Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Átmeneti szálló kutyusnak Tatabányán vagy környékén? fórum

Átmeneti szálló kutyusnak Tatabányán vagy környékén? (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 9. 09:03
Szia! Nem tudom aktuális-e még a kérdésed. Kertvárosban, a Lapatári malomban van kutya-cica panzió, egy próbát megér. Bár nem tudom, hogy hosszú távon is működik-e.
2010. márc. 15. 21:42
Nem tudom milyen fajta,valami keverék,én is ugy kaptam még 2 éve kb.Nézd meg a képen,nagyon aranyos :)
5. Szőke85 (válaszként erre: 4. - Kmeli)
2010. márc. 12. 16:40

Szia!

én úgy tudtam hogy TATABÁNYA fele van de lehet én emlékszem rosszúl.

Fú nekem már sok állatom volt,vagy 10 macskám,2papagájom,20hörcsög,4csincsilla,2 kutyám,halak,szóval egész állatkert.persze külön külön,mindig valami.Imádom az állatokat,de macska és kutyapárti vagyok.

Remélem megtalálod a megfelelő helyet a számára.

Milyen fajta kutyus amúgy?

4. Kmeli (válaszként erre: 3. - Szőke85)
2010. márc. 11. 21:08

A Tappancsot ismerem,Tatán van.Csak nem tudom hogy az olyan hely-e,ahol ugy tarthatom a kutyámat hogy majd ha akarom,vissza is kapom.Igazából jobb lenne olyan valami megbízható,állatszeretö ember akinél elhelyezhetném egy darabig,mondjuk egy kertes házban,én gondoskodnék a kajájárol is meg minden.....Csak legyen jó helye addig és szeressék...és utána visszaadják...

Teljesen megértem a fájdalmadat,ne is mondd,mondom én már akkor sírok ha csak belegondolok,mi lesz velem nélküle-meg vele nélkülem.... - aztán ki tudja,lehet én nem is hiányoznék neki,ö lehet hogy nem ilyen hülye lelkis mint a gazdája - :)))

De lehet hogy érez valamit mert mostanában olyan bánatos..... :(((((((

Annyira szeretem...

Akinek nincs vagy nem volt állata annak biztos nyálasnak tünik ez,szerintem ezt csak az érti aki tartott már valaha valamilyen állatot.

Köszi hogy irtál,szia!

3. Szőke85 (válaszként erre: 2. - Kmeli)
2010. márc. 11. 19:43

Szia!

Talán a Tappancs befogadná,ha van hely!

Tatabánya külterületén van azt hiszem.

Oda hordunk kaját meg pókrócót mikor majdnem bezárták őket!

Sajna az én kutyám is menhelyen kötött ki,mai napig nem dolgoztam fel.Mert tudom hogy nincs közöttünk már.Igazából az a menhely nem menhelyvolt.15 éves lehettem mikor a papám meghalt és el kellett adni a kertet,neki menni-e kellett,senki nem akarta befogadni.:-((((

Azóta van 3 örökbefogadott macskám meg e kutyánk,de hiányzik!!!nagyon!


Bocsi hogy kiöntötem fájdalmamat,és csak segíteni akarok,minden kutyuson!

Tudom őt csak átmenetileg hagynád magára!!!!!!

kérdezd meg őket!Biztos segítenek!



Van oldaluk is!

2010. márc. 11. 18:39
Nem tudok mindig gépnél lenni mert az enyém rossz,de minden hozzászólást,tanácsot vagy segítséget köszönök,és amint tudok,reagálok!!
2010. márc. 11. 18:31

Úgy néz ki,nemsokára külföldre megyek dolgozni.Egy nagy bánatom van ezzel kapcsolatban:van egy édes kutyusom akit imádok és nem szeretnék töle véglegesen megválni.Viszont nincs senki,akihez úgy elhelyezhetném,hogy amikor kéthetente hazajövök,meg tudnám látogatni.Lassan 3 éve van velem,nagyon ragaszkodik hozzám és én is hozzá,a szívem szakadna meg ha túl kéne adnom rajta.Már most rosszul vagyok a gondolattól is,hogy mi lesz ha nem lesz velem :(((((

Nem tudtok Tatabányán vagy környékén olyan átmeneti szállót kutyusnak ahová berakhatom és késöbb vissza is kaphatom?Vagy esetleg valaki,aki majd átmenetileg befogadná...??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook