Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Átváltoztattuk Krisztit! fórum

Átváltoztattuk Krisztit! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Átváltoztattuk Krisztit!

1 2 3
2007. márc. 13. 18:39
Kriszti!Gratrulálok én is, tényleg nagyon csini lettél! Gotával egyetértve én is a pillangós kardigánosa összeállításra szavazok, de mindben jól nézel ám ki! :) Szép napot!
14. Bazsó
2007. márc. 13. 17:58

Egy eredeti előtte-utánna kép!:))

Nem csalás nem ámítás...nagyon szép lettél!!

Gratulálok!

A farmeres összeállításban nagyon vagány vagy!

13. pankim
2007. márc. 13. 17:53
Kriszti nagyon szép lettél! A virágos összeállítások szuperül bejönnek neked, olyan vidámmá, frissé üdévé varázsolt. Csak igy tovább!!!!!!!
2007. márc. 13. 12:46
Jól sikerül az átváltozás, szép lettél.
11. Darien
2007. márc. 13. 08:12
Erre csak azt tudom mondani, hogy: "Tyű, micsoda nőőő!!!" :-))) Csodaszép lettél, Hölgyem, gratulálok!
2007. márc. 13. 07:12
Hűű! Naggyon jól átváltozál,a szemeden a magabiztosság és öröm látszik, elégedett,boldog , csinos NŐ lettél!! Gratulálok a csapatnak is és Krisztinek is !Van remény , ötleteket adtatok ,köszönöm!!
2007. márc. 12. 23:29
Szuper lettél Kriszti, gratulálok, nekem a fehér nadrág, piros zakó, piros cipő jött be, ja, meg a hajad.
2007. márc. 12. 13:45

Gratula az átváltozáshoz, nagyon szuper lett!!

A ruhák is nagyon jók, nekem a virágmintás felsők tetszettek a legjobban.

7. gota
2007. márc. 12. 08:04
Gratulálok Kriszti, nagyon-nagyon csinos lettél. (Persze csak jó "hozott" anyagból lehet jót alkotni...) Nekem a pillangós kardigános összeállítás jött be a legjobban.
2007. márc. 12. 07:45

Sziasztok!


Köszönök neked Hoxa mindent, nagyon jól sikerült a szombati nap, jól éreztem magam a bőrömben.

Tegnap mikor vendégségbe mentünk nagyon szépnek éreztem magam és újra kékre festettem ki a szememet, sőt a farmerkabát is rajtam volt.

A szalonba a lányok tündériek voltak, látszik, hogy nagyon szeretik és értik is a szakmájukat és a hangulat egyszerűen szuper volt. Az Ulla Popkenben pedig az a sok gyönyörű ruha. Itthon azért sokkal többet hordok szabadídő ruhát.

2007. márc. 12. 07:03
Az újságokban mindig csak "egyszálbelű" nőket változtatnak át,örülök hogy végre egy teltebb hölgy került teritékre /BÁR LEHET HOGY ITT AZ OLDALON MÁR VOLT ILYEN ,EZT NEM TUDOM/.Nagyon jó lett
2007. márc. 12. 06:39

Pici változtatás, mégis nagy hatás, szép lett :-))

ijudittal egyetértve, nálam is a virágos-fehér tavaszi cucc a nyerő

2007. márc. 12. 06:36
Húúúú! Ez megint nagyon látványos lett! Gratula a nyertesnek. Nekem a virágos Blúz a fehér nadrággal tetszik rajta legjobban.
2007. márc. 12. 06:13

Nagyon csinos lettél Kriszti!!!

Jó ötleteket találtam,a ruhaöszeállitást

nézve!!!!!

1. Hoxa
2007. márc. 10. 21:17
Eljött hát a harmadik átváltoztatás ideje is, bár kissé megcsúszva, de ugyanolyan nagy lelkesedéssel, mint amilyennek a korábbi projektekbe vágtunk bele. :) Krisztivel a busznál találkoztunk, nem látszott megszeppentnek és mivel mindkettőnknek kicsi gyereke(i) vannak, rögtön megtaláltuk a közös témát.

Ugrás a teljes írásra: Átváltoztattuk Krisztit!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook