Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Átvágott vaterán az eladó! Hogy tudom visszaszerezni a pénzem? fórum

Átvágott vaterán az eladó! Hogy tudom visszaszerezni a pénzem? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. dec. 14. 13:06

Én is régota Vaterázom. Sokszor utaltam előre. Mindig korrektek voltak az eladók. Jó kaptam olyan lámpát ami 3 nap múlva szétesett. Én ezért nem reklamáltam mert szerintem az eladó sem tehet róla, hogy ilyet is gyártanak. Viszont volt olyan termék ami nem váltotta be a reményeimet. Visszakaptam a pénzem postaköltséggel együtt.

Nekem szerencsém volt. Persze engem is bosszantana ha a pénzemért nem kapok semmit, vagy rosszat. Én sem hagynám annyiba!

60. Fiatal nő (válaszként erre: 56. - 07c4794583)
2011. dec. 12. 08:17
Igen, csak nekem pechem volt, mert nem én magam rendeltem, hanem egy ismerős, aki fent van. (Én akármilyen biztonságos, számlaszámot SOHA nem fogok megadni.) Ő meg nem tudta, hogyan kell visszakövetelni az összeget. 2x is elbuktam nagyjából 10.000 pénzt. :-/ (2 különböző helyen is átvágtak ugyanazzal a termékkel :-/) Úgyhogy ritkán rendelek Ebayről, s ha valami drága dolgot, akkor valaki olyat kérek meg, aki vissza is tudja kérni a pénzt.
59. Fiatal nő (válaszként erre: 58. - Cumma1)
2011. dec. 12. 08:15

Szánalmas.

Elvileg tudod a címét. Nem lehetne személyesen felkeresni?


Én jártam egyszer úgy, hogy vettem valamit, ki is volt fizetve, de terméket nem kaptam. Az eladót "zaklattam", de elérhetetlen volt. Olyan bosszantó... Később FB-on meglett, ott is ráírtam hónapokkal később, hogy "emlékeztessem", de semmi. Olyan gerinctelen emberek vannak, hogy az elképesztő... :-/


Egyébként próbáltad újraírni a lemezt? Úgy sem megy?

58. cumma1
2011. dec. 10. 12:24

Képzeljétek miután adtam egy negatívot az eladónak ő is adott nekem egyet az alábbi szánalmas és hazug bejegyzéssel:

"Kedves "Vásárló" időközben kibánta magát, rájött hogy mégsem ilyen fitness kazettát szeretet volna vásárolni, ezért különféle koholt minőségi hibára hivatkozik (és a ZUMBÁBA nincs magyar nyelvű változat ezt vasárlás előtt is tudta)!!! Ilyen fitness kazetta megvásárlás után csak akkor lesz ember fitt, ha nemcsak megveszi a terméket, de használja is!"


Szánalmas, erre nem tudok mit mondani. Visszaírtam neki:

"Jót nevettem a negatív értékeléseden!! Köze nincs ahhoz amit írtam.

Nem baj hogy angol nyelvű, igazából a hang nélküli részeken tök

mindegy milyen nyelven van megírva.

Amúgy elég gáz a fogalmazás "kibánta magát", meg a helyesírási hibák. :))))

Gyenge kritika!!!"

57. 07c4794583 (válaszként erre: 55. - Fridoka)
2011. dec. 10. 05:22
Nem, és pár hete írta is valaki, hogy kibontás után ilyen iszonyú tré minőségű ruhákat kapott, de nem tudott mit csinálni, mert a postás nem engedné kibontani, amíg ki nincs fizetve.
56. 07c4794583 (válaszként erre: 32. - Fiatal nő)
2011. dec. 10. 05:21

Az ebaynek nagy előnye, hogy paypallel lehet fizetni, azaz az ember 30 napon belül visszahúzhatja a pénzt. Én egyszer meg is tettem, mikor a 29. napig se érkezett meg a csomag.


Az eladó még írt is valami fenyegetőzést, hogy csak azért nem jött meg, mert ÉN nem mentem el érte a vámhivatalba (itt már hangosan röhögtem), de miután továbbítottam az ebay ügyfélszolgálatnak, jól fenéken billentették a csókát, nekem meg megköszönték, hogy írtam, szóval az ebay ilyen szemontból is jóval "emberbarátabb"

55. fridoka (válaszként erre: 49. - Miramira77)
2011. dec. 10. 05:01
Ha utánvétellel vásárolok akkor sem tudom meg nézni hogy milyen,mert addig nem adja oda a postás amig nem fizetek.Vagy meg lehet nézni?
2011. dec. 9. 20:30
Nekem szerencsére csak pozitív tapasztalatom van a Vaterával kapcsolatban!Jártam már úgy,hogy előre utaltam,a terméket megkaptam,ami nagy csalódás volt,de az eladó első kérésre visszautalt!Egyébként,ha eladok én is mindig kérem előre a pénzt!
53. a01aa57d8a (válaszként erre: 21. - Mzsuka)
2011. dec. 9. 19:37
én ezt irtam az eladónak, s még neki állt feljebb,és azt irta, nemhogy én, majd ő jelent fel engem, merthogy mertem telefonálni, hogy mégis hol a csomagom??Szerinte ezzel zaklattam:), persze a telefont fel sem vette:D
52. a01aa57d8a (válaszként erre: 17. - Mzsuka)
2011. dec. 9. 19:35
standard csomagért fizettem
2011. dec. 9. 16:08
Azert a legnagyobb szivas az amikor veszel valamit , atutalod a penzt, az arura hiaba varsz nem jon erre adsz egy negativ-ot. Valasz keppen az elado neked is ad eggyet mert o allitja hogy feladta az arut es meg a te %-od is leromlik holott nem csinaltal semmi rosszat azon kivul hogy kifizetted a megrendelt arut !
50. Timicicaanyuka (válaszként erre: 48. - Cumma1)
2011. dec. 9. 14:21
Én kabáttal jártam úgy mostanság, hogy amikor megláttam majdnem rosszul lettem. Undorítóan koszos volt és a hátán pici lyukak, ami úgy nézett ki, mintha macska tépte volna ki a körmével. Írtam az eladónak, hogy vegye vissza, mert nekem ez nem elfogadható. Azt válaszolta, hogy nem veszi vissza, mossam ki a kabátot és nem is volt lyukas. Adtam neki egy nagy negatívot és megírtam a véleményemet róla.
2011. dec. 9. 14:12

Na én ezért vásárolok CSAK utánvétellel. Mocskos egy világban élünk, nem bízom meg idegenekben.

Hiába tetszik a termék, ha a lehetőségek között nincs utánvétel, akkor felejtős a számomra.

48. cumma1
2011. dec. 9. 13:31

Na, adtam neki negatívot, leminősítettem.

Rosszul vagyok az ilyentől :((( nem szeretek mással haragban lenni vagy. Végül ezt írtam: Dvd-ket vettem tőle amik nagyon karcosak voltak. Több fejezetnek nincsen hangja és a menüből

lejátszás nem lehetséges. Elvárható, hogy egy zenés dvd-nél legyen hang!!! HASZNÁLHATATLAN!!!!!

Negatív, csalódás, nem ajánlom!!!

47. zena01 (válaszként erre: 46. - Cumma1)
2011. dec. 9. 13:21
Hát ha van neki negatív, akkor már másnál is próbálkozott.
46. cumma1
2011. dec. 9. 13:18
Van 61 adás/vétele, ebből 2 negatív, 9 semleges, a többi pozitív.
45. cumma1 (válaszként erre: 43. - Fiatal nő)
2011. dec. 9. 13:16

Karcosak a lemezek, gondolom mielőtt elküldte megtörölgette, meg már agyon is használta. Arra hivatkozott, hogy ő is úgy vette, de mivel ugyanaz mint ami neki is megvan ezért adja tovább.

Úgy érzem neki hiába is reklamálok nem érinti meg.

Írtam neki, hogy vállaljon felelősséget azért amit eladott. Ezt a sort gondolom átugrotta.

44. zena01 (válaszként erre: 32. - Fiatal nő)
2011. dec. 9. 13:16
Szép kilátások....
43. Fiatal nő (válaszként erre: 34. - Cumma1)
2011. dec. 9. 13:14
Nem biztos. Ha anno jó volt a másolat és működött, akkor ha ügyes a gép írója, akkor tud belőle nézhető másolatot gyártani. Lehetséges, hogy a DVD-lejátszóddal van úgymond a probléma, hogy nem bírja el a lemezt és ezért hibásan is olvassa be. Az író viszont ha ügyesebben olvassa be, mint a lejátszód, akkor meg/át tudja menteni az adatokat egy új diszkre. Persze nem biztos, hogy sikerül, de egy próbát és még 200 forintot egy üres DVD-ért talán megér.
42. cumma1 (válaszként erre: 36. - 9536810fa1)
2011. dec. 9. 13:13

Hát erre még nem is gondoltam hogy a lapitopin nézzem meg :)

Gondoltam Zumba dvd, jó zene, jó hangulat, beteszem, felnyomom a hangerőt, 5.1, és a nagy tv előtt tiprok rá. :DD

41. Mzsuka (válaszként erre: 26. - Aniko.k)
2011. dec. 9. 13:12
Én találkoztam olyannal is aki cipőket árul és több mint 80 negatívja van,mégis árulhat.
40. Anne33
2011. dec. 9. 13:12
Egyébként mi a felhasználó neve, nehogy vegyek tőle valamit. :/
39. Imo
2011. dec. 9. 13:12
én mindig utalok, eddig nem volt gond. Igaz előtte lecsekkolom az eladót, mind a negatív mind a semleges értékeléseit, hogy miért is kapta azokat.
38. Fiatal nő (válaszként erre: 35. - Anne33)
2011. dec. 9. 13:12
Igen, de esélyes, hogy a feljelentőt is megbüntetik, mert hamis lemezt vásárolt, és tudott is róla, hogy amiért pénzt adott, az nem legális másolat!
37. cumma1 (válaszként erre: 35. - Anne33)
2011. dec. 9. 13:12
Itt írta valaki, hogy ha feljelentem akkor engem is vádolhatnak bűnrészességgel miután másolt dvd-t vettem.
36. 9536810fa1 (válaszként erre: 34. - Cumma1)
2011. dec. 9. 13:11
... valószínű, hogy nem eredeti cd-ről másolt, hanem netről töltött, én is jártam már így és sport dvd-vel.. :) ... számítógépen néztem, akkor volt hang, dvd lejátszóban nem volt hang. :) Tiéd számítógépen nézve se működik?
35. Anne33 (válaszként erre: 24. - Cumma1)
2011. dec. 9. 13:10
Szerintem menj el a rendőrségre és jelents fel. Már nem csak a 4ezer forintról van szó, hanem hogy még pofátlan is. Még ha nem is lesz a dologból semmi, legalább megkapja a levelet a feljelentésről, és meglátja hogy veled nem lehet packázni! :) Ne hagyd magad ilyen szemétládáknak!
34. cumma1 (válaszként erre: 32. - Fiatal nő)
2011. dec. 9. 13:09
De ha nincs rajta hang, akkor hiába másolom amit én csinálok azon sem lesz gondolom.
33. cumma1 (válaszként erre: 31. - Fiatal nő)
2011. dec. 9. 13:08
Ok, megpróbálom.
32. Fiatal nő (válaszként erre: 30. - Zena01)
2011. dec. 9. 13:07
Az sem mindig garancia! Én már jártam pórul így... Igaz, az az Ebayen volt... Az illető sok-sok pozitívat begyűjtött, aztán egyik pillanatról a másikra elkezdett szemétkedni és lenyúlni egy csomó pénzt. Az árut meg hiába vártuk...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook