Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Atkins - Kávé nélkül? fórum

Atkins - Kávé nélkül? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2008. okt. 3. 11:17

Sziasztok!

Uj vagyok a temaban,par napja kezdtem el a dietamat.Segitseget kernek.

Amikor a cimken azt olvasom pl 40g a szenhidrat tartalom ebbol 22g a cukor,ezesetben a 40g a lenyeg vagy kizarolag a22g cukortalom?


A kavemat szojatejjel es edesitovel iszom.Nem az igazi,de egy dl szojatejben 0.3g a szenhidrat,es engem a tejeskave jollakat.

Elore is koszi a segitseget!

2007. szept. 19. 15:29
Ihattok nyugodtan kávét, csak ne tejjel és cukorral. Azért tiltja, mert a koein éhségérzetet okoz.Ha tudsz prancsolni magadnak nyugodtan ihatod.
2007. szept. 19. 12:49

Szerintem egyáltalán ne egyél, akkor biztos lefogysz:DD

Félretéve, ne viccelj, szerinted az a kávé számít? Ahogy galamb írta, kávé atkins nélkül.


Biztos ő is kávézott, sőt zabált is mert vagy 130 kiló volt amikor elhalálozott. Bár, valaki itt azt írta,hogy az csak víz volt rajta. Na persze.

Neki nem jött be a dolog........

2007. ápr. 27. 21:10

"Atkins kávé nélkül?"

Nem!! Kávé Atkins nélkül!!!

2006. nov. 21. 18:19
Napló egy edző tollából-ez a fórumjának a címe.Ezt írd be a keresőbe!
65. Stero
2006. nov. 21. 17:55
és ö ki? még uj vagyok nemtom ki kicsoda meg ki mivel foglalkozik :S
64. gyöngyi (válaszként erre: 63. - Stero)
2006. nov. 21. 17:47
Küldj Gergőkének privát üzenetet!
63. Stero
2006. nov. 21. 17:44
bocsika, hogy rosz helyre irom a kérdéseimet de nem találtam nekem való topicot: nos nekem annyi a problemám, hogy fenékből szeretnék fogyni ... (amugy férfi vok :D) ... utálom hogy kerek fenekem van ...állitolag jo a hátsom meg minden de én deszka akarok lnni mint minden trendi divatarc :D ... amugy már eléggé sovány vagyok : 62kg 177 cm ... szoval ez ugy korekt fenékből mégis még fogyni szeretnék .. mit tegyek??? mivel elhet fogyni? és nem izmosra akarom gyurni hanem azt akarom hogy eltünjön ha tudtok segiteni akkor pliz válaszoljatok ...köszi!
2006. nov. 21. 17:38
Én iszom kávét 1-2-t naponta, tejszínnel. Nem vettem észre, hogy ártana!
2006. aug. 1. 15:12

Sziasztok.

Én eddigi atkinsezéseim során mindig kibírtam, hogy ne igyak kávét, csak mentest. Tök jó volt, leszoktam a koffeinesről, és jól voltam. Aztán úgy két-három hónapja visszaszoktam rá. Baj? Nem baj? Fogalmam sincs. De az tuti, hogy ettől nem kívánom jobban az édességet, az édes dolgokat. Szóval engem a koffeines kávé nem csábít a rosszra. Ennyi. És szerintem - most már azt mondom - önmegtartóztatás kérdése az egész. Mármint az édességek szempontjából. Ja, és a kávé szempontjából is... :-I)

60. Hanky (válaszként erre: 59. - Subszi)
2005. nov. 16. 08:58
Sziasztok! Szerintem elhagyom a tejszínt. Parmalatot vettem a simát abban 3,3 benne a ch 100ml-re. Nem gond lehagyom. Ezen már nem múlik.Ez már gyerekjáték ahhoz képest, hogy elhagytam az összes kedvenc kajámat!
59. subszi
2005. nov. 16. 08:54
Én is iszom a koffeines kávét tejszínnel. Bár ha gyorsfogyást szeretnék, lehet, hogy kiiktatnám. A lényeg, hogy így is fogyok! :)
58. Hanky
2005. nov. 15. 14:19
Sziasztok!! Szuper akkor már teljesen meg vagyok nyugodva!! :-)) Viszont egy másik dolgot sem hagyhatok el. Már majd egy éve iszom a Tahitian Noni juice-t ( www.tahitiannoni.com) nem a reklám helye!! Napi 2-3 nagy koryot gurítok le eme számomra nagyon jótékony nedüből, nekem is segített. Ugyebár ez is gyümölcsből van (89%Morinda citrifolia, 11% egyéb szőllő és áfonya)Izesíteni kell mert natúr a noni, elég fanyar izű, és ihatattlan lenne. Szerintem nem eme két kis szépséghibán fog múlni a fogyásom.
57. 549be03e80 (válaszként erre: 56. - Gyöngyi)
2005. nov. 15. 07:49

Na ugye!!!!!!!:-)))))))

Nem vagyok akkor egyedul ezen velemenyemmel!!!!!!!:-)

56. gyöngyi (válaszként erre: 55. - Hanky)
2005. nov. 14. 17:31
Úgy fogytam 16 kilót április óta, hogy napi két kávét ittam tejszínnel és édesítővel. Koffeineset!
55. Hanky
2005. nov. 14. 09:01
Szia Brizzy! Ez aztán eredmény.Valószínű ott van a kuty elásva, hogy oké, hogy iszod a tejet meg a kávét de hosszú ideje következetesen tartod magad a diéta többi eleméhez. Szerintem kávé, vagy tejci ide vagy oda a következetesség és a hosszútáv a lényeg. Meg természetesen a finomított ch-ok kiiktatása !!
54. 549be03e80 (válaszként erre: 52. - Hanky)
2005. nov. 14. 08:34
A Colaval meg egyetertek a velemenyed illetoen, de en se akarom bantani azokat, akik isszak.
53. 549be03e80 (válaszként erre: 52. - Hanky)
2005. nov. 14. 08:33
Emiatt ne aggodj Hanky!Nekem se lenne szabad elvileg kavet, es tejet se innom, de 1 eve mar ittam es iszom, es hat azert eddig mar lement -43 kilo.Ezt semmikeppen nem dicsekvesnek irom, hanem bizonyiteknak, hogy kaveval EGYUTT is mukodik a fogyas, legalabbis nekem.:-)
52. Hanky
2005. nov. 14. 07:42
Sziasztok! Csatlakoznék a kávéfüggők táborához. Annyit sikerült már elérnem jó ideje, hogy tej nélkül iszom a kávét. Light colat sem iszom ,mert attól tényleg éhes leszek, meg televan mindenféle mocsokkal. Én úgy döntöttem, a kávéról nam mondok le, mindenről de a kávét MARAD. A colás megjegyzés az én privi véleményem, senkit nem akarok megbántani ezzel!!:-))
51. ercsi
2004. jún. 10. 01:01
Aki kavefuggo, annak kave nelkul nem elet az elet. En igy vagyok vele. Ha a reggel nem kaveval indul az mar el van cseszve.Persze ezt mindenkinek sajat maga kell kitapasztalnia, hogyan hat a fogyas mertekere.
2004. jún. 9. 10:25

Ha valaki nem koffeinfüggő, akkor vegyen Kávémixet. Üvegben kapható,zöld papírral. 0,9 % koffeint tartalmaz isteni finom capuccinós,kávés íze van.


49. f1dcbad22d (válaszként erre: 48. - Kiscsikó)
2004. ápr. 21. 00:23

Szia!


Én is Canderellt használok, és light colát is isom ne mis keveset ,kávé is. Engem nem gátol.

48. Kiscsikó (válaszként erre: 45. - Coryk)
2004. ápr. 20. 20:51

Szia!


Az én véleményem szerint nyugodtan használd a Canderellt.A könyvben nem találtam igazi indoklást arra,hogy miért is nem jó.Férjem gyógyszerész,őt is megkérdeztem erről.Szerinte Atkins az oldódása miatt zárta ki.Ez nem a nyálban oldódik-a saccharin alapú édesítőkkel szemben-hanem a bélflórában.Így nem marad édes íze a szájban,és esetleg hamarabb megkívánja az ember az édességet a canderell használata után.


Jó lenne tudni igazából kinek mi a véleménye Canderell ügyben,bár én 8 éve ezt használom.


Kiscsikó

47. Kata25 (válaszként erre: 46. - Molntak)
2004. ápr. 20. 08:58

Sziasztok!

Sok helyen olvasom, hogy a Candeler nem jó édesítő szer. Tudtok valamit a szacharin alapú édesítőkről? Az jó, vagy szokjak hozzá, hogy nuku édes ízérzés?

46. molntak (válaszként erre: 45. - Coryk)
2004. ápr. 20. 04:11
Ha kell igyad sokan iszunk kávét. Ha úgy gondolod lassít akkor hagyd abba. A Canderel tényleg nem jó.
45. coryk
2004. ápr. 19. 21:59

Sziasztok!

A kávéról nem tudok lemondani, mert akkor reggel fel sem ébredek, csak nézek ki a fejemből. Most canderellel iszom ( valahol azt olvastam, hogy ez az édesítőszer nem jó, tényleg?),két kává helyett csak egyet, mert az ize nem valami jó. A du. kávémnak is csak felét ittam meg.

44. f954ece72f (válaszként erre: 43. - Audrey77)
2004. ápr. 13. 09:29

Kávénál, kólánál rágóguminál nem az a lényeg, hogy mennyi ch-t tartalmaz, hanem hogy hat a szervezetedre.Mindegyik emeli az inzulinszintet és ha az magas a szervezeted újabb édesség után sóvárog.Ha délelött csak kólát iszom olyan éheség gyötör, hogy feltépem a hűtőt.Sajnos kólafüggő vagyok én is,én már nem változom.Inkább próbálom mérsékelni napi egy-két pohár talán elegendő.

Ezt magadnak kell kitapasztalni, hogy éhséget provokál-e vagy belefér az étrendedben.

2004. ápr. 12. 22:56
Sziasztok, én nem kávét iszom koffeinnek hanem light kólát. 0,005 g ch van 1 dl-ben, ezt még megengedem magamnak, de csak nincs benne annyi koffein, mint a kávéban...vagy igen? Hagyjam inkább abba? De úgy szeretem...
42. ata
2004. márc. 24. 13:40
Lehet, hogy teljesen le kell állnom a kávéval, mert nem mozdul a mérleg nyelve:( Azt hittem koffeinmenteset iszom, de rákellett jönnöm, hogy annak is 60 % a valódi kávétartalma. Na szép.
2004. márc. 24. 12:46

Helló mindenkinek!

+ hétig ittam a koffeinmentes kávét, most fellázadtam reggelente iszom egy rendeset. Semmi bajom tőle!

Gyöngyi

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook