Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Asszem elrontottam fórum

Asszem elrontottam (beszélgetős fórum)


19. Pen80
2010. okt. 28. 21:11
Na, van előrelépés?
2010. okt. 11. 18:31
én amúgy már arra is gondolok, h. a volt pasim, akivel sajna kicsit csúnyán végződtek a dolgok..lehet mondta neki, h. én ilyen-meg olyan vagyok. És úgy gondolta, h. akkor ő ebből nem kér.oylan elegem van, h. még tisztázni se tom magam.
17. syria (válaszként erre: 1. - Nóriii21)
2010. okt. 11. 08:44

Nem gondolom, hogy elrontottad volna. Azt gondolom, ha egy kapcsolat már az elején ilyen zűrös, az nagy valószínűséggel a továbbiakban sem lesz az igazi.

Én biztos, hogy nem keresném. Megvárnám, amíg jelentkezik, s akkor tisztáznám vele a helyzetet; ennyi esélyt adnék.

2010. okt. 11. 08:07
Hát köszönöm a 15-ös válaszolónak is. Igen, az esély. Ez az, amit nem tok lesz-e, tök idegesítő, h. nem tok beszélni vele, hisz ő sztem még csak beszélgetni sem akar már velem. Ha meg én keresgélem, az gáz lenne!Mert ha így ki tudott beszélni, vszínűleg azért tette, hogy visszamondják nekem. Vagy ilyenkor az ember arra nem gondol?? Nem lehet arról is szó, h. hirtelen felindultságában mondott olyat, amit esetleg nem akart? Mert nem lett vna egyszerűbb, ha nekem beszél erről, de mondom, h. normális viszonyban váltunk el egymástól. és utána jött ez a nagy kiakadása. Abból az egy mondatból, h. célozgattam, h. ezek után hogyan tovább?? az a baj, h. én kissé érzékeny is vok, ő meg olyan érzéketlenebb típus.
15. 07c4794583 (válaszként erre: 14. - Nóriii21)
2010. okt. 10. 22:04

Ez a kibeszélős dolog valóban gyerekes. Ha később rendes kapcsolatba kerülnétek, az lenne a legfontosabb, hogy elsősorban egymással beszéljétek meg a problémákat, hiszen ez magánügy, nem a haverokra tartozik. Pont az a probléma, hogy el se jutottatok egy olyan szintre, hogy bensőséges legyen a viszony, igaz? Tehát talán kicsit sokat vársz el két randi után, és talán igaza is van.


Most már "csinálni" nem tudsz semmit, ha még egy szikrányi érdeklődés maradt benne, akkor legyél kedves, és távolságtartó, ha találkoztok. De a női jeleket használd, ha beszélgettek, szemébe nézés, stb, amivel jelzed, hogy téged még érdekelne a dolo. De ne mondj és ne is tegyél semmit nyíltan, olyan nem leszel, mint elsőre, hiszen megismerte a "ragadós" oldalad, de azt megmutathatod, hogy tudsz te másmilyen is lenni - ehhez két dolog kell: esély, meg az, hogy tényleg tudjál más lenni, pl ne akaszkodj, ne nyomulj, ne beszéld ki őt másoknak, és egyáltalán, viselkedj kicsit úgy, mint akinek a fő problémája nem ő, sőt, még csak nem is a pasizás. Az efféle könnyedség az, ami vonzó és érdekes lehet.

Akár más férfiaknak is, a jövőre nézve mondom. :)

2010. okt. 10. 21:48
és most ha így belegondolok, tényleg nem kellett vna úgymond elmondani, h. mit várok kb. ettől az egésztől, holott ő vszínű úgy volt (még) vele, h. így lazán akarta. v. nem tom. de már ha fejreállok sem tudom visszavonni azokat a szavakat.:S és már úgy érezheti, h. a markában vok. hogy tudnám újra olyanná tenni magam, mint először, akkor ő is sokkal másabb volt?egyáltalán felkelthetném benne megint a vadászösztönt ilyen szar helyzetből? v.már annyira kiábrándult, h. csinálhatok bármit?
2010. okt. 10. 21:44
Nem is akartam keresni mostmár. Nem tom, h. neki igazán mi járhat a fejében, h. kiakadt, az tuti, csak nem tom, h. miért nem a szemembe mondta ezeket,hisz őt eléggé szókimondónak ismertem meg, miért másoktól kell hallanom, h. mondott vmit? meg még azt mondta, h. ennyi ismerettség után miért gondolom ilyen komolyan az egészet. Ja, és azt bírom, ha véletlen vmi sráccal beszélgetek, v. megtetszem vkinek, az már nem tetszik neki.ugyanakkor sztem kicsit önző és büszke.Az is lehet h.gondolta, h. visszamondják, és így akarta, h. vegyem a lapot. és lehet, abszolút nem is bánja, h.a hátam mögött beszélt, lehet inkább megkönnyebbült.
12. 07c4794583 (válaszként erre: 10. - Nóriii21)
2010. okt. 10. 21:06

1. mosz már ne keresd, ne írj neki, ne emailezz, semmi. várd meg, amíg ő lép

2. lehet, pont az a baja, hogy ugye amíg "nem volt olyanod", nem kellett neked, aztán meg gondoltál egyet, és azt kívánod, álljon a rendelkezésedre. most talán egy kicsit ilyen "na álljon meg a menet" állapotba került. a pasik a titokzatosságot szeretik, de a kiszámíthatatlanságot nem, és azt meg végképp nem, ha pórázon kiskutyának kell érezzék magukat, a másik akarata vagy kívánságainak terrorjában.


ha kapsz még egy esélyt, próbálj meg egy kicsit úgy viselkedni, hogy ő érezhesse magát az irányító szerepben, bár ez abszolút személyiségfüggő, mert bizonyos alkatoknak ez a felállás egyáltalán nem megy, még a látszatja se. ezt már neked kell tudni, ja, és szerintem összejövés előtt nem árt kicsit többet beszélgetni, meg kiismerni a másik személyiségét, különben olyan kapcsolatba keveredsz, hogy fogalmad sincsen, mit jelent micsoda a másik részéről. vagyis már két randi után itt tartunk, és ez nem jó, nem működőképes hosszútávon.


ne legyél ilyen türelmetlen, és akkor megoldódik magától a dolog.

11. Reggina0108 (válaszként erre: 10. - Nóriii21)
2010. okt. 10. 20:17
Még válaszolhat... Lehet, hogy csak kicsit megleckéztet ezzel, hogy nem válaszol azonnal. Vagy ez csak egyszerű makacsság. Remélem visszaír. Ha nem, akkor meg a szokásos közhely: találsz mást.
2010. okt. 10. 20:11
Köszi az eddigi válaszokat. Jó lenne, ha még írnátok. Igen, én is hasonlóakat gondolok, csak h. hiába gondolom én most az, h. legközelebb lazább lennék, olyan mint először, ha már leírt, akkor asszem mindegy, csinálhatok bármit. arcancasnak üzenem, h. írtam neki egy sms-t, hogy nem volt jogom itt felelősségre vonogatni, meg hibáztam, de nem reagált. És igen, úgy éreztem, kölcsönös volt a vonzalom, sőt én őt régebben többször elutasítottam, aztán megkedveltem egy idő után, elkezdett vonzani. ja amúgy nem kapott meg "úgy". cSak ezt nem tartom fairnek, h. másnak beszél rólam, tehát vmiért durva lehettem neki, ha így meg tudott bántani. v. ő lehet nem is gondolta úgy h. azzal engem bánt?az a rossz, h. hónapok óta ő volt az, akibe megfogott vmi a volt barátom után. az is lehet, h. az is zavarja, h. a haverja a volt barátom,és ki tudja, miket mondott rólam.
9. Erusss (válaszként erre: 7. - Erusss)
2010. okt. 10. 19:28
Igazuk van az előttem szólóknak..ha hamar megkap, nem vagy érdekes számára...a tiiltott gyümölcs mindig édesebb :)
2010. okt. 10. 19:28
Egy nőnek érezni kell, hogy mennyire kölcsönös egy vonzalom, különben jönnek az ilyen kalamajkák. Ha valóban teljesen kölcsönös, a férfiak teljesen természetes módon keresik a nőt, illetve udvarolnak neki, nem kell rájuk szólni érte...
7. Erusss (válaszként erre: 1. - Nóriii21)
2010. okt. 10. 19:27

Szia..hasonló a problémánk..engem 6 éves kapcsolatból dobtak ki....és a haverjával jöttem össze, bár nem naon tartják a kapcsit...de nem tudom még szeretni...ez így elég bonyolult....ő viszont szerelmes, mivel még nem volt komoly kapcsolata, és úgy érzi neki én leszek az igazi...folyamatosan éreztetem vele, h nem ő az igazi, de bízik benne h megszeretem....túl hamar jött, nem tisztult ki a fejem....


Neked nem okoz gondot h haverok?????

2010. okt. 10. 19:26

szerintem kicsit túlaggódod a dolgot:)

fogd fel lazán és nyugodtan mond meg neki,hogy neharagudjon hogy rosszul viselkedtél.Másrészt úgyérzed,hogy készen állsz egy randevúra vele,és ha ő benne van,akkor annak örülnél.De ha nem,akkor úgyis jó. Ne írd magad le előtte ennyire.Fel a fejjel!

2010. okt. 10. 19:26
Várd meg, hogy ő keressen. Ha nem keres, hagyd a fenébe. Ha találkozni akar, akkor találkozz vele, legyél nagyon közvetlen vele, érezd jól magad, és felejtsd el egy időre azt, hogy mi lesz a dologból, egyszerűen csak élj a pillanatnak, aztán majd alakul.
2010. okt. 10. 19:24
Szerintem tutira keresni fog. Csak idő kell neki. :) Szorítok, hogy összejöjjön. :)
2010. okt. 10. 19:24

Azt hiszem, elrontottad.

Egy-két találkozás még nem jelent semmit.

2. Hexike (válaszként erre: 1. - Nóriii21)
2010. okt. 10. 19:24
szerintem csak megijedt...egyébként meg a pasik azt szeretik ha "vadászhatnak" és ha egy lány "tálcán kínálja fel magát akkor az úgy már nem is érdekes, sőt lehet elrettentő is... sztem. most hagyj neki időt...ha érdekled keresni fog. :)
2010. okt. 10. 19:20
Sziasztok! Az a problémám, hogy egy sráccal múltkor összejöttem, ismertük már egymást, jóban voltunk egy ideje, de nem beszéltük meg, hogy innentől akkor járunk. Egyszerűen jól éreztük magunkat, beszélgettünk, nevettünk sokat. Aztán napokig nem találkoztunk. Amikor meg megint találkoztunk, megint elvoltunk, mint múltkor stb. és akkor én elkezdtem úgy viselkedni, mintha már ő beszámolóval tartozna nekem, meg elkezdtem féltékenykedni, de ugyanakkor ő is kérdezősködött volt pasiról. Ugyanis a volt pasim az ő egyik haverja(sajnos):( De az engem már nem érdekel. Már arra is gondoltam, hogy összejátszanak, v. nem tom. Amikor meg mondtam, h. túl vok rajta, azt mondta, ennek örülök. Szóval a lényeg, hogy én azt éreztettem vele, hogy el tudnék képzelni kapcsolatot is, még ha ki se mondtam. Nem voltam már olyan felszabadult mint múltkor, inkább ilyen számonkérő. És ez "felháboríthatta", mert másoknak állítólag azt mondta, h. én úgy beszéltem most vele, mintha már szerelmes lennék ennyi ismeretség után. H. ő ezt nem érti. És nem értem, h. miért akadt ki ennyire.Gondolhatná, h. két találka után még nem vok szerelmes. Most mit tehetnék? ezek után már úgy érzem, ha meglát rosszul lesz. Keresni (legalábbis egy ideig) nem akarom. Megijedhetett, v. úgy érzi, h . most nagy rajta a nyomás?? Pedig tudom, h. tetszettem neki, vonzódott hozzám, meg kedvelt. Mert most úgy érzem, leírt, vszínű azt hiszi, hogy én ilyen lelkis, tapadókorong vok ezek után:( pedig nem érzem úgy, h. vmi óriási hibát vétettem vna.Pedig vmiért non kiakadt. nóri

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook