Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ásó, kapa...? fórum

Ásó, kapa...? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ásó, kapa...?

1 2
20. gribedli*** (válaszként erre: 18. - Fincsi5)
2017. júl. 3. 18:28
Uristen
19. Piroska52 (válaszként erre: 15. - Gribedli***)
2017. júl. 3. 18:05
ez nagyon jó
18. fincsi5 (válaszként erre: 17. - Gribedli***)
2017. júl. 3. 17:35

Itt meg olyanról írtak, aki csak este, sötétedés után fogadott betegeket, annyira, hogy nem is tudták akik jártak hozzá, hogy férfi vagy nő, csak a lebukás után néztek nagyot.

Azt hiszem, egy nőt meg akart műteni...valami ilyesmi volt, amin elvérzett.

17. gribedli*** (válaszként erre: 16. - Panna.33)
2017. júl. 3. 17:22
El is hiszem, nálunk kész önjelölt kommandó van a leleplezésükre. És a legutóbb egy olyat kaptak el, aki évekkel ezelőtt még férfi volt és Jézusnak képzelte magát. Momentán nő és egy idős házaspárt nem tudom, mivel győzött meg, de heti 4ezer €-t kaszál tőlük és már azon spekulált, hogy magára iratja az összes tulajdonukat. A házaspár gyerekei pedig el lettek kergetve a háztól. Sajnos a pszichés függőség a legrosszabb.
16. Panna.33 (válaszként erre: 15. - Gribedli***)
2017. júl. 3. 16:46

Ezek kb. egy lépésre vannak attól, hogy ők maguk hordjanak olyan sisakot. Annyira felébredtek és tudatosak és bölcsek, hogy még osztják is azt a rengeteg észt, amit ezeken a humbug képzéseken kapnak, hogy nem csodálkoznék az alufólia sisakon.

A pszichológus alternativájának tartják ezeket a lélekgyogyitó, sorselemzö izéket, a gasztroenterológus alternatívájának az életmód-tanácsadókat, az orvosnak a sokféle sarlatánt.

Nagyon izgi, hogy ők is elvégeznek tanfolyamokat, de a tisztességes szakemberekkel szemben nem 4-6évig tanulnak, hanem két hétvégét és azt képzelik, hogy mindenttudók lettek, a többi meg nem elég "nyitott". Fogalmuk sincs a tudományról, de még a tudományos gondolkodásról sem.

Hát kösz, de kösz nem kérek az ilyen szakemberekből.

(Ha meg véletlenül szakpszichológus, akkor legyen büszke rá, ne ilyen varázslatos fantázianevekkel illesse magát. )

Bocs, de baromira fel tudom húzni magam, amikor szélhámosság szagot érzek, és a sok jóhiszemű ember meg bedől nekik.

15. gribedli*** (válaszként erre: 13. - Panna.33)
2017. júl. 3. 16:15
Ööö, izé, fokhagyma működik ellenük is? Mert akkor azt mondom, fokhagymát tarts magadnál. Ha az nem sikerül, akkor az alufóliasisak talán:DDD
14. gribedli*** (válaszként erre: 11. - Lapbarna)
2017. júl. 3. 16:14
Asztrozófus???:DDD trendi szakma
13. Panna.33 (válaszként erre: 11. - Lapbarna)
2017. júl. 3. 16:11

Hűbakker.

Közelembe ne jöjjön egy ilyen.

2017. júl. 3. 14:02
Tipikus netbarátnős cikk. Vagyis semmi érte!me
11. lapbarna (válaszként erre: 9. - B598e4912b)
2017. júl. 3. 13:16

Rákerestem a szerzőre. "lélekgyógyász, asztrozófus

( lelket gyógyító, élettérkép készítő :) )"

Ezt írja magáról. Megajaj.

10. 10cc61fb5a (válaszként erre: 1. - Netbarátnő)
2017. júl. 3. 10:52
Ezt teljesen emberfüggő. A tanultságot is tükrözi -szerintem. Férjemnek már a nagyszülei is mind-mind elváltak, szülei többszörösen is. Nekem meg minden rokonom az első házasságában él, némelyek 40-45 éve. Nagyszüleim mégtöbbet éltek egymás mellett.
2017. júl. 3. 10:42
mit is várunk egy netbarátnős cikktől? van köztük egy is ami nyomokban értelmes mondanivalót tartalmaz????
8. 91c956613e (válaszként erre: 3. - PöttyösPanka)
2017. júl. 3. 10:29
Egyetértek. Minden pozitívumot nélkülöz.
7. Csicsi25 (válaszként erre: 3. - PöttyösPanka)
2017. júl. 3. 10:17

Teljesen egyetértek veled!

Én kiakadtam a cikken, mert szinte tényleg válásra buzdít, ahelyett, hogy a megoldást keresné. Az életnek nem így kellene működnie.

6. globus (válaszként erre: 3. - PöttyösPanka)
2017. júl. 3. 10:04
Az fárasztó, és kevesen vallják be őszintén, hogy a szóbanforgó konkrét partnert már nem akarják. Mert így rájuk vetülne a felelősség árnyéka. Sokkal egyszerűbb azt mondani, hogy mindig a másik fél hibás. Látott már valaki olyan társkereső hirdetést, ami nem úgy kezdődött, hogy "önhibáján kívül elvált"?
2017. júl. 3. 10:00
Hagyjatok már ezzel a karmával...
2017. júl. 3. 09:57

Lehet, hogy én olvastam figyelmetlenül a cikket, de az elején feltett egy kérdést, hogy miért válnak sokan, utána pedig leírta azt, hogy lépni kell, ha eljön az idő.

Én elég konzervatív vagyok minden szempontból, de szerintem is lépni kell, ha már valami nagyon nem működik.

Viszont meggyőződésem, hogy amíg lehet tenni kell azért, hogy jó legyen és működjön egy házasság.(mindkét félnek) Mint egy kert, ahol a virágokat gondozni kell ahhoz, hogy szépek legyenek.

Én úgy mentem férjhez, hogy valóban társat választottam magam mellé, akivel szeretném leélni az életemet, felnevelni a közösen vállalt gyermeikeinket. Én abban bízom, hogy sikerül.

2017. júl. 3. 09:54
Ez egy cikk arról, hogy mindenki váljon el? Vagy nem értem. Mi a mondanivalója? Hogy a házasságoknak korlátozott a szavatossági idejük? Vedd meg, használd, dobb el? Miért nem arról íródnak cikkek, hogy hogyan kell dolgozni egy kapcsolaton, hogy hogyan kell fenntartani egy szeretteljes házasságot?
2017. júl. 3. 09:43

Te is a hamar válásra buzdítasz. Popper úgy értette, hogy amíg úton vannak, dolgoznak rajta.

Tehát ha úgy vesszük, nincs "megérkezés", a korral férfi, nő egyaránt változik, s ehhez mindkettőnek alkalmazkodni kell.

Igen, a türelem, tolarencia hiánya.

2017. júl. 3. 09:08
Miért van ennyi válás? – teszik fel rengetegen a kérdést.

Való igaz, tényleg sokan úgy gondolják, kapcsolatuk megromlott, házasságuk ideje lejárt, útjaik kettéválnak.
A mi időnkben bezzeg nem váltak ennyien! – mondogatják anyáink, nagyanyáink. – Régebben sokkal, de sokkal toleránsabbak voltak az emberek egymással.
Ki tudja? Talán igen, talán nem.

Ugrás a teljes írásra: Ásó, kapa...?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook