Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Atkins - Tippek a kezdéshez fórum

Atkins - Tippek a kezdéshez (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Atkins - Tippek a kezdéshez

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
4. fobe
2006. márc. 16. 07:02

Szia veronitas!


Úgy örültem neked ma reggel, mikor gyorsan munkába menet előtt meglestem, hogy írt-e valaki...., mint éhes ember egy falat kenyérnek ;)


És január óta mennyit fogytál? Nehéz betartani?

3. veronitas (válaszként erre: 2. - Fobe)
2006. márc. 15. 21:06

Szia!


Én - bár nem most kezdem el, január 9-én vágtam bele - szorítok neked, és biztatlak, mert tudom, hogy kell az az ember lányának.


Kitartás! :-)

2. fobe
2006. márc. 15. 20:30

Kedves Hoxa és többiek!


Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre az oldalra. Annak idején 73 kg-ról kezdtem és lefogytam 60 kg-ra. Most 63 kg vagyok, de szeretnék kb. 55 kg-ra lefogyni. Holnap elkezdek Atkins szerint fogyózni a sok hasznos információnak köszönhetően, amit utólag is köszönök :)Ha van valaki, aki most kezdi el, jelentkezzen :) Bíztathatnánk egymást...:)

Legjobbakat!!! Ja, és szívből gratulálok Benjihez!!!

1. Hoxa
2006. jan. 26. 10:49
Sokan tanácstalanok az elején, és túl soknak találják az információ mennyiségét ahhoz, hogy végigolvassák. Ehhez szeretnénk itt némi segítséget nyújtani. Ha az Atkins életmódot szeretnéd folytatni, ha a kezdeti megismerkedés után tényleg komolyan gondolod, akkor mindent olvass el, amit csak találsz. Olvasd el a könyvet, és értsd meg, miért működik. Ez a honlap nem tartalmazza az összes tudnivalót, bár azon vagyunk, minél többet közvetítsek erről a témáról.

Ugrás a teljes írásra: Atkins - Tippek a kezdéshez
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook