Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Attól, hogy valaki félrelép, még lehet jó ember fórum

Attól, hogy valaki félrelép, még lehet jó ember (beszélgetés)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
10. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 3. 00:20

Ez miért vallomás?


Nem, nem jó ember.

A csalás, megcsalás mások bizalmával történő visszaélés.

jún. 3. 00:15

Ha a férje veri és a gyerekeit is, az nem jó ember.

Ha a nő gondolja, hogy ő jó, mert ellátja a pasit, az meg balek

jún. 2. 22:49

Miért ne lehetne jó ember.

A megcsalás nem evvel függ össze szerintem.

jún. 2. 22:17
Gondolhatja magáról
jún. 2. 21:59

Arra gondoltam,hogy mindent megad a férfi a családnak és veri a feleséget/gyerekeket.


Ha a feleség,akkor gondoskodik főz stb. Ugyan úgy szereti a családot.

5. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 2. 21:57
Miben lényegül meg a jósága? Nem rúgja fel a családját, mint a bolondgombát, ez jó. "De lehetne jobb is".
4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 2. 21:21

Lehet.

De az is lehet , hogy a másik félnek nem pont ez jut eszébe amikor szembesül.

Az érzelmeiről nem tehet senki,, de a többiről igen.

jún. 2. 20:53

Elhiszem....

Ha nem kell szembemenni véletlenül a családnak a felismeréssel - és miatta nem szenvednek hiányt szeretetben, figyelemben!

jún. 2. 20:38
Maradandó sérüléseket okozva a párjának-már ha kitudódik...
1 2

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook