Attól, hogy valaki félrelép, még lehet jó ember (beszélgetés)
Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.
10. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 3. 00:20
Ez miért vallomás?
Nem, nem jó ember.
A csalás, megcsalás mások bizalmával történő visszaélés.
9. Kedvesenfanyar (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 3. 00:15
Ha a férje veri és a gyerekeit is, az nem jó ember.
Ha a nő gondolja, hogy ő jó, mert ellátja a pasit, az meg balek
8. andilaci
jún. 2. 22:49
Miért ne lehetne jó ember.
A megcsalás nem evvel függ össze szerintem.
7. Érdekes73
jún. 2. 22:17
Gondolhatja magáról
jún. 2. 21:59
Arra gondoltam,hogy mindent megad a férfi a családnak és veri a feleséget/gyerekeket.
Ha a feleség,akkor gondoskodik főz stb. Ugyan úgy szereti a családot.
5. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 2. 21:57
Miben lényegül meg a jósága? Nem rúgja fel a családját, mint a bolondgombát, ez jó. "De lehetne jobb is".
4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 2. 21:21
Lehet.
De az is lehet , hogy a másik félnek nem pont ez jut eszébe amikor szembesül.
Az érzelmeiről nem tehet senki,, de a többiről igen.
3. Anyagi
jún. 2. 20:53
Elhiszem....
Ha nem kell szembemenni véletlenül a családnak a felismeréssel - és miatta nem szenvednek hiányt szeretetben, figyelemben!
2. protonka97
jún. 2. 20:38
Maradandó sérüléseket okozva a párjának-már ha kitudódik...
jún. 2. 20:38
A vallomás: "Attól ,hogy valaki félrelép még lehet jó ember."
További ajánlott fórumok:
- Hogyan lehet lebuktatni egy félrelépő pasit?
- Lehet attól valami pszichés bajom, ha nem kapom meg azt a férfit akire vágyom?
- Szerinted csak egyszer lehet valaki halálosan szerelmes, csak egy embere van mindenkinek az életben?
- Miert zárkózottak az emberek? Mi lehet a zárkózottság oka?
- Mit lehet tenni, ha az ember nagyon fél a gyerekvállalástól?
- Lehet -e valaki két emberbe szerelmes?