Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Átváltoztattuk Lillazeát! fórum

Átváltoztattuk Lillazeát! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Átváltoztattuk Lillazeát!

1 2
2006. nov. 12. 16:43
Nagyon jól sikerült az átváltoztatás! Nekem legjobban a [{[{[A HREF=" [link] TARGET="_blank"]}]}]pink[{[{[/A]}]}] összeállítás tetszett.
2006. nov. 12. 16:29
Nagyon szép lettél, Lillazea! Nagy gratuláció a szépségszalon munkatársainak! A ruhák is nagyon klasszak! :-)
2006. nov. 12. 16:10
Nagyon vártam, hogy megjelenjen a cikk.Mind a három összeállítás jól állt Lillazeának .Nem is értem hogyan tudta megálni, hogy ne használja fel azonnal a vásárlási utalványt. Gratula neki is, és az összes résztvevőnek, aki benn volt a projektben.Remélem valamelyik hónapban nekem kedvez a szerencse.
3. Hoxa
2006. nov. 12. 16:01
A cikk a képekkel itt van: KATT IDE!
2. Hoxa
2006. nov. 12. 16:01

Hát sikerült szavakba öntenem a tegnapi napot. Én így láttam.

Szerintem remekül sikerült, köszönöm Lillazeának, hogy eljött és részt vett ezen az átváltoztatáson! :)

Köszönöm a Fehérgyöngy szalonnak és az Ulla Popkennek munkájukat, mert nélkülük nem ment volna! :)

1. Hoxa
2006. nov. 12. 13:06
Eljött a nagy nap, amelyet olyan rég tervezgettem, és sikerült megvalósítanunk az első "Átváltoztatunk!" projektünket. Lázas készülődés, szervezés után, a Fehérgyöngy szalon, az Ulla Popken üzletlánc és a Hoxa portál kiválasztott 10-10 jelentkezőt, akikből kisorsoltuk az első kísérleti alanyunkat: Lillazeát.

Ugrás a teljes írásra: Átváltoztattuk Lillazeát!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook