Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Au-pairkedés, nyári külföldi munkák fórum

Au-pairkedés, nyári külföldi munkák (beszélgetős fórum)


1 2
2011. nov. 15. 16:01
Sziasztok! Angliában vagyok Au-pair. Én azonban elmegyek innen, és kellene a helyemre valaki. Akit érdekelnem a részletek, írjon az a.onodi@hotmail.com-ra
32. Xyxy1
2011. aug. 20. 14:20
Sziasztok! Angliába szeretnék au-pair munkát vállalni. Melyik magyar cég megbízható?
2010. máj. 24. 22:38

Helo mindenkinek!!!!! nagyon fontos lenne!!! Ha vki tud olyan családot,aki Frankfurtban,v a környékén keres au.pair,az plz szoljon!!! sürgős és fontos!! voltam már kint mint au-pair!

előre is köszönök mindent!!!

30. susko80 (válaszként erre: 29. - E5bfff55e3)
2010. ápr. 26. 12:32
igen az e-mail cimem: susko80@web.de
29. e5bfff55e3 (válaszként erre: 28. - Susko80)
2010. ápr. 26. 00:17
Tudsz valamit ajánlani?
2010. ápr. 25. 23:12
keres valaki allast mint au-pair nemetorszagba?
27. 6d51e459bf (válaszként erre: 23. - Tibi777)
2010. márc. 23. 18:53

az ilyen táborok hogy működnek? gondolom, csak nyárra mentek ki, de milyen gyerekekre kell vigyáznotok, hány gyerek jut rátok, mennyiért?

én is au-pairkedni szeretnék, és gondoltam, jó tapasztalat lenne, ha mielőtt tényleg kimegyek 1-2 évre, sikerülne részt venni olyanon, ami csak nyárra szól. ennek mi a menete?

2010. febr. 10. 14:52
sziasztok Hungarian Au Pair Agency angliai telephelyű ügynökséggel ment ki vki? vélemények? mennyi idő alatt találtal családot? a válaszokat köszönöm!
2010. jan. 14. 13:37
ja, surgosen kell mennem, szoval ojan irjon, aki MAXIMUM 3 honapon BELUL kitud jonni
2010. jan. 14. 13:35

hali!

Au-pairt keresek magam hejett, egy telleg nagyon kedves londoni csaladhoz. egeszsegugyi problemak miatt kell hazamennem. ha valakit erdekel, irj privit, es leirom az informaciokat. :)

2009. febr. 17. 20:22

Nekem is van már táborom a Campleaders-sel!Sőtt mi több a barátnőmmel egy táborban!Ugy örülünk.....new york mellé megyünk.

Mikor azt mondták, nincs rá garancia, azt hittem le fogjak szarni csak írjuk alá a szerződést....de nem, 3szor is megpróbálták, a negyedikbe vettek fel...már nagyon várjuk!Nem érdekel mennyit kell dolgozni, együtt leszünk new york mellett, aztán meg vár amerika!

2008. okt. 27. 14:34
ja ki tudja mennyit lehet keresni au-pairkent, mert csak hallottam hogy a campben többet keresünk összeségében, de számokat senki nem tudott mondani!köszi
2008. okt. 27. 14:33

Sziasztok,


Én már voltam a Campleaders-el az USA-ban és ugy tudom lehet inditanak Au-pair progromot is. Én is érdeklődtem már ezután, csak azt mondták olyan sikeres a camp program, meg anyagilag is jobb, sott meg halasztani sem kell a sulival, hogy most inkább arra öszpontosítanak egyenlőre. Remélem elinditják, mert nekem jók velük a tapasztalatom, ők is kitöltik a vízumpapírjainkat, segítenek utazást szervezni és nem szívesen mennék máshoz....vagy lehet megyek vissza camp-be....ha valakinek van összahasonlítási alapja, megoszthatá itt velem.....KÖSZI!

2008. okt. 13. 16:01

Én idén nyáron voltam kint a CAMPLEADERS-el és tényleg egy életre szóló élményt szereztem. A táborban jó volt a hangulat és az angol nyelvet kiválóan tudtam gyakorolni. Engem vizisíelni tanítottak meg a táborban Jó mulatság volt. Az egész nyaramat kint töltöttem kb. 110e Ftból.


A tábor után lehetőségem volt megismerkedni a Keleti parti nagyvárosokkal. A leg jobb New York volt :)


Sajna mivel végzős voltam nincsen lehetőségem vissza menni, de MINDENKINEK AKI SZERETNE VILÁGOT LÁTNI NAGYON AJÁNLOM

19. Solyacska5 (válaszként erre: 18. - Elinor1989)
2008. szept. 2. 08:59

Szia Elinor!

Nekem egy 3 és egy 7éves kislányra kellett vigyáznom. Szerencsére jól kijöttem velük. Nézted mostanában az Aupair Online web-oldalát? Vannak ám új családok...jár az agyam ezerrel...úgy mennék ki:)

2008. szept. 1. 11:02
Szia Solyacska! Én is az Aupair Online-on keresztül találtam a munkát, csak én Londonban voltam, és alig 1 hete jöttem vissza. Neked hány gyerekre kellett vigyáznod? Nekem 2 kis srácra, 4 és 6évesek, már hiányoznak.
2008. aug. 29. 09:18
Sziasztok, én 1 évig voltam az USA-ban mint au-pair az "Aupair Online"-on keresztul ( www.aupaironline.co.uk ) Mindenben segítettek, még a vízumintézésben is...de ez a normális, én nem mernék csak úgy egyedül nekivágni, ők lecsekkolják a családokat és persze az au-paireket is, és ha gondod van a családdal, akkor ők keresnek neked másik családod, na persze ez egy olyan dolog, hogy nem csak tőlük függ, hogy mennyi ideig tart. Az egyik barátnőm egy másik ügynökségen keresztül ment ki, és bizony annak az ügynökségnek fájt a mája rá, így a csaj hazajött. Én az Aupair Online-nal maximálisan elégedett voltam... Szerencsére a családom is fantasztikus volt:) Most megint azon gondolkodom, hogy ismét belevágok:) De ezuttal nem olyan messzire, csak Angliába:)
2008. ápr. 25. 22:21
Én ugy vélem jobb ha a saját lábán áll meg kint az ember!!
2008. ápr. 25. 22:13
Sziasztok!Most fejeztem be iskoláim és mindenféleképp külföldre orientálodnék!!!Több kérdésem volna.Most van 1 lehetőségem kijutni London mellé egy kisvárosba csomagoló munkakörbe !Nem valami nagy durranás de nem kell megszakadni!Ketten mennénk ki és talán azért is jobb így mert így majd "húzzuk" 1mást!Állitólag a körülmények nem rosszak és valami 4.75Gbp-t/óra.Check-card rendszer van és 8-14 óra között lehet ott dolgozni vagy amennyit nem szégyelsz!a repülő jegyet állják kifelé amit a második heti béremből vonnának!Ami "fontos" minden héten megadják a heti pénzünket Gbp-ban!Heti 5 esetleg 6 napi mukárol van itt szó!!! KÉRDÉSEIM: Ha most kimegyek tegyük fel nem tetszik a munka vagy teljesen más okbol felmondunk xkéthét mulva!Kint hova forduljak????munkát hol találok?Szállást hol találok?V.mint ha elfogy a pénzem mert az sincs kizárva akkor kimentem random-ba??
2007. dec. 13. 23:04

Hat mazsolaxxx, te egy nagyon szerencses ember vagy, tudod-e!

Valakinek nem ilyen pozitivak az elmenyek kulfoldon! De azert igazan jo hallani ilyet is am!:)

2007. dec. 8. 16:02

Sziasztok!


En tavaly a campleaders-el voltam kint dolgozni au usaban! nem aupaire, hanem camp...

Nagyon nagyon jo volt, es ami nem elhanyagolhato nagyon olcso. is...

Kezdetben feltem kicsit, hogy kb 70ft-bol hogyan tudnak kivinni egy nyarra...de mukodik:)

Egytaborban dolgozatam a konyhan...volt hogy napi 10orat, a vegen 4et...nem volt keves, de tobb sem mint anno az egyik a gyorsettermeben...


A masodik heten mar a melo mellekses volt, 21 nemzet fiataljai dolgoztak ott ...es mar csak az ismerekdesrol bulirol szolt inkabb...


A taborban szabadidimben megcsinaltam a buvarvizsgat es utanna lementunk floridba burvakodni...

felejtehetetlen elmeny volt...:)


Szoval ha te is felsookatatsban tanulsz (ez sajna kell hozza), akkor hajra menj ki te is...tuti nem banod meg...en vissza is megyek iden...ja es ingyen,mert mindent a tabor fizet:) kell ennéle tobb???

2007. okt. 25. 00:14

adó:

www.revenue.ie -n pontosan utana tudsz nezni (en csak Iro-rol tudok meselni)

amugy, evi 32k-ig 20% adot fizetsz, efolott mar 40%. de erre meg rajonnek a jarulekok, gyh ha levonod a brutto evi beredbol a 20%ot, akkor annal meg tobbet kell h kapj kb 100, 150eurral.

11. Working on abroad (válaszként erre: 10. - Steven)
2007. okt. 25. 00:11

Steven,

Veszélye nincsen, teny h tobb marad Neked. Annyi, hogy igy max kerteszkedo, gyerekvigyazo, takarito es egyebek munkakat kaphatsz amiknek az atlag orabere 10 euro korul mozog. Kerdes h fizikailag birod e annyira h megerje Neked kulfoldon lenni. egyébként milyen orszagra g.tál?

10. Steven
2007. okt. 5. 23:57

Értem.Mi a veszélye annak, hogy ha nem szeretnék adót fízetni?

Több marad nekem, meg mennyi az adó, mi alapján kell fizetni?


Köszi

2007. okt. 5. 19:25

Steven! Amennyiben adot kivansz fizetni, lehet hogy lesz problemad, talan csak part-time munkat vallalhatsz, heti 20-25oraban.

HA BARKIT ERDEKELNEK KULFOLDI AUPAIR ES APOLO VALAMINT IDOSGONDOZO MUNKAK, A WWW.CARE2ASSIST.COM WEBOLDALON REGISZTRALVA KONNYEN RATALALHATSZ EGY-EGY JO MUNKARA. rEGISZTRACIO DIJMENTES, A MUNKALTATOK FIZETNEK HOGY LATHASSAK AZ ADATOKAT ES IGY KAPCSOLATBA TUDJANAK A JELENTKEZOKKEL LEPNI. SOK SIKERT!!!

2007. szept. 16. 14:01

Hy all!

Jövőre mennék ki, akkor még nem leszek 18, és arra lennék kiváncsi, hogy amíg nem töltöm be a 18-at, kaphatok munkát(valamilyet)?

2007. aug. 7. 14:17
A kereskedelmi csatornákon el akarják velünk hitetni, hogy külföldre menni rossz és veszélyes dolog! De ha mindent okosan csinálsz, irataidat soha, semmilyen körülmények között nem adod ki a kezedből stb., nagy baj nem lehet! Szerintem.
6. 5464505f6a (válaszként erre: 2. - F124753f33)
2007. jún. 28. 20:25

És aki Manchesterbe megy,az mind igy jár?:)

Ügynökségen keresztül? Hát az sem 100! Előtte fizess be ennyit,meg annyit, aztán kimész és nem vár senki, se munka, se szállás...Biztató.

Különben nem kell külföldre menni,h ilyet hallj,hogy rabszolgaként dolgoztatnak...

5. f124753f33 (válaszként erre: 3. - Lilla050505)
2007. jún. 20. 10:29
Írtam 1 privit.
4. f124753f33 (válaszként erre: 3. - Lilla050505)
2007. jún. 20. 10:20

Nem áll szándékomban, de sajnos ezek "tények", mint ahogy a Tényekben is volt.

A Nagykövetség is több ilyen esetről számolt be. Tehát nem újdonság.

Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a te munkád is ilyen lesz, csak körültekintőnek kell lenni.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook