Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ateroma kisgyermeken fórum

Ateroma kisgyermeken (beszélgetős fórum)


2020. dec. 8. 00:40

Köszönöm a válaszokat!

Megnyugodtam, gogy más is találkozott már ilyesmivel. Türelmesen várunk.


Kaptunk egy krémet, amit pár napig kell használnunk, hátha csak egy betokosodott szőrtüszőgyulladás. Erről a napokban egyeztetek a bőrgyógyásszal, meddig kell alkalmazni és milyen hatást kell elérnie, zsugorodnia kell...vagy nem tudom.


Igyekeszem nem aggódni! :)

4. Auróra2010 (válaszként erre: 1. - Me1inda)
2020. dec. 7. 19:25
Ne izgulj, el fog mulani. Fiamnak is volt egész kiskorában aztán magától elmúlott mire nagycsoportos lett.
3. Bichi (válaszként erre: 1. - Me1inda)
2020. dec. 7. 18:32
Atheroma ellen nincs semmi, csak a sebészet, de én biztos várnék, nem ártalmas, és az is lehet, hogy nme is az, csak egy zsírcsomó, ami fel is szívódhat...
2. levarosbukta (válaszként erre: 1. - Me1inda)
2020. dec. 7. 07:38
Semmit ne csinálj vele! Ha az orvosok azt mondják várjatok vele akkor várj. Ha tényleg ateroma akkor semmiféle kenőcs nem segít rajta.
2020. dec. 7. 04:11

Sziasztok!


Adott egy 3 éves kislány, a jobb szemöldöke felett egy elmozdítható kis pattanászerű dudorral,ami kb 6 hete látszik a kis bőrén. Háziorvos szerint ateróma, bőrgyógyász tippjei között is szerepel, UH-on annyi látszik, hogy a bőrben van, de mérete miatt pontosan megítélni nem lehet. Egyelőre várunk.


Van valakinek tapasztalata ilyen korú gyermek estében, ilyen bőrproblemával?

Esetleg krém, szelíd házi módszer, gyógynövénytinktúra, ilyesmire gondolok...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook