Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Magas ASO érték a laboreredményben mire utalhat? fórum

Magas ASO érték a laboreredményben mire utalhat? (tudásbázis kérdés)


10. timycat (válaszként erre: 8. - Gumo2)
2022. máj. 5. 21:28
Immunológia, szerintem
9. Kety80 (válaszként erre: 8. - Gumo2)
2022. máj. 5. 21:15
Milyen vizsgálatokon voltál? Engem nem küldött a háziorvos sehova. Nekem nem fáj semmim.
8. Gumo2 (válaszként erre: 1. - Kety80)
2022. ápr. 25. 12:18
Szia. Az Én aso ertékem 1195 volt. Nagyon csúnya bevérzések jöttek ki a lábaimon. Voltam jó pár vizsgálaton de minden leletem negatív. A vesémben találtak 2x15mm cisztát és a hasnyálmirigyben 1x22mm cistát amire azt mondták nincs vele semmi teendőm.Már nem tudom hova lehetne menni mert maga a bőrgyógyász sem tudja mi lehet az oka.Nekem is fájt a bőröm ha csak hozzá értek,nem tudtam lábra állni,fáradékony vagyok és szinte semmi energiám nincs.Ezek után hova fordúljon az ember? Mit tegyen?
2020. okt. 30. 13:18
Szívultrahang pipa! Semmi gond! Tuti a fogamtol, illetve a gyökéren lévő cisztától volt az emelkedett érték!
2020. okt. 16. 12:43
A kardiológusom karanténba van, majd 29-én megyek hozzá! Ma voltam fogászaton. Kihúzták a fogam, 3 gyökér, egyiken ciszta volt!! Szorítsatok hogy emiatt volt az emelkedett érték!
5. pteri (válaszként erre: 1. - Kety80)
2020. okt. 15. 14:01
Igen, elég sok embernek volt már magas valaha életében. Csak elenyésző hányaduk kerül urnába ezért. Kardiológusnál meg fogják kérdezni, az elmùlt hónapokban volt-e visszatérő láz, hőemelkedés. De miért pont ez jutott az orvosod eszébe? Ugyanennyi erővel lehet fogászati, fül-orr-gégészeti, vese ,nőgyógyászati dolog.
4. papája (válaszként erre: 3. - Kety80)
2020. okt. 13. 16:13

Nekem a pajzsmirigy dokim mondta, hogy valamiben úgyis meg kell halni...

Azóta nem járok hozzá, még élek...

3. Kety80 (válaszként erre: 2. - Garabonciás)
2020. okt. 13. 14:18

Elég póker arccal mondta! Szívbelhártya gyulladás..

Mocskos egy doki, átmennék a másikhoz de az meg a felesége!

2. Garabonciás (válaszként erre: 1. - Kety80)
2020. okt. 13. 14:13
Hamvasztasos temetes olcsobb 😁😂 Nem lehet olyan sulyos a baj ha a dokid viccelődik veled. 😀
2020. okt. 13. 13:54
Sziasztok! Vérvételen voltam és az Aso értékem magas lett. 200 a max nekem 668. Ez az érték azt jelzi hogy vhol a szervezetbe gyulladás van. Háziorvosom már közölte hogy a hamvasztásos temetés olcsóbb! Lehet fogtól, van is rossz fogam, de lehet szívbetegségtől is. Másfél hét múlva megyek kardiológushoz, biztos ami biztos. Volt valakinek ez az érték magas?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook