Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Asentra, atarax. Tapasztalatok, vélemények? fórum

Asentra, atarax. Tapasztalatok, vélemények? (beszélgetős fórum)


12. Bless the child (válaszként erre: 11. - Krysz81)
2018. jún. 18. 14:07
Pszichiátriai szereket akarsz itt árulni?? Ajaj
2018. jún. 18. 13:21
Sziasztok.pár éve fűlzúgásom volt van.két évig szedtem asentrát ami nem segített csak hozzászokni.most leáltam róla végleg.nem okkozott problémát.viszont feleslegessé vált kb 6 dobozzaal!ha valakinek szüksége lenne rá.irjon.nem olcsó dolog ennyi.nem szivesen dobnám a kukába.mellette van elfekvőbe amut már el se kezdtem szedni.tricctico AC.állítólag ez is ugyanaz.ebből is akad pár doboz.soha többet nem megyek pszichiátriára ugyanis megnem határozott pszichés zavarra ilyeneket irnak.MEG NEM határozott.akkor a francnak irja fel?ha meg sincs határozva!és mivel a fülem zúg.maradok a fülésznél.ha valaki már rabja lett sajnos és szeretné ezeket a gyogyszeteket szoljon.külömben kuka!
10. 74f8c12b8e (válaszként erre: 9. - Spinedastar)
2012. máj. 14. 06:43
Ha nincs semmi sürgős dolgod,amiért fel kéne kelned,vigyél az ágyba teát,meg könyvet,és olvass.Majd felkelsz,amikor jól esik.Valószínű nem lesz ez így örökké,ne aggódj.Este,amikor kicsattansz,akkor végezd el a bonyolultabb dolgokat,akár pl,főzz másnapra,tornázz,sétálj.
2012. máj. 12. 18:16
A legfőbb problémáim közé tartozik, hogy nem tudom elindítani a napom. Reggeleim katasztrofálisak, hiába fekszem le korán, alszom 10-12 órát, nem tudok felkelni. 2-3 szenvedős-forgolódós óra után tudok csak kikelni az ágyból. Este meg szinte kicsattanok. Tudtok valami megoldást? :-(
8. 74f8c12b8e (válaszként erre: 6. - Spinedastar)
2012. máj. 12. 06:22
Nekem is az a tapasztalatom,hogy ha az ok kiderül,és ki van mondva,már sokkal könnyebben javítható,sőt(nálam) el is múlnak,vagy élhetővé csökkennek a betegségek tünetei
7. homern (válaszként erre: 1. - Spinedastar)
2012. máj. 11. 23:43

Én is 18 évesen kaptam ataraxot,pánikbetegségre.Elég gyenge gyógyszer,ha jól emlékszem 6 évesen egy felet szedtem belőle egy kis ideig.

Nálam is hasonló volt,tömegközlekedés szóba sem jöhetett,boltba nem tudtam bemenni,amint kiléptem az utcára már az ájulás kerülgetett,szívroham tünetei stb stb.

A sulit nem hagytam abba,de nagyon nehéz volt.Nem egy nap esett ki,vagy pl ott ültem a padban és nem emlékeztem a reggeli odaútra :S egy élmény volt :)

kideríteni az okát nem sikerült,de azt tutom,hogy a környezetváltozás csodákat művel,na meg ha rá van kényszerülve az ember hogy összekapja magát.én ilyen állapotban felköltöztem a fővárosba egy többezer fős kollégiumba,többszáz km-re otthonról..és persze napi több mint egy órát tömegközlekedni kellett.az első pár hónapban túlélésre játszottam,utána valahogy minden a helyére került.

nem lehet hogy a környezetedben van valami ami ilyen állapotban tart?


(ja,a gyógyszert 1 évig szedtem)

2012. máj. 11. 23:00
Pszichológusom próbálja kideríteni mi okozhatta, mert könnyebb lenne (talán), ha tudnánk a kiváltó okot. De marha nehéz minden :-(
2012. máj. 11. 22:58
Jelenleg azon a szinten tartok, hogy nem tudok buszra szállni, bevásárlóközpontokba menni, iskolát abba hagytam. Állandó hányingerrel küzdöm. Reflexológusnál voltam már, ő nem tudott sokat segíteni, a természetgyógyászom nagyon jó, de nem megy hamar a gyógyulásom.
2012. máj. 11. 07:53
Az Atarax nem erős gyógyszer, én bőrbetegségnél kaptam, a viszketés érzetének csökkentésére.
3. 74f8c12b8e (válaszként erre: 1. - Spinedastar)
2012. máj. 11. 06:50

Menj megbízható!!természetgyógyászhoz,kineziológushoz,őket kérdezd meg,hogy szerintük tudnak-e segíteni,vagy kezdd-e el szedni a gyógyszert.

Bizonyos betegségekre nincs gyenge gyógyszer,hanem rögtön a lórúgást adják,már az enyhébb esetekre is,gondolom,ez is ilyen.

2012. máj. 11. 00:48
Mit jelent nálad a pánikbetegség? Én sem enném ezeket a gyógyszereket, de ha nagyon muszály...... Minden ilyen gyógyszer eltompítja az agyat, az biztos.
2012. máj. 11. 00:10
Pár hónapja pánikbetegséggel küzdöm 18 évesen. Pszichiáter eleinte Ataraxot írt fel, most mellé kaptam Asentra-t. Elolvastam a betegtájékoztatót és eléggé megrémisztett amit ott olvastam. Járok természetgyógyászhoz is, mert nem szeretnék életem végéig gyógyszereken élni. Reggel egy atarax este egy atarax plusz fél asentra. Szeretnék kérni tapasztalatokat, véleményeket. Előre is köszönöm!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook