Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Atarax nevű szirup? Ismeri valaki? Mire való? fórum

Atarax nevű szirup? Ismeri valaki? Mire való? (tudásbázis kérdés)


15. drnéni (válaszként erre: 14. - Angyal 79)
2009. febr. 13. 13:41
Sajnos az utolsó tagmondat nem feltétlen igaz.
2009. febr. 13. 10:11
Nekünk nagyon jó a gyerekorvos és tényleg mindent kipróbáltunk már mire felírta akkor még nagyon kicsi volt, nem beszélt nem rajzolt és igazán semmi nem látszott rajta, amikor felírták.Nekünk használt. és sztem a gyerekorvosunk tudta mit miért csinál.
2009. febr. 12. 23:12
Én semmi esetre se adnék Ataraxot egészséges kisgyereknek. Ha sírós, szorongós időszaka van, ki kell deríteni és felszámolni az okot. Még a gyerekpszichiáterek is csak akkor adnak gyereknek gyógyszert, ha már minden mást megpróbáltak!
12. Burkuska (válaszként erre: 11. - Angyal 79)
2009. febr. 12. 18:29
Köszi:)
2009. febr. 12. 18:28

Én nem adtam csak pár napig, pontosan azért mert féltem egy kicsit nyugtatót adni a gyereknek, néhány nyugalmas éjjel után elhagytuk és aztán nem volt vele gond.

Mi nem ittuk meg az egész üveggel,az sztem nagyon sok.

10. Burkuska (válaszként erre: 9. - Angyal 79)
2009. febr. 12. 18:13

Szia!

És miután elfogy a szirup?Utána,hogy ment az alvás?

2009. febr. 12. 17:36
Mi is kaptunk ilyen szirupot, mondjuk csak pár napig szedtük és mi szorongásra kaptuk.A kislányomnak volt egy 2 hónapig tartó időszaka, amikor minden átmenet nélkül felébredt és önkívületben sírt éjjel.Nagyon sokmindent kipróbáltunk, de nem javult a helyzet és akkor írta kia gyerekorvos, ezután nyugodt éjjelek következtek és pár nap után újra nyugodtan aludtunk.
8. Burkuska (válaszként erre: 4. - Welker Melinda)
2009. febr. 12. 17:31

Köszi!

DE kisgyereknek???Állítsatok le ha én vagyok hülye,de 3 éves a gyerek,nem árthat neki?

7. Burkuska (válaszként erre: 6. - Kishuncut)
2009. febr. 12. 17:30

Nem hiszem,h viszketésre adná!

Ismervén őt,mindenféle gyógyszerrel tömi mindkét gyereket!Ezért hidaltam le,hogy mi a csudának ad neki szorongás oldót???

2009. febr. 12. 17:27
Szia! az atarx valóban szorongás oldó,meg kicsit álmosít is, de van egy viszketés elleni hatása is(hivatalosan : pruritus).Valószínű ezért adták a kicsinek...
5. gerna (válaszként erre: 2. - Burkuska)
2009. febr. 12. 17:23
3 éves gyerek is lehet szorongó, pl. éjszakai felriadás.
2009. febr. 12. 17:22

Szia én ataraxot szedek tablettában.

És tényleg arra van amire a patikus mondta.

2009. febr. 12. 17:20
Elnézést:nem szírup,hanem szirup:)
2009. febr. 12. 17:20

Sziasztok!

Sógornőm megkért,hogy kérdezzem meg a gyógyszertárban,hogy az atarax nevű szirup vényköteles-e?Kisgyereknek(3 éves) adná...

Megkérdeztem a patikust,hogy mire jó ez a szirup?

Válasz:pszichés,szorongásos betegségre...padlót fogtam!3 éves kisgyereknek???

NIncs gyerekem,ezért nem vagyok képben,kíváncsi vagyok mit tudtok erről?

Nagyon köszönöm!

2009. febr. 12. 17:17
Atarax nevű szírup?Ismeri valaki?Mire való?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook