga a gyerekeinek!!1000bocsánatot kért a boltvezető.Egyébként párhétre rá voltam ismét abban a Smachban és már nem az a pasi volt.Nem tudom mi lett a másikkal de remélem kirúgták.

Büdös párizsit CBA-ban lehet beszerezni.Ott akárhányszor vettem vagy én vagy ismim tutira volt valami szaga.

Én azt tudom hogy nekem van egy jól bejáratott hentesem akihez járok,nála még büdöset nem vettem és a zöldségessel is így vagyok.Abból is van saját.Bennük még nem csalódtam.:)

19. Lili74 (válaszként erre: 16. - Sajert)
2010. jún. 17. 21:59
én is így jártam a piaccal. auchanban csak egyszer a sok év alatt.
18. manul (válaszként erre: 2. - C6766641b8)
2010. jún. 17. 21:53

Én is jártam már így nem is egyszer.

Visszavittem!

Ha tehetem nem vásárolok sem az Auchanban sem a Tescoban húst.A Tescoban a pultból kaptam szó szerint büdös tarját.Vajon az eladó nem érezte?

17. nedi (válaszként erre: 13. - Helenhadsell)
2010. jún. 17. 20:40

Szerintem is.

Talán jobb nem kockáztatni.

16. sajert
2010. jún. 17. 20:35

Én még az Auchan, Lidl, Tesco "húsával" nem fürödtem be.


A piacival annál inkább. Ott már vettem úgy párizsit, hogy másnara romlott volt, csirkecomb is megadta magát egy nap alatt... Többett piacon nem veszek, az tuti, pedig mindig más és más árusnál vettem. Nem akciósat!

2010. jún. 17. 20:24
Én is sokszor vettem már ott húst de eddig csak a darálthús volt az amivel befürödtem.Karácsonyra vettünk 2kg és beraktuk a fagyiba.24-én elővettem hogy megcsinálom.Mikróban engetdem fel.Mondanom sem kell hogy ahogy kinyitottam a mikrót kiáradt az az iszonyú bűz!Úgy ahogy volt kidobtam.Egy párszor utána is jártam úgy hogy az nap lejárósat vettem és büdös volt.Volt hogy vissza vittem.Már megtanultam hogy többet ott nem veszek darálthúst.Mással nekem sem volt még gondom.
2010. jún. 17. 20:20
én általában csak ott vásárolok és még nem volt rossz tapasztalatom róla.biztos akciós amit vettél,ha 17.-i dátum volt rajta.de gondolom mint más dolgokban is igy van,ennél is érvényes áruháza válogatja,hogy milyen az árú készlet minősége.
13. helenhadsell (válaszként erre: 10. - C6766641b8)
2010. jún. 17. 20:06
Ettol csak a szaga nem lesz romlott, a hus még az marad
12. Tina87
2010. jún. 17. 20:00
Szokott erősbb szaga lenni, dnem a romlotságmatt, mert sokszor vásárolunk ott husit.
2010. jún. 17. 19:58

Én is sokszor vásárolok ott főleg csirkét, Még egyszer sem volt rossz.


De úgy már jártam, hogy késő délután kivettem fagyasztóból egy csirkét (nyár volt)és este nem volt kedvem mégsem megcsinálni és a mosogatóba hagytam.Másnap reggel nyitottam ki a zacsit és biza "szaga volt" (pedig ráadásul frissen vágott és fagyasztott volt).

Azt tanácsolták, hogy egy kis ecetes vizbe áztassam ki. 1 órát volt benne (utánna még fél órát sima vizbe) és semmi szaga nem maradt, megfőztem és semmi bajunk nem lett

2010. jún. 17. 19:54
Beletettem Jénaiba,tettem rá sót fokhagymát meg majorannát,sok sajtot,és tojásos tejfölös szószt a tetejére jó sokat:)
9. Night Angel (válaszként erre: 7. - C6766641b8)
2010. jún. 17. 19:52
Alapos átmosás, jó fűszerezés, alapos átsütés és nem lesz baj, de ha fura az íze hanyagoljátok.
8. c6766641b8 (válaszként erre: 6. - Night Angel)
2010. jún. 17. 19:51
Köszike:)
7. c6766641b8 (válaszként erre: 4. - Night Angel)
2010. jún. 17. 19:51
Hát olyan furi "főtt tojás" szaga van..mintha büdi lenne.Testvérem azt mondta,ha megsütöm ki sül belőle..már bent van a sütőben és sül,csak elbizonytalanodtam.
6. Night Angel (válaszként erre: 2. - C6766641b8)
2010. jún. 17. 19:51

Jajj, bocsi, nem vártam meg amíg leírtad. :-DDD


Ha lesütöd nem lesz bajod, de gusztus kérdése, ha csak olyan erősebb -hús- szaga van, akkor simán belefér még.

A másik meg, gondolom nem ma csomagolták, azért is lehet szaga.

2010. jún. 17. 19:49
Köszi:)Csak azért,mert eddig nem volt valami nagy tapasztalatom ott a husokkal kapcsolatban,és most ,merészkedtem venni,annak ellenére,hogy sok rosszat hallottam.Igaz ma jár le,de gondoltam vacsinak megcsinálom.Csak a szaga....
4. Night Angel (válaszként erre: 1. - C6766641b8)
2010. jún. 17. 19:49

Konkrétan mire vagy kíváncsi?

Én ált. akciókat figyelem és elég szépeket ki lehet fogni, úgy még nem jártam (kopp-kopp), hogy büdös vagy romlott lett volna.

Úgy viszont igen, hogy benne felejtettek egy-egy darabka csontocskát, de pl ezzel a módszerrel már a hentes is átvágott párszor a piacon, úgy fogta a húst, hogy le lássam stb.

3. a0c1361e44 (válaszként erre: 2. - C6766641b8)
2010. jún. 17. 19:48

Nem hiszem. Meleg van.

Én sokszor vettem már ott húst csirkét, sertést és marhát is. Mindig jó volt.

2010. jún. 17. 19:47
Sziasztok.Ma vettem csirkecombfilét az auchanba,17.éig jó.Gondoltam estére megcsinálom.Viszont most megszaglásztam,és furi szaga van.Ha lemosom és megsütöm,lehet valami bajom?
2010. jún. 17. 19:46
Auchan hús, tapasztalatok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook