Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Atkins - Tippek a kezdéshez fórum

Atkins - Tippek a kezdéshez (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Atkins - Tippek a kezdéshez

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
364. Mókica (válaszként erre: 363. - Brown eyed girl)
2006. jún. 20. 00:10

Szia!:)


Figyuszka, itt a bal oldalon a Diéták bekezdés alatt megtalálod az Atkinses részt! Nagyon sok hasznos infót találsz, majd meglátod...biztos letisztulnak a kérdéses dolgok! De ha még mindig van kérdésed, Már működő Atkinses topicokban, jártas fogyizóktól biztos kapsz segitséet!


Sok sikert ;)

2006. jún. 20. 00:05
Ma találtam rá az oldalra. Már nagyon régóta terveztem, hoyg igazán neki állok a fogyókúrának. Az Atkins mellett döntöttem. Rengeteg cikket elolvastam már, mégsem tudom hol is kezdjem..arról olvasok, hogy omlettet lehet enni bármilyen hússal, mégsem fér a fejembe..az omlett akárhogy sütjük tiszta zsír..:S Kérlek segítsetek a kezdetekben. Olyan nehéz.
362. 4726e582cf (válaszként erre: 361. - Csiga)
2006. jún. 7. 17:25

Helyes, helyes :). A könyvek szakszerűbben tudják elmondani, amit én. Az elsőben van a legtöbb infó a kérdéseidre.

A tej szerintem tilos, ahogy most körbekérdeztem a mosti Atkinsezők körében. Legalább is az első szakaszban, tejszínt lehet inni helyette vízzel hígítva. Mondjuk én Atkins alatt szoktam át a tejszínes kávéra, de aztán elhagytam a kávét :).


Nos, sok sikert, aztán kitartás :D

361. csiga (válaszként erre: 360. - 4726e582cf)
2006. jún. 7. 16:36

köszönöm szépen! Megvan mind a 3 könyv és olvasom is. Akkor csak jó a mennyiségi korlátozás is. Gondoltam is én ezt. :) Mondjuk ebéd meg vacsi van csak.

Akkor a tejet lecsökkentem. Köszi!

360. 4726e582cf (válaszként erre: 359. - Csiga)
2006. jún. 7. 15:51

Szia!


Úgy tudom, hogy a tejben sok a laktóz (tejcukor asszem). Ezért nem javasolt Atkins diéta alatt.


A bevezető szakaszt addig csinálod, amig kedved tartja. Ha sok a súlyfelesleged, vagy lassú az emésztésed, akkor javasolt, hogy ez legyen a diéta azaz az első szakasz.


A kolbász is beleférhet, de ne lépd át a megengedett 1500 kcal-t naponta. Én 1000 kcal alatt tartottam a napi mennyiséget és így eredményes volt a fogyás :).


A kávé elhagyható, mert netmomért... erre már nem emlékszem, de kb 3 nap alatt leszoktam róla a diéta alatt :), egyáltalán nem kellett :).


A ch függőség miatt kívánod a csokit. Ez kb egy hét alatt megszűnik, ha a napi bevitt ch mennyiséget 20 g-nál magasabbra nem engeded.


De szerintem böngészd át a könyvet is, és itt a portálon is vannak speciális leírások a diétáról :).

359. csiga
2006. jún. 7. 15:43

sziasztok!

Új vagyok még, az Atkinst most kezdtem és szeretnék segítséget kérni Tőletek!

Napi 1-2 dl tej belefér még? Lehet h előbb kicsi súlygyarapodást mutat a mérleg és ez idővel változik? Nekem csak vagy 6 kg feleslegem van, akkor mire számítsak? Mennyi ideig legyen a bevezető szakasz? Kolbász is jó ugye?

Ha reggelim csak kávé az nem baj? Akkor nem tudok ilyen dolgokat megenni még?

És olyan csokifüggő vagyok, hogy nehéz nagyobbat találni. És múlni fog ez ugye? :)

Most is épp sütik között ülök, mert itt ünnep van. :)

358. moxy
2006. jún. 7. 15:36
mindenesetre leesett az allam.
357. 4726e582cf (válaszként erre: 356. - Moxy)
2006. jún. 6. 21:41

Jaaah, az biztos más :). Akkor meg az a baja, hogy körüldongják a nők.

Az ilyen pasitól falra tudok mászni... hagyjuk is, mert dühös leszek... :)

356. moxy
2006. jún. 6. 20:44
tesi szakon vegzett.nem is rossz.
355. 4726e582cf (válaszként erre: 354. - Moxy)
2006. jún. 6. 20:30

De mondom, bibibi! Én belűlről vagyok szép és punk tum! :)


Nos hogy néz ki ez a pasmag? Mert ahogy megfigyeltem, azok szövegelnek, akik elfolynak a széken, vagy ápolatlanok, vagy még akkor se kellene, ha fizetnének érte.


Le kell az ilyen faszi fejét tojni! A párom sem érti ezeket az ürgéket... Ízlések és pofonok :), van akinek a csonti, van akinek a husi jön be :).

354. moxy (válaszként erre: 353. - 4726e582cf)
2006. jún. 6. 19:57

ugye????

es nekem ne mondja senki az ellenkezojet.belso szepseg...

szep is lene ,ha tenyleg ez szamitana.de sajna errol csak papolnak az emberek.mert hat kihez megy majd oda a ficko a buszmegalloban:a nagyon csinos,szep lanyhoz,vagy a dagibbhoz,akin feszul a gatya?

szemet pasik.

353. 4726e582cf (válaszként erre: 352. - Moxy)
2006. jún. 6. 16:29

Ezért a beszólásáért Amerikában le is csukják és keményen megüti a bokáját.


De b***us én is ezt látom...

352. moxy
2006. jún. 6. 16:02

tudjatok az a baj,hogy en azt latom magam korul (leeht csak londonban van ez igy ,bar nem hiszem),hogy a csinos,vekony ember tobbet er.ezt sugaljak a rohadt ujsagok is,amikben csak arrol lehet olvasni,hogy ` hogyan legy karcsu egy het alatt` `hogy fogynak a sztarok` meg a tobbi f****sag.volt egy munkatarsam,aki azt mondta egyszer,hogy idezem:

`fat woman,not woman`

baker ,szoljatok hozza.azt hittem lefordulok a szekrol.

351. 4726e582cf (válaszként erre: 350. - Bea533)
2006. jún. 5. 17:21

Örülök, hogy soha nem volt gondod az önbizalmaddal :). Nekem keményen kűzdenem kell, hála ugye az exeknek és a gyerekkoromnak.

Ennek ellenére nem gondolom úgy, hogy minden ember anynit ér, ki mennyinek tartja magát. Néhanap úgy gondolom semmit nem érek, másnap meg sokat. Ettől mégsem vagyok nulla az egyik nap a másik nap meg valaki...


Lehet neked szerencséd volt az életben, nem csúfoltak kiskorodban, nem aláztak meg mikor felnőttél. Nem sopánkodni akarok, de ha ezeken átmentél volna, akkor tudnád, hogy mi játszódik le bennem. Hidd el itt sokan vannak, akik nem ilyen nagy szájúak, mint én és ugyanebben a cipőben járnak. Örülök, hogy Te nem kellett, hogy ezeket megtapasztald.

350. bea533 (válaszként erre: 349. - 4726e582cf)
2006. jún. 5. 16:43
Az a mondás igaz minden ember annyit ér ki mennyinek tartsa magát legyen az sovány .vagy kövér.az én őn bizalmamal soha sem volt gond.Ha vissza tudod állitani magadba ,hogy te igen is szép és jó ember vagy akor mondhat mindenki amit akar te akor is az vagy aminek tartod magad ne légy kis hitü!!!!!!
349. 4726e582cf (válaszként erre: 347. - Moxy)
2006. jún. 5. 15:17

A szépség realtív. Prédikálhatnék ám..., de mivel az önbizalmamat tönkretette az a két ex, aki volt, így nem teszem. Nagyon szörnyű, amikor megjegyzéseket tesznek gúnyosan a külsőmre. Mostság én csinálok belőle viccet :).


Amgymeg a csinos (ki is a csinos) széparcú lányok lehet, hogy üresek. Ki is a csinos? Egy husi is tud csinos lenni. Lényeg, hogy belülről legyen szép, kifele ezt sugározza, és akkor mindenki így látja. :).

348. 'szti (válaszként erre: 347. - Moxy)
2006. jún. 5. 15:04
Akkor gondolj arra, hogy akit te csinos széparcú lánynak látsz, lehet magában ugyanezt gondolja. Ráadásul a szépség annyira szubjektív...kinek mi tetszik.
347. moxy
2006. jún. 5. 14:51

ennyire???

egyebkent engem soha nem erdekelt,hogy ki gunyolodott velem.egyforman rosszul esett,akar utaltam az illetot,akar kedveltem.

bunkosag,mert komplexusokat okozhat.

en a mai napig nem vagyok kibekulve magammal.a kulsomre vonatkozo optimizmusom is csak addig tart,amig elmegy mellettem egy csinos,szeparcu lany es azonnal befordulok,hogy Jezus de ronda vagyok.

nem tudom lekuzdeni.

346. 4726e582cf (válaszként erre: 345. - Moxy)
2006. jún. 4. 19:19

Erre nem tudom a hiteles választ! Nyilván az alap, ahogy az előttünk szóló is mondta:

kevés kcal

sok mozgás

kevés ch avagy zsír.


Ennyi, és aztán mindegy, hogy hívják azt a fogyókúrát. Nyilván Norbival is le lehet fogyni kitartással és nagyon nagy odafigyeléssel. Amúgy meg sok súlyból gyorsabban mennek le kilók...

345. moxy
2006. jún. 4. 15:30

ne mondjatok mar,hogy gesztesi norbival fogyott kozel 30 kilot ilyen rovid ido alatt!!!!????

mert akkor norbi tenyleg kiraly

344. 4726e582cf (válaszként erre: 342. - Moxy)
2006. jún. 4. 15:30

Nem csak annak az embernek a szavára adunk, aki fontos? Ha egy kis tirpák mondta soha nem érdekelt :). Persze rosszul esik.

Nagyobb koromban meg már én csináltam viccet a kinézetemből, így hamar eltereltem a szót, bár addigra az emberek is kicsit már másképpen viselkedtek.

343. moxy
2006. jún. 4. 15:29
norbi egyebkent szerintem is atkinsre alapozta az egesz update-et,de tenyleg allitja,hogy a ketto eg es fold.hat..ahogy vesszuk.szerintebb csak finomitott rajta a kodokkal,hogy konnyebben betarthato legyen.en egyebkent elismerem ,mert sok embernek segitett mar.es tenyleg betartahato az update.korrekt dieta.
342. moxy
2006. jún. 4. 15:26

kitalalni nem bonyolult,csak betartani:-)

de utalom,ha valaki gyolja a masikat.ez olyan tupposag.na jo,mondjuk,meg kicsik,de akkor is.ilyenkor mindig annak van a legnagyobb szja,aki a leghanyadekabbul nez ki.csak konnyebb a masikat cikizni.

341. 'szti (válaszként erre: 338. - Zoja)
2006. jún. 4. 08:17

Főzzél csak finomakat :-) Nem attól híztatok meg, hogy nem bűnrossz volt az a kaja :-)

Túl sok újat nem tud egy diéta se kitalálni...kevesebb kalória, ch csökkentéssel és/vagy zsírcsökkentéssel. Mozgás, este 6 után nincs evés és persze nassolási tilalom. Nem olyan bonyolult ez :-))

340. 4726e582cf (válaszként erre: 338. - Zoja)
2006. jún. 4. 04:21
Bocs, ez lemaradt, gratulálok a fiad fogyásához :). Mondd neki, hogy ne foglalkozzon az ilyen csúfolódós emberekkel!
339. 4726e582cf (válaszként erre: 338. - Zoja)
2006. jún. 4. 04:19
Értelek... Hiába, valamiből meg kell élni. De nekem sehogy sem fekszenek a Norbis cuccok... kicsit erőltetett és semmi nem támasztja alá azokat a dolgokat, hogy miért is Norbi termék egy Norbi termék, de az az én véleményem. Soha nem fogja bevallani, hogy Atkins mintára készült a diétája, bár ugye tudjuk, hogy a pont diétával fogyott, ami Atkins egy az egyben... csak akkor így hívták.
338. zoja
2006. jún. 4. 04:13
De legalább agyerek update szerint eszik és 5 kg lement róla.Szegény a mocsok fiúk tönklábúnak és zsáktestűnek csúfolják.Vérzik a szívem.Pedig milyen nádszál vol 3 éve még.Hát igen A MC Don ad a testnek,meg én is túltápláltam magunkat.DE imádok JÓT! főzni.És hát akkor meg is kell enni valakinek.
337. 4726e582cf (válaszként erre: 336. - Zoja)
2006. jún. 4. 04:06
Mondjuk úgy nem csöppet... De sosem volt a fogyija szimpi, így én biztosan nem rokonszenvezek vele.
336. zoja (válaszként erre: 330. - 4726e582cf)
2006. jún. 4. 03:59

Ha megnézed azért a Norbi is nagyon a ch val operál.csökkentett ch lisztben ,sok hús stb..

Persze más de szerintem az Atkinsből is vett egy csöppet.

335. bea533
2006. jún. 3. 23:04
Mindent ehetsz csak modjával mondjuk nem egy kosárral.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook