Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Átvágott a legjobb barátnőm... fórum

Átvágott a legjobb barátnőm... (beszélgetős fórum)


1 2
6. dee
2007. jún. 17. 22:45

Járt már így más is!

Én most a fórum címére válaszoltam:DDDD(kivételesen)

5. lill
2007. jún. 17. 22:44

nagyon kevés ember van, akiben tényleg meg bírok bízni, de bennük maximálisan. ált. főként fiú barátaim voltak - ott ha megszakadt egy barátság, az abból eredt, hogy belémszeretett és már nem tudtam hozzá ugyanúgy viszonyulni.

el kell telnie egy időnek, míg a másikat kiismerem, addig nagyon zárkózott vagyok. lehet ez azért, mert már kiskortól arra neveltek, ne legyek kis naív liba és sajnos mindenkiben először a rosszabbat látom meg. jobban félek az elején, de ha megismertem, onnantól bármi lehet, megvédem és kiállok érte.

lehet, hogy ezért nem értek még így nagyobb csalódások?

4. Droma (válaszként erre: 3. - Csöpp)
2007. jún. 17. 22:44

Én megmondtam a szemébe a véleményem,nem fogalmaztam finoman,és aztán hagytam a p*csába!Szerencsére volt olyan is amit akkor tudtam meg mikor már túl voltam a pasin.És akkor már nem fájt.De volt sok,amit nem akkor tudtam meg.ma már egyik sem érdekel.

Én nem csinálnék olyat.Pont azért mert tudom,hogy milyen.És a barátnőimben is megbízok ilyen téren.

3. Csöpp (válaszként erre: 2. - Droma)
2007. jún. 17. 22:41

Naná, aki sz*r ember, azzal nem érdemes foglalkozni...elhiheted, én se foglalkozom már vele...

Nem igaz...mindaddig foglalkoztat a gondolat, míg élek...bántani fog, mert nem hittem volna...

De hogy szóba álljak vele?! Na, azt már nem!

2007. jún. 17. 22:27
Huha,én azt hiszem,hogy nem is tudom megszámolni,hogy hány barátnőm vágott át mint sz*rt a palánkon.De meg is szakítottam azokkal a kapcsolatot.
2007. jún. 17. 22:21

Sziasztok!

Egy évvel ezelőtt érdekes, Mónika-showba illő dolog történt velem. A legjobb bnőm, akivel évek óta együtt voltunk jóban-rosszban, mindent megbeszéltünk, imádtunk együtt lógni...átvágott, mint sz*rt a palánkon...

Álnok hazudozásokkal próbálta takargatni, hogy elszedte a pasimat, és hogy a párommal való szakításunk hátterében ő áll...

"Szép" kis sztori...ha nem velem történik, azt mondom, ilyen nincs is...de velem történt, és nem én vagyok az egyetlen...

Legyetek óvatosak, vigyázzatok, kit engedtek közel magatokhoz...

(Kéősőbb még részletezem, ha lesz érdeklődés.)

Csöpp

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook