Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Atkins - Tippek a kezdéshez fórum

Atkins - Tippek a kezdéshez (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Atkins - Tippek a kezdéshez

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
394. Újév (válaszként erre: 393. - Brenda)
2007. márc. 12. 13:29
Köszi, akkor biztosan nem veszek;)
393. Brenda (válaszként erre: 388. - Újév)
2007. márc. 12. 13:21

Egy amerikai honlapon azt olvastam, hogy a Splenda, amit Atkins maga is javasolt, súlyosan egészségkárosító, rákkeltő hatású...

Még jó, hogy itthon nem kapható.

392. Újév (válaszként erre: 390. - Pofi)
2007. márc. 12. 10:02
Hopp lebuktam:))))) Megcsaltam a hontopickot;) hihihi
391. Bazsó (válaszként erre: 390. - Pofi)
2007. márc. 10. 20:10
Te is:))!!!!!
390. Pofi (válaszként erre: 387. - Újév)
2007. márc. 10. 19:59
Megvagytok! :))
389. Bazsó (válaszként erre: 382. - Hattyu)
2007. márc. 9. 21:19
Én a süssinát használom.
388. Újév (válaszként erre: 384. - Hattyu)
2007. márc. 9. 20:45

Elfogadott édesítőszerek: Szuklaróz (Splenda), szacharin, ciklamát, aceszulfám-K. A természetes édesítők, amik -óz ra végződnek kerülendők. A maltitol elfogadott.

Az aszpártamot nem ajánlja, de nem indokolja miért.

A szuklarózt nagyon támogatja, de annak a ch tartalma beleszámítandó a napi fogyasztásba.

387. Újév (válaszként erre: 385. - Bazsó)
2007. márc. 9. 14:56
Bazsókám kalandozunk;)? A hontopic meg pang?:))))
386. Újév (válaszként erre: 384. - Hattyu)
2007. márc. 9. 14:55

Igen:)

Nem reklám, nekem nagyon bejött a norbis folyós édesítő, üveges és kék a teteje.

De a legjobb, ha ezeket is megpróbálod elkerülni, mert étvágyat csinál a legtöbb:(.

385. Bazsó (válaszként erre: 384. - Hattyu)
2007. márc. 9. 14:52

Igen a ciklamát és a szaharin jó!

Az aszpartám tartalmú nem jó!

384. hattyu (válaszként erre: 383. - Újév)
2007. márc. 9. 14:43
Köszi előre is, ha megnézed! Már egy kicsit összekeveredtem, az oké, hogy az -ózra végződő nem jó, te melyiket használtad/od? Ciklamát és szaharin alapúról írják, hogy az jó? Tényleg?
383. Újév (válaszként erre: 382. - Hattyu)
2007. márc. 9. 14:11

Leginkább a szacharin típusú a jó, este megnézem a könyvben. Semmilyen -óz ra végződő nem jó, mert az szőlőcukor alapanyagú...

Gyere át az Akik atkinseznek fórumba, ott vagyunk minden nap;)

382. hattyu (válaszként erre: 12. - Mariann)
2007. márc. 9. 13:51

Szia!

Nagyon csodállak érte! Hogy csináltad? Én is már nagyon sok mindent kipróbáltam, de semmi nem segített. Most végső elkeseredésemben az Atkinshez fordultam. Tudnál nekem benne segíteni? Van egy csomó kérdésem már így a legelején. Pl. Melyik az az édesítőszer (név szerint), ami jó?

381. Bazsó (válaszként erre: 379. - Vivibogi)
2007. márc. 9. 11:46

Jobb felső sarok Keresőbe írd be:-atkins diéta.

Sok mindent találsz!

380. Bazsó (válaszként erre: 379. - Vivibogi)
2007. márc. 9. 11:41

Szia!

Az 1-fázisban engedélyezett élelmiszerek és zöldségek kombinácíója,max.20 ch bevitel engedélyezett.

Ezeket variálhatod kedved szerint.

2007. márc. 9. 11:23

Sziasztok!

Elszeretnem kezdeni az Atkins dietat de nem tudom hogy kell elkedeni.Sokat olvastam rola,de sehol sem talalok 1-2 hetes menut.Ki mit evet hogy 2 het alatt 8 kilo?Nagyon megkoszonem ha valaki kuldene nekem hogy mas mitol fogyot le...email cimemre.

Koszonom!


bogilujza@citromail.hu

378. zse pi
2006. szept. 20. 17:34

Sziasztok!

Tegnap, szept. 19.én volt 1éve, hogy elkezdtem az Atkins diétát, és életmódot válltottam! Nagyon büszke vagyok magamra. Egy éve nem ettem kenyeret, krumplit, rizst, tésztát(na azért ezt egy kicsit, de csak azért mert kényszerhelyzet volt...)!

Igaz most előről elkezdtem, mert még fogyni szeretnék pár kilót, de az életmódom gyökeresen megváltozott!!! Pl: a napi 2l folyadék simán lecsúszik már, emlékszem az elején hogyan szenvedtem tőle. :D Az étrendem gyökeresen megváltozott! Ennyi zöldséget még sosem ettem, mint az utóbbi 1évben. Szóval egészségesnek érzem magam, és ez jó!

Sok sikert mindenkinek!

377. zse pi (válaszként erre: 376. - Roli)
2006. szept. 9. 12:38

Szia!

Tényleg nem a legjobb, hogy ugrálnak azok a 20-25 kilók, ezért tudnod kell, hogy hülyeség fogyókúrázni, életmódot kell válltani. Pl. az Atkins is egy életmódváltás, nemnagyon lehet abbahagyni, mert visszakúsznak a kilók.


Az hogy reggel nem vagy éhes, az nem baj, de muszáj enni. Én ilyenkor vágok egy szelet sajtot, szalámit, és ennyi. Vagy eszem egy kenhető mackósajtot. Teljesen mindegy, hogy mit, csak legyen egy minimális mennyiség, amitől beindul az aznapi anyagcseréd. Ha nem teszed meg, akkor megáll az anyagcsere, nem lesz addig zsírbontás, mert a szervezeted átkapcsol éhező funkcióra.


Kávét én is iszom, mindig is ittam, nem akadályozta a fogyást.


Nasinak: édesítőszeres túró, tökmag(mértékkel), málna(fagyasztott), de ezt is csak mértékkel.

376. Roli
2006. szept. 8. 20:35

Hello!

2 hónapja kezdtem a 90 napos diétát, megmondom őszintén nem hiszek benne attól függőenm hogy 102,5 kilóról lefogytam 85,5 kilóra.60 nap után abba hagytam, egész egyszerűen unalmas, állandóan azon gondolkodni mit egyek.Szerintem a fogyás titka az hogy először elhatározd FEJBEN, hogy lefogysz a mértékletesség rendszeresség, és innentől kezdve az összes fogyókúra MŰKÖDIK.Szóval meguntam 60 nap után lenne még kb 6-7-8 kiló amitől mindenképp szeretnék megszabadulni.Atkins gondolná az ember, ehhez persze hozzá tartozik hogy egyszer csináltam amikor is 18 kiló lementem.Sajna igen ide oda dobálózok 20-25 kilókkal. Azon gondolkodom ezt a maradék 7 kilót Atkinsszel leadom, tanácsokat várnék ki mit javasol.A legfőbb problémám, hogy mivel itthon dolgozom és rendszerint a "gép" előtt a 3* étkezés teljesen kizárt.Éhes vagyok , minimum 4-5* étkezést igénylek.Egy másik fő problémám, hogy reggel nem vagyok éhes, kb 12-13 óráig, egész egyszerűen nem esik jól.Kávéról nem igen tudok lemondani, nem hinném hogy szükségem lennne rá, egész egyszerűen megszokás.Tanácsokat várok.Ki mit nassol? Túrót miért nem lehet enni? Illetve minden olyan javaslatot szívesen veszek amiből sokat tanulhatok és fogyhatok.

Előre is kösz.

375. zse pi
2006. szept. 8. 18:42

Sziasztok!

Újra itt!!!

Szept 19.-én lenne egy éve, hogy Atkinsezem! :) Életmódot válltottam, és szinte semmit sem híztam vissza a leadottakból, kivéve most 1kg-ot, mert egy kicsit túlzásba estem a pizzákkal, és a jégkrémekkel a nyáron...


Na de most már mindegy, ma újra belefogtam, elkezdtem az első szakaszt! És nem egyedül, sikerült a páromat is rávennem. :D

Szóval, ha van itt valaki aki atkinsezik, és kérdése van, vagy bátorításra van szüksége, akkor itt vagyok, bátorítsuk egymást.

374. gubaa
2006. júl. 30. 21:15

Sziasztok.

Elhatároztam. Le akarok adni kb. 10 kilót, Atkinssel, de fogalmam sincs, hogy kezdjek neki. Elolvastam róla mindent, de olyan oldalt keresek, ahol napra, étkezésre le van bontva mit lehet enni. Esetleg ha valaki elküldené nekem a bevált módszerét. Már nagyon elegem van a hurkáimból :(( Kérlek segítsetek nekem!!! Köszi!

balint.kriszta@freemail.hu

2006. júl. 1. 15:41

sziasztok!


Hála az égnek eddig minden jól alakul a diétámmal!:)Boldog vagyok mert most járok a 13.napnál és 5kg lement!:)Remélem eredményes lessz a továbbiakban is mert szeptemberben férjhez megyek és bele szeretnék férni a ruhámba!:))

Sok sikert kívánok az összes diétázónak és kitartás mert megéri!:))

Mikey:)

372. 4726e582cf (válaszként erre: 371. - Proma76)
2006. jún. 27. 16:38

Szia!


Én fél évig gyűrtem az Atkinst, és mondhatom, hogy életem legkönnyebb diétája volt (persze most a 90 napos a favorit nálam). Simán olvadtak le a kilók. Én inkább azoknak ajánlanám, akiknek tetemes súlytól kell megszabadulniuk.


Norbi diétája meg szinte Atkins és Testkontroll keveréke. Mindenki döntse el, mennyire szeretné ezt a két dolgot keverni.

371. proma76
2006. jún. 27. 16:36
Sziasztok , én tavaly 6 hétig csináltam az atkins diétát és tornáztam majdnem rendszeresen, 8 kg ment le. Elég nagy akaraterő kellett hozzá . Szerintem a Norbi Update sokkal könnyebb és hatásosabb. De ami a leglényegesebb, mindent lehet enni ,mig az atkinsnál voltak megvonások. Atkins diétát én azoknak tudnám ajánlani ,akiknek csak pár kilót kell le adni.
370. Mókica (válaszként erre: 367. - Brown eyed girl)
2006. jún. 20. 12:37
Hali csajos, elkezted a diétát?? Hogy megy???
369. 4726e582cf (válaszként erre: 367. - Brown eyed girl)
2006. jún. 20. 02:03

Sok sikert a kezdéshez. Nem olyan bonyolult és nehéz betartani, mint elsőre látszik :).


Nagyon egyszerű betartani :). Az első pár nap nehezebb, de soha nem kell, hogy éhes legyél :).


Várjuk a besámolót!

368. Mókica (válaszként erre: 367. - Brown eyed girl)
2006. jún. 20. 00:40

Hajrá csajos:))) Ügyes vagy, hogy ilyen gyorsan elszántad rá magad!Tutira te is majd beléphetsz a dicsekvők táborába, csak légy kitartó...:P

Drukkolok neked:)

Csók Móki;)

367. Brown eyed girl (válaszként erre: 366. - Mókica)
2006. jún. 20. 00:20
Hát holnaptól indul a mandula..:) Remélem sikerül betartanom, és végül én is dicsekedhetek majd az eredményeimmel:D
366. Mókica (válaszként erre: 365. - Brown eyed girl)
2006. jún. 20. 00:18

Szivesen ;)


Ügyeskedj! Puszó :))

365. Brown eyed girl (válaszként erre: 364. - Mókica)
2006. jún. 20. 00:14

Kedves Mókica!


Köszönöm a tippet, épp ezekben apercekben találtam meg a kérdéses oldal 2.lapját is, ahol az igazán fontos tudnivalók szerepelnek..:D Azért utólag is köszönöm:)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook