Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Aszexualitás párkapcsolatban? fórum

Aszexualitás párkapcsolatban? (beszélgetős fórum)


1 2
2020. szept. 18. 17:26

Őszintén azt gondolom, még melegként is egyszerűbb párt találni, mint aszexuálisként, pedig jócskán vannak így, csak erről végképp nem lehet beszélni. Vagy ha igen, képzelem mit kapna szerencsétlen...

Ha jól tudom, van már társkereső nekik is, illetve léteznek beszélgetős csoportok, ott ismerkedni.

Párkapcsolat szerintem csak két ilyen ember közt működhet, ekkora kompromisszumot senkinek nem egészséges kötnie, egyik oldalról sem.

2020. szept. 18. 17:15
Gondolom a társadalmi elvárásoknak megfelelően találnak maguknak párt. 1-2 % csak aszexuális gondolom, nehezen találnak egymásra.
3. 71ddaa07fa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 18. 17:12

Mosás során, ha a zoknijait mossa. Ott elég sok párt fog találni a mosógépben.

De egyébként nehezen. Egy egészséges férfi nem sokáig fogadná el, hogy szexuálisan nem tud örömöt szerezni a partnerének, mert az teljesen elutasítja minden ilyenfajta közeledését.

2. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. szept. 18. 17:09

Korábban milyen volt?


Szerintem sok csalódás után válik valaki asszexszuálisá,és nem keres kapcsolatot.

2020. szept. 18. 16:54

Hogyan tud párt találni egy aszexuális nő?

Egyáltalán keres partnert?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook