Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Au-pair-nek mehetek már felnőttként, ha nem vagyok egyetemista? fórum

Au-pair-nek mehetek már felnőttként, ha nem vagyok egyetemista? (beszélgetős fórum)

2012. nov. 17. 14:11

Nem feltétel hogy tanuló legyél. Ez kimondottan azoknak kedvez elsősorba akik tanulnak évet halasztanak itthon vagy nyelvet mennek ki tanulni, mivel a fizetés nagyon csekély, Ausztriában és Németországban hivatalosan ha jól tudom 300 eurónál nem fizetnek többet, bár ez család válogatja. Lakhatást ellátást, tanulást szokták állni esetleg még a jogosítványt.

Barátnőm simán volt kint au-pair-nek tehát már nem tanult. Mostani ismerősőm is előzőleg au-pair volt, most ápol és háztartást vezet mint én itt Németországban.

Viszont ami biztos hogy kell a nyelvtudás, és a jogsi.

2012. nov. 17. 13:44
Sziasztok! Nem vagyok már tanuló hivatalosan, itthon tanulok németet és angolt. Arra gondoltam, kimennék Au-pair-nek jövőre... Jó lenne a nyelv miatt is, illetve kicsit (nagyon) egyre inkább szükségét érzem annak, hogy kiszakadjak az itthoni környezetből (nyomaszt mostanában, ráadásul egy kis önállóságra is szert tehetnék talán). Mennyire gond vagy kizáró ok az, hogy nem vagyok tanuló már? Amúgy 23 leszek jövőre.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook