Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Asztrál sík, asztrális kivetülés. fórum

Asztrál sík, asztrális kivetülés. (beszélgetős fórum)

8. Molly.os (válaszként erre: 6. - Janszi)
2022. aug. 31. 07:40
Épp ez az, hogy sajnos nincsen hozzá értő a közelembe, de még csak nem is ismerek ilyen embert. Magamtól kezdtek el érdekelni az ilyen dolgok ezért us remélem hogy valaki legalább egy könyvet tud ajánlani a témában.
7. 820e00bff1 (válaszként erre: 1. - Molly.os)
2022. aug. 30. 22:17
Szerintem is az agy játéka, amit èrzünk a meditáció alatt. Úgy mint felálomban pl. ringatózás, zuhanás stb .
6. janszi (válaszként erre: 1. - Molly.os)
2022. aug. 30. 21:42

Zsír új nickkel...

Mivel gyakorlatilag rosszul lettél,és meg is ijedtél ettől,úgy jártál,mint a lovas,mikor elsőre ledobja a paci,de nagyon,és megrémül.Vagy folytatod,vagy ez a vége ennek az útnak.Gyakorolhatnál hozzáértővel is,nyilván van a közeledben úgymond szakavatott a témában.Azt gondolom, jó úton haladtál,de kipöckölted magad az ijedtséggel.Minél több az infód a témában,annál ügyesebb leszel.Már ha van is célod egyáltalán.A meditáció meg nem szigorlat,hanem az egó marionett játéka,nem szeretném pontosabban megfogalmazni.

5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Molly.os)
2022. aug. 30. 20:16

Szerintem az agyad teremtette meg ezt a képzetet az eddig a témában olvasottak alapján.

Vedd fel a meditációdat videóra! Biztos vagyok benne, hogy nem imbolyogtál, csak úgy érezted.

4. beszelhet (válaszként erre: 1. - Molly.os)
2022. aug. 30. 19:12
Kíváncsian várom én is, lesz-e hozzászóló a témához, rajtam kívül?
3. beszelhet (válaszként erre: 1. - Molly.os)
2022. aug. 30. 19:10
Ez nem hit, hanem ténykérdés.
2022. aug. 30. 19:09
No, ilyen is van itt?
2022. aug. 30. 14:27

Sziasztok!

Olyanok, véleménye, tapasztalata és tanácsa érdekelne akik jártasak a témában.

Én nem vagyok gyakorlott a témában viszont hiszek minden ilyesmiben és az asztrális kivetülés nagyon foglalkoztat. Szóval első körben az lenne a kérdésem, hogy tudtok-e olyan könyveket, oldalakat ajánlani ami ezzel és a hasonló dolgokkal foglalkozi.

a második kérdésem, hogy amit éreztem normális-e mikor az ember próbálkozik az sztrális kivetüléssel.

Persze azt nyilván tudom, hogy senkinek nem jön össze elsőre és a meditáció az alapja. Na nekem akkora volt a kíváncsiságom, hogy el kezdtem próbálkozni vele és egy idő után nagyon furcsa érzés kapott el, mint ha valami egy kisebb fajta nyomást gyakorolt volna rám és úgy éreztem, hogy minimálisan ugyan de akaratomon kívül előre-hátra imbolyog a testem. Ettől megijedtem, abba hagytam,és ki nyitottam a szemem, amint kinyitottam a szemem hirtelen egy pár másodpercig úgy fájt egy pontban a fejem mint ha kést állítottak volna bele.

Kérnék mindenkit, hogy aki nem jártas a témában, és még csak nem is hisz az ilyesmikben az lapozzon. Mindenkinek van egy hite én az ilyen dolgokban hiszek. Tartsuk tiszteletben egymás hitvilágát. Köszönöm.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook