Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Astax 10 stop age fórum

Astax 10 stop age (beszélgetős fórum)


2013. márc. 7. 12:02

Sziasztok!

Szerencsére nem nálam fordultak élő, hanem mint értékesítő begyűjtöttem a tapasztalatokat a fogyasztóktól, akik személyesen mesélték el nekem az Astax 10 StopAge készítmény rájuk gyakorolt hatását. Nagyon szívesen küldök bárkinek privátban egy részletes leírást, orvosi kutatásokkal is alátámasztva akit érdekel. A kizárólagos forgalmazója pedig egy ismert cég ami már 26 éve töretlen a minőségi termékeivel a piacon, rengeteg ember életét és egészségügyi helyzetét változtatta már meg a termékeivel...és ez nem más mint a Zepter! Akit érdekel írjon, mindenkinek szívesen válaszolok!

5. 298b15dfdd (válaszként erre: 2. - Henko2011)
2012. júl. 14. 19:43
Kicsit szkeptikus vagyok...,a felsorolt betegségek mind nálad fordultak elő?
4. ryder (válaszként erre: 2. - Henko2011)
2012. júl. 14. 19:14
Hy Hol kaphato ez a termek?
2012. júl. 13. 12:37

Szia!


Es hol kaphato ez a termek? Vagy hol erdeklodjek utana? Interneten nem sok minden volt.Pls valaszt surgos!:-)

2011. nov. 25. 12:28
Szia! Én nagyon jól ismerem, már kb 10 hónapja szedem és szedetem a Családommal is. Rengeteg étrendkiegészítő meg össze-vissza vacak tabletta van a piacon, nem könnyű megtalálni a valóban hasznosat. A legtöbb ember ilyet is szed erre, meg olyat is arra, meg akkor még ezt is meg ezt is...a kiadások meg hopp megnőnek, nyilván inkább a megelőzésre fektetett pénz miatt nőljön meg mint a betegségek gyógyítása miatt...de ami alényeg, hpgy rahedli pénz kidobunk és nagyon sok készítménytől még hízni is lehet. hiszünk a reklámoknak, annak amit a tv-ben látunk, de kéremszépen ami nagyon jó termék annak az eladására nem kell milliókat költeni hogy reklámozzuk és eladjuk. Én az Astax 10 Stop Age készítményt a legjobbnak tartom, nagyon sok ismerősöm, családtagjaim szedik. Ez egy komoly készítmény, komoly kutatásokkal és háttérrel és ami a legfontosabb ez 1 db kapszula ami megcsinálja a szervezetemben azt amit másik 3-4-5...6-7!!! Pár példa amik személyesek:Szívritmuszavar, koleszterin, szem élessége (már nem kell szemüveg), izomproblémák, görcsök, immungyengeség, gyulladás, izületi probléma, állóképesség javítás stb ez csak néhány a sokból. Szivesen írok még róla, a tapasztalataimról, eredményekről bővebben is akit érdekel! Üdv
2011. nov. 2. 16:10

Ismeri valaki ezt a terméket?

Jó ez valamire? Vagy csak agyon reklámozzák?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook