Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Atka-stop termékek fórum

Atka-stop termékek (beszélgetős fórum)


6. bonanzamokus (válaszként erre: 5. - 40bb72fa48)
2010. ápr. 6. 13:56

semmi gáz! köszi, hogy egyáltalán szakítottál rá időt, hogy válaszolj :o)


úgy néz ki, hogy amit mi vettünk porszívót, abban is ez a filter van, fickóm utánanézett

hurráhurrá! :)

5. 40bb72fa48 (válaszként erre: 3. - Bonanzamokus)
2010. márc. 25. 22:07

Szia!Bocsi hogy ilyen késve válaszolok.

Szóval sajnos az a helyzet,hogy ezt a filtert nem lehet külön venni,vagy ha lehet akkor az adott porszívó márkához.Ha most vettetek nemrég,akkor nem valószínü hogy ezért egy újat vesztek,de ha netán mégis meggondolnád magad akkor tudom ajánlani az LG Dynaclean-t.Itt megnézheted hogy néz ki.


[link]



Nekem tényleg életbevágó volt és nagyon bejött,mióta ezt használom egyszer sem fulladtam,nem volt nehézlégzésem se kiütés se viszketés,ezt tudom mondani.

2010. márc. 24. 11:42
KONKRÉTAN ATKA-STOP ÁGYNEMŰRŐL VAN TAPASZTALATA VALAKINEK? TÉNYLEG JÓ?
2010. márc. 22. 13:24

Nem vagyok otthon a témában, szóval bocsi, ha hülyeséget kérdezek, de ezt a filtert külön lehet venni és bármilyen porszívóba bele lehet rakni? :)


Amúgy KÖSZIKÖSZIKÖSZI, most vettünk 2 hónapja végre porszívót, ki fogom próbálni mindenképpen! :)

2010. márc. 22. 10:16

Szia!

Nagyon jó megoldás nálam a hepa filteres porszívózás naponta.Nekem is az a bajom mint neked.Mióta ezt a porszívót használom,megszüntek a tünetek.

2010. márc. 22. 10:12

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni!!!!!

Poratka-allergiám van, nem csak a "főszezonban" nyáron, de gyakorlatilag egész évben nem tudok tőle aludni.

Ha van bármilyen termék, amit próbáltatok és tényleg jó, lszi írjátok meg nekem, mert elhatároztam, hogy mostmár tényleg veszek valamit...

Takaróra, ágyneműre gondolok itt, nem gyógyszerre.


Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook