Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Au-pair (állandó babysitter) tapasztalatok fórum

Au-pair (állandó babysitter) tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2010. júl. 28. 13:37

Sziasztok!

Nagyon szeretnék az USA-ba kimenni au-pairkedni,de eddig akárhány irodát megkérdeztem a közvetítési díj és a papírok beszerzésének díja rúgja a 100-150e HUF-ot. Ezért aztán nagyon örülnék neki,ha olyanok írnának nekem levelet,akik már voltak kint és esetleg a helyükre keresnek valakit.

Előre is köszönöm!

2010. ápr. 26. 21:03
sziasztok, erdekel valakit nemet csaladhoz mint au-pair? augustustol lenne a hely
2010. márc. 22. 19:07

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.Szeretnék bébiszitterkedni.Hogyan érdemes neki látni?Van olyan, hogy valaki talál olyan munkát, hogy hétfőtől péntekig dolgozik, vagy csak alkalmanként lehet dolgozni?

Illetve hol érdemes munkát keresni?Milyen oldalakon helyeken?

És hogy ha valaki esetleg akinek Budapesten van tapasztalata leírná, hogy mennyit lehet így keresni az is nagyon jó lenne.

Légyszi privátban írjatok.Nagyon fontos lenne...

2010. jan. 14. 13:37
ja, surgosen kell mennem, szoval ojan irjon, aki MAXIMUM 3 honapon BELUL kitud jonni
2010. jan. 14. 13:36

hali!

Au-pairt keresek magam hejett, egy telleg nagyon kedves londoni csaladhoz. egeszsegugyi problemak miatt kell hazamennem. ha valakit erdekel, irj privit, es leirom az informaciokat. :)

2008. szept. 2. 10:08
ajánlom figyelmetekbe az aupaironline.co.uk oldalt, én rajtuk keresztül találtam munkát, és egy fantasztikus családhoz kerültem.
6. 14775640c4 (válaszként erre: 5. - 2577cdcc12)
2008. ápr. 2. 13:57

mondjuk ebben én is egyetértek. mikor vissza kellett menni dolgozni simán bölcsibe vágtam az öcsikét:))

de nem bántam meg.van harc és miegymás:))otthon meg egyedül mivel a nagy lányom ovis a kicsi halálra unta volna magát

csak akkor fizetek bébi szitternek már bocs a hülye irásmódért,ha el kell mennie a gyerekekért az oviba és bölcsibe.és vigyázni rájuk amig a párom haza nem jön

az kb. egy óra. de akkor sem minden nap hanem csak akkor mikor délutánra kell mennem

5. 2577cdcc12 (válaszként erre: 3. - Drnéni)
2008. ápr. 2. 13:43
Szerintem kimondottan jó a bölcsi, mert a kortársai között van. Szerintem sokkal jobb, mint egy idegennel. Gondold csak el, neked egész nap egy szüleid korabeli emberrel kéne lenned...
2008. ápr. 2. 13:33
Esetleg tud valaki ajánlani Fehérváron?
2008. ápr. 2. 13:32
Székesfehérváron élünk, kislányom 1 éves, jövőre vissza kellene mennem dolgozni, de valahogy ódzkodom a bölcsődétől. Mivel csak félállásba mennék vissza, elég lenne egy délelőttös au-pairt felvennünk, amíg nem mehet oviba. Nem tudom, meg bírnánk-e fizetni? Vagy nem rossz a bölcsi se?
2008. ápr. 2. 13:31
Nekem nem volt, de több barátnőmnek igen. Valamiért ők szerencsésen választottak. A gyerekek imádták. De ajánlatos elre megbeszélni a feladatait, hogy utána ne legyen belőle vita. Én mondjuk csak hivatalos úton alkalmaznék, mivel ha feketén csinálja, gyakorlatilag felelőssége sincs...
2008. ápr. 2. 13:29
Van valakinek tapasztalata au-pair-rel kapcsolatban? (állandó babysitter)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook