Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Atkins fogyási eredmények fórum

Atkins fogyási eredmények (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
559. Hisztini (válaszként erre: 558. - Dudka)
2006. okt. 23. 13:28

Sziasztok!

Én majdnem 3 hónapja csinálok egy Atkins-féle diétát. Nem egészen Atkins, mert én az elejétől kezdve eszem gyümölcsöket is, csak a cukrot, az üdítőket, a pékárukat és tésztákat, valamint a keményítődús köreteket hagytam el. (Lehet, hogy ennek a diétának van egy másik neve??? Nekem már követhetetlen:)) Így átlagosan kb. 1 kg-ot sikerül fogynom hetente. Nem túl gyors, de így is félek, hogy a bőröm nem húzódik össze, mert nagy a súlyfeleslegem. Nekem nagyon bejött, és nem érzem magam hisztisnek, inkább örülök a sikernek. Ajánlom mindenkinek, aki szereti a húsételeket.

558. dudka
2006. okt. 19. 02:26
Én is csináltam az Atkins-t 5 hónapig,le is adtam 11kilót,ettől lettem 55 kg,de a páromat teljesen megőrjítettem a kis hisztieimmel.(szénhidrátmegvonás)Miután abbahagytam(mert ezt nem lehet örökké csinálni),simán felkúszott rám 16kg.Szerencsére ez mára lement,de soha többé Atkins!
557. shakti (válaszként erre: 556. - Bíró ágnes)
2006. szept. 3. 21:01

Szia!

Az oldal tetején a "vásárlás"-nál :), * diétás termékeknél.

Sok sikert és kitartást :)!

2006. szept. 3. 20:57

sziasztok!

hogy lehet rendelni a * diétához fehérjeport és antioxidánst?

köszi: hangaga

555. 2f99c7588b (válaszként erre: 554. - Muci5)
2006. máj. 12. 18:27

több tekintetben is megnyugodhatsz:

- az egészséges vese kiválasztja a hugysavat

- ha sokat iszol, nem lesz veseköved

- a köszvényhez genetikai hajlam kell

- a szervezet védekezik a túlzott savasság ellen, és a zöldségek lúgosítanak, tehát ezzel kiegyensúlyozod a fehérjéket


én meg magamat nyugtatom azzal, hogy a prof. szerint az atkins épphogy emeli a hdl - tehát jó koleszterin - szintjét, és a triglicerideket rohamosan csökkenti

tehát védi a szívet

554. muci5 (válaszként erre: 550. - 2f99c7588b)
2006. máj. 12. 18:17
engem batyam traktal azzal, hogy a tulzott husfogyasztas nem egeszseges, mert savassa teszi a szervezetet, es kesobb ez hatfajashoz, es izuleti betegsegekhez vezet, a gond az hogy valahol elhiszem, hogy valami gubanc van atkinsben! annyi rosszat hallunk rola...
553. 2f99c7588b (válaszként erre: 552. - 'szti)
2006. máj. 12. 18:06
Igen ám, csakhogy eddig senki sem volt szívbeteg a felmenőim között. :( Ha kol.szintet akarok nézetni az orvossal, megkérdezi, miért. Óhatatlanul előkerül a diéta, amit majd minden orvos elutasít. Namármost én nem fogok magyarázkodni, hogy miért Atkinsezem.
552. 'szti (válaszként erre: 550. - 2f99c7588b)
2006. máj. 12. 15:30
Szerintem, ha családilag van hajlam a szívbetegségre, akkor valóban vigyázz. Rendszeresen nézess koleszterinszintet.
551. moxy
2006. máj. 12. 15:07
csajok,ez teyleg nem fair,mindenki tud legalabb 1-2 kilo minuszt felmutatni az elso heten,csak en nem. :-((((( nem ertem,mit csinalok rosszul.
2006. máj. 10. 20:10

Hi, valaki jár még erre lányok? Nem tudom, melyik topikban tegyem fel a kérdésemet:


anyukámat mivel győzzem meg, hogy ez egészséges diéta? aggódik a sok zsíros szutyi miatt...

olvasta a könyvet, de nem győzte meg...

félt, hogy bajom lesz ebből később

2006. jan. 21. 13:41

Sziasztok!


Sokáig hallgattam, azaz nem voltam fórum közelében. Jó olvasni a sikereket! Csak így tovább.


Ha nagyon magad alatt lennél az én sikeremet képekben is megtekíntheted az adatlapomon :), igaz 2004-es siker, de :)))).

Most ismét nekiláttam fogyizni, szintén Atkins féle kevés szénhidrát. Újult erővel miegymás. De jó látni, hogy 25 kg-tól megszabadultam már egyszer, így mégegyszer lehet sikerül :-).

Igaz nem szedtem mindent vissza, de 10 kg-ot igen, ez alatt a bő egy év alatt... :(, igaz ez már csak 6,8, de az is sok... Nem baj, beleadok mindent itt az elején, ha elérem a 2004 decemberi súlyomat, akkor lelassítok... igaz akkor is lesz rajtam még bőven 20 kg... Sevész, egyszer sikerült, máskor is fog.


Addig is sok sikert mindenkinek. Ha kérdés van, nyugodtam írjatok :), mostmár fórum közelben leszek :-).


Linda

548. 33e0394ae2 (válaszként erre: 547. - 1f3d7130ea)
2006. jan. 18. 12:21
gratula.Jò neked.én osszesen csak kèt kilòt fogytam 1 hèt alatt ès abbòl is ma reggelre visszamàszott 1kg.Nem tudom hol szurtam el.Ezen a hèten mèg tornàztam is minden nap.Egy kicsit el vagyok keseredve.
2006. jan. 18. 11:46

Sziasztok!

Ma két hete hogy csinálom az Atkinst.94.1 kg-ról indultam a testzsírom 44,6%volt:((Ma reggeli mérés szerint:90kg Tzs:40,1%!!Ez azt jelenti hogy a fogyás szinte csak zsírból történt nagyon örülök!!A ketonom a legsőtétebb lila.Mindenkinek hasonló jókat kívánok:Anna

546. subszi
2005. dec. 30. 10:14
Gratulálok neked Zse pi! Én nem bírtam ellenállni a sok finomságnak. Bár szaloncukrot már 2-3 napja nem eszem (csokit sem), ami nállam nagy szó. Elpakoltam a maradékot, ne legyen szem elött. Én híztam is 1-2 (inkább 2) kilót.
545. zse pi
2005. dec. 29. 12:17

Sziasztok!

Tegnap néztem a naptáromban, hogy már több mint 1 hónapja tartom a súlyom, nem változott semmit sem. Aztán ráálltam reggel a mérlegre, és csodák csodája, lement az ünnnepek alatt 1kg! Biztos jót tett a stagnálásomnak a kissé megemelt Ch-szint...(pezsgő,csokilikőr, rántotthusi, öszesen1 db szaloncukor,2 db mézespuszedli) :)))

Szóval, most örülök, hogy nem híztam karácsony alatt, sőt...!!!

Márcsak 3kg van vissza a kitűzött célig.

Kitartás mindenkinek, és BÚÉK!!!!

Zs.

544. foszi2 (válaszként erre: 542. - Subszi)
2005. dec. 7. 16:08
Egyébként a pici tényleg egy tündér, de ez nem az a fórum igaz?
543. foszi2
2005. dec. 7. 16:08

Szia Zsibi!

Aranyos vagy, te már biztosan tudod ezeket a dolgokat amiket én most csak kérdezgetek Subszitól, és tőletek.

Egyébként én is azt látom, hogy ez nem vicc, és komolyan mondom nagyon mélyen kell tanulmányoznom a dolgokat, hogy össze ne keveredjek itt a CH-k erdejében.

Subszi sokat segített, hogy merre nézzek,azóta könnyebb.

pussz, és le a csokival!! :((

542. subszi
2005. dec. 7. 15:50
Én is elmosolyodtam, mert elképzeltem, nagyon aranyos lehet. :)
541. foszi2
2005. dec. 7. 14:21

köszönöm az eddigi segítségedet, amennyit tudok megteszek a konyhában, bár ez a 8-hónapos csöppségem mellett nem könnyű, éppen szétszedi a lakást....

és hozzá jókat mosolyog :)))

540. Zsibi (válaszként erre: 539. - Subszi)
2005. dec. 7. 14:20

Halihó Mindenki!


...hát ez a csúnya gonosz télapó keresztbehúzta terveimet. Nem kevés csokit ettem tegnap :( szóval mától kénytelen vagyok előről kezdeni!


Főleg, most hogy olvasom Foszi2 érdeklődő kérdéseit, én is egyre jobban látom, hogy KOMOLYAN KELL VENNI a CH mentességet.


Ja, ma még egy utcsó gyüminapot tartok (sajna nagyon szeretem a gyümit is), aztán holnaptól mindent bele!!!! ...kivéve CH-t persze :)

539. subszi (válaszként erre: 538. - Foszi2)
2005. dec. 7. 12:58

Ch 53? Hát igen, errôl van szó. Pedig cukornélküli!

Biztos elmegy diétás ételnek, amire az van írva, hisz tudod, sok féle diéta létezik, de az atkins már csak ilyen. Keményítôt sem szabad nagyon fogyasztani (lisztet sem), ezt azért írtam, mert arra is kell figyelni, hogy mivel s?ríted az ételt. Bár én a tárkonyos ragu leveshez raktam egy kis keményítôt, és nem történt semmi.

Majd, meglátod, szerintem kb. 1 hónapig fogod nézegetni a cimkéket, aztán belejössz. Eleinte még a tejszínnél is nagyon figyeltem a ch-tartalomra, a Parmalat tünt a lemegfelelôbbnek, de mostmár Meggle-t fogyasztok mind a kávéba, mind a kajákba, és ugyanúgy fogyok. Rá fogsz jönni minél engedhetsz.

Bízok benne, hogy tudtam segíteni.

Ja, még valamit! A diabetikus ételek sem jók (legalábbis amit eddig én néztem), azzal is vigyázz.

Leveskockát például szabad, marhahús levest szoktam csinálni. Igazából csak kifôzöm a húst, és rakok hozzá leveshús kockát. Bár már a zöldséget nyugott szívvel belefôzöm (az elején nem ajánlom).

538. foszi2
2005. dec. 7. 11:45

Köszi, majd jobban a sorok közé nézek, most találtam egy olyan diétás ostyát amin ez áll:


hozzáadott cukor nélkül!!!


De fel van sorolva a szorbit,aszpartám, szójaliszt tejpor, kakaópor,szójalecitin, térfogatnöelő, és most figyelem, 100g tartalmaz 53-gr. CH-t, édes nem?

Azt hiszem az Atkins tényleg egy életforma, és nagyon sok-sok olvasást igényel a cimkéken, mire az ember rájön, még akkor is, (ha már csak a kilókat szeretné tartani), hogy mitől hízik, és mitől nem....

Ezek szerint mi nagyon sok mindentől elhízunk, és egyáltalán nem egyértelműsíthető, hogy az egyén hibája.

Aki nem ért hozzá, és nem tudja mit és hol kell nézni, az akkor is elhíásra van ítélve, ha " csak " diétás élelmiszert vásárol, mert ahogy most kezdem látni az sem biztosíték semmire.

A vége csak az marad, hogy ami meg van határozva, attól nem szabad eltérni, az ki van találva nekünk, akik nem is tudják, mennyit ártanak annak az egy hétnek is akár amit már végigcsináltak.

Bosszantó de ez van.

NAGYON ARANOS VAGY, hogy nem gondolod, hogy amit kérdeztem az butaság, és hogy segíteni próbálsz.

537. subszi (válaszként erre: 536. - Foszi2)
2005. dec. 7. 11:35

Egyrészt nem kérdezel butaságokat, másrészt, ezért van ez a fórum. Nem beszélve arról, amit felsoroltál (összetevôket). :)

Én élelmiszeriparban végeztem, és még így sem érthetô teljesen.

A nôvényizsír szerintem a kakaóvaj. Pektin, ha jól emlékszem, gélszer? anyag.

Szénhidrátnak számít a szacharóz, fruktóz... Sok van még, de most nem jutnak eszembe.

Bízok abban, hogy valaki olyan is elolvassa ezt a hozzászólást, aki jobban ért ezekhez a dolgokhoz, hogy ki tudjon javítani, ha valamit rosszul írtam.


Sokat olvastam arról, hogy a diéta elején nem mindenki érzi jól magát. Például a kávét elvileg el kellene hagyni. Mikor elôször cisnáltam ezt az atkins-et, akkor kihagytam a kávét. Volt, hogy nagyon fájt már a fejem, megittem egy kávét és jó lett. Helyette van egy pezsgôtabletta, ami még jó. Beng-hez hasonló neve van, nem emlélkszem. Kis piros-fekete hengeres doboza van.

Párom 2 hétig nem érezte jól magát. Fáradékony volt, fájt a feje idônként, szédelget, de aztán ez elmúlt.

Nagynéném annyira rosszúl volt, hogy abba is hagyta. Mindenkinél másképp jön ki.

Én az elejétôlfogva nagyon jól éreztem magam. Remélem minél elöbb hozzászoksz a diétához, meglátod minden rendben lesz. Én kimondottam jobban érzem magam. Ezt kívánom neked is.

536. foszi2
2005. dec. 7. 11:23

Lehet, hogy butaságot kérdezek, de mostanában olyan komoly hangulatváltozásaim vannak, általában igen negatív irányba, mit gondolsz ez lehet attól, hogy nincs vagy csak kevés a CH- a szervezetemben?

Illetve annyira nagyon új, és egyelőre még borzasztóan kellemetlen ez az érzés, hogy nem tudom mit kezdjek vele, és hogy mit tegyek ellene?

Nincs erre valami bevált módszer?

Egyébként ezeken a termékeken feltüntetett cimkéken eligazodni??????????

Számomra teljesen zagyvaságnak tűník, bármennyire is figyelmesen olvasgatom őket.

Egy pl:

Norbi zselés szaloncukor:


- maltitol???

- maltitol szirup, ez már sejtet valamit

- növ.zsír

- kakaópor

- pektin

- stb.

a lényeg

- 100-gr-ban

- CH 68,6g ez eddig érthető, és akkor a csavar

- ebből maltitol 65,4g

no, mit gondol ekkor a kedves vásárló aki diétázik?

- összesen 3g- CH- van benne igaz....

közben nem, ez most akkor hogy van?

tudsz nekem abban segíteni mit kell akkor most figyelni, lehet hogy ez buta kérdés de nekem fogalmam nincs róla.

Soha életemben nem voltam még CH- mentes diétán, és tényleg nagyon szeretnék mindent tudni, és nagyon odafigyelni.

Bocsi, ha olyat kérdeztem ami magától érthetődik, lehet hogy csak nekem nem, de akkor megteszed, hogy megtanítasz rá, mit figyeljek, azokon a bizonyos " hátoldali cimkéken? "

köszi

535. Hanky
2005. dec. 7. 11:00

Igen ez itt a megoldás kérem!! A diétás és o%-os termékek, 90 %-a reklámfogás. A 0% általában a zsirra vonatkozik és mellette tele van nyomva cukorral, és a zsírt vették ki belőle tehát Ch bomba!!

A diétás ostyával az a bibi, hogy lehet benne fuktóz vagy édesítő, ez talán okés, de az ostya fehérlisztel készül és ugye ez,egyszerre szénhidrátbomba is és inzulinreakciót vált ki! Ezekkel vigyázni kell, mindíg el kell olvasni az összetevőket.

Nem olyan vészes ám, mint ahogy hangzik, bele lehet jönni, egész hamar .

534. foszi2
2005. dec. 7. 10:43

Subszi!


Tudod mia fura?

Nekem sem hiányzik a csoki egyáltalán, annyira érdekes, és ami még furább, hogy tulajdonképpen nem is vagyok éhes.Tegnap pl.azt vettem észre olyan 10-óra körül, hogy fáj a fejem, de semmi egyéb.

Olvasgattam itt a fórumon egy két hozzászólást, és másnál is előfordul ez, vajon mitől lehet?

Én annyira nem tudom ,hogy van ez, de ha tényleg tele van CH-val a cukormentes dolog, akkor ez "is" volt a baj.

Na akkor csak azt eszem ami kötelezően elő van írva.

Köszi.

533. foszi2
2005. dec. 7. 10:38

Jól van, most akkor kinyomtattam a listát, és kiemeltem, hogy miből lehet, és miből nem.

Komolyan mondom mire megtanulom használni és alkalmazni, illetve inkább azt mondanám, hogy megszokom, pont lefogyok.

Sebaj.....én még ilyen elszánt soha nem voltam fogyival kapcsolatban :)))

Nem is azért mert nincs akaratom, csak mert erre mindig sajnáltam az időt, és a türelmet.Sokkal könnyebb volt bekapni valami szendvicset, és kész, mint új ételek elkészítését megtanulni.

De most annyira kövérnek érzem magamat, hogy egyszerűen undorodok a tükörbe nézni, és eljött az az idő, amikor a testhezálló felsőim ocsmányul állnak, szerintem:((


Ezért mindent meg szeretnék tenni a jó ügy érdekében.

Remélem sikerül.

532. subszi (válaszként erre: 529. - Foszi2)
2005. dec. 7. 10:29
Igen, lisztet sem szabad fogyasztani. Van szénhidrátmentes liszt, ami nem olcsó (Norbis).
531. subszi (válaszként erre: 529. - Foszi2)
2005. dec. 7. 10:29

Szia foszi2!


Rántotthús? Hát igen, arról tényleg nehéz lemondani. Vigyázni kell még a cukormentes dolgokkal is, mert azok is teli lehetnek szénhidráttal.

Én nagy húsevô vagyok, szeretem a salátaféléket (sok mindent lehet belôlük csinálni), így nem volt nehéz. A krumplipüré tud hiányozni nagyon bizonyos húsokhoz, és a CSOKI. Nagy csokizabáló vagyok egyébként. Kb. 1 hónapig nem is hiányzott annyira, amit nagyon érdekesnek találtam.

530. Brenda (válaszként erre: 518. - Trixi)
2005. dec. 7. 10:11

Kedves Trixi!


Olyan jó ilyen nagy fogyásról olvasni. Mennyi idő alatt adtad le ezt a 30 kilót és milyen diétával? Atkins vagy más?

Köszi:

Brenda

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook