Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Árverezés, kilakoltatás fórum

Árverezés, kilakoltatás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2018. aug. 26. 16:16
A bankok már olyanok mint a biztosítók. Azok is az ember nyakára járnak, hogy kössél biztosítást és vegyél fel hitelt.
681. semleges (válaszként erre: 678. - Channa*)
2018. aug. 26. 16:15

Szegény fejed:(

Őszintén sajnállak.

680. Magdalénia (válaszként erre: 669. - Channa*)
2018. aug. 26. 16:14

Engedd el! :)

Különben visszatérünk az alapokhoz: valóban az ő döntésük volt? Nem előzte ezt meg valami, hogy ők így döntsenek?!

679. semleges (válaszként erre: 676. - Bözsi néni)
2018. aug. 26. 16:13
Óránként több reklám megy a tv-ben, hogy vegyél fel hitelt:) Hát rohadtul megszigorították:)
678. Channa* (válaszként erre: 668. - PöttyösPanka)
2018. aug. 26. 16:12

De ki nem érti?


Valóban nem értik itt értik sokan, de az nem Amaunet.


Mindenki devizát akar látni.:DDDD

Hát erre írtam, hogy sokan azt sem tudják, hogy mi a különbség a deviza és valuta között:D


Bözsi néni pl. leírhatná, hogy mit jelent a deviza alapú, vagy esetleg Birebora, vagy Magdaléna?

Meg már nem emlékszem mindenkire, hogy kik oly tájékozottak e témában:DDDD


Nem kiguglizni!!!!!

Fejből! Ahogy a többi megy!:)

677. semleges (válaszként erre: 654. - Amaunet)
2018. aug. 26. 16:12
A forintosok is "rinyálnak". Szerintem kicsit mindenki rinyál aki 4-5- szörösét fizeti vissza a felvett hitelnek.
676. Bözsi néni (válaszként erre: 672. - Channa*)
2018. aug. 26. 16:11

Érdekes, ha én nem akarok valakire rátukmálni valamit, akkor nem fizetek sok pénzt azért, hogy tukmálják csak.


Ezt csak arra írtam, hogy mennyire komolyan gondolják a bankok, hogy nem adnak hitelt. Ó, igen. Komoly pénzeket költenek direct marketingre.


Nyugodtan védjed azért továbbra is, még akkor is, ha nyilvánvalóan megcáfol a gyakorlat.

675. Bözsi néni (válaszként erre: 663. - Forrest2010)
2018. aug. 26. 16:08

Olyasmit már nekem is ajánlgattak, mondtam hívjanak 10-15 év múlva, akkor talán aktuális lesz :-)


Nyaralási szokásokról is akart érdeklődni egy nő, mondtam neki, hogy ilyesmit idegennel nem tárgyalok meg :-)

674. Piroska52 (válaszként erre: 666. - PöttyösPanka)
2018. aug. 26. 16:08

a fájdalmas az,hogy adtak is neki,

miből fizeti vissza,mikor se munka se semmi,???

673. Amaunet (válaszként erre: 670. - Magdalénia)
2018. aug. 26. 16:07
Bocs, de a te véleményed nem érdekel. Az okát nem fejteném itt ki.
672. Channa* (válaszként erre: 659. - Bözsi néni)
2018. aug. 26. 16:06

Aha, és ha azt mondják, hogy ugorj a kútba, akkor beleugrasz, mert úgy rád tukmálták:DDD


Hát érdekes.

Ha engem felhívnak, akkor azt mondom, hogy köszönöm, de nem érdekel. Viszont hallásra.

Ennyi.

671. Amaunet (válaszként erre: 668. - PöttyösPanka)
2018. aug. 26. 16:05

Az értetlenségüket én sem értem. Csak két szó, és csak értelmezniük kéne.:)

Talán, a hitelt felvevők sem értették, ahogyan azt sem, hogy mi az árfolyamkockázat.

Ahogyan azt sem értik, hogy a bankoknak ez annak idején ki lett adva feladatként az MNB részéről.

670. Magdalénia (válaszként erre: 661. - Amaunet)
2018. aug. 26. 16:03

Ha megnézted volna a linkemet, láthattad volna, hogy nem másodkézből, s nem újságírók nyilatkoznak, hanem az érintett bankárok, politikusok.


Biztosíthatlak, hogy belőlem csak ez az egy nick van. Annyit nem ér a Hoxa, hogy több időt töltsek el vele (igaz, hogy más sem) és másokat ezzel vegzáljak. Kinőttem abból, hogy ilyen butasággal szórakozzak.

Ami persze teljesen lényegtelen, hiszen mindannyian anonimok vagyunk. Négy unokás nagymamaként elhiheted, hogy nem komolytalankodom!

669. Channa* (válaszként erre: 656. - Magdalénia)
2018. aug. 26. 16:03

Nem mentem fel, de nem az ő döntésük volt a hitel felvétele, és a problémák okozója ez.


Ha nem akart volna a sok ügyfél kacsalábon forgó nagy házat, lapos TV-t, kocsit, stb., hogy villoghasson az ismerősöknek, akkor most nem tartanának itt.

Lehetett volna szerényen is csinálni, de nem, mert akkor az ismerős nem látja, hogy ő megteheti. Hát most megmutathatják, hogy ki teheti meg. de milyen áron! Megérte?


Mint írtam már, nekem egy kicsit sem ciki, hogy kis lakásban lakunk a családommal és az sem tudott megríkatni, amikor az ismerős lefitymálva mesélte, hogy neki bezzeg új építésű lakása lett csuda szép berendezéssel, mindent ő választhatott, és még a tengerparton is eltöltött több hetet.

Most meg a Balatonra sem jutnak le....


Mert azért gondolom te is találkoztál ilyennel és a többiek is, hiszen írtátok!


Magas ló?

Szerintem inkább ők ültek fordítva a lovon, és most rosszul esik nekik, hogy nem tehetik továbbra is ezt....

668. PöttyösPanka (válaszként erre: 667. - Amaunet)
2018. aug. 26. 15:57
Minden mástól eltekintve nem értem, hogy mit nem lehet azon érteni, mit jelent a "deviza alapú".
667. Amaunet (válaszként erre: 650. - Channa*)
2018. aug. 26. 15:54
Hagyd a fenébe. Nem értenek semmit. Ez már a kötekedés kategória.
666. PöttyösPanka (válaszként erre: 656. - Magdalénia)
2018. aug. 26. 15:54
Lehet, hogy pont ez a különbség a horvátok és a magyarok közt. Legalábbis úgy vettem észre, hogy utóbbiak hajlamosak a segítségre úgy tekinteni, mint ami alanyi jogon jár nekik. Sokan így gondolnak a segélyre is sajnos. Például aki nemrég kérdezte itt egy topikban, hogy milyen kártérítést követelhet, mert nem hagyták eladni a téglát, amit segítség gyanánt kapott a önkormányzattól. Nem mellesleg ő is vett fel személyi kölcsönt úgy, hogy a férjével alig jönnek ki a segélyből. És sajnos ez nem egyedi eset.
665. Amaunet (válaszként erre: 663. - Forrest2010)
2018. aug. 26. 15:52

Ha nyilvános a telefonszámod, akkor bárki hívogathat.

Vigyázni kell az adatainkra, hogy kinek, mit adunk meg!

664. Magdalénia (válaszként erre: 650. - Channa*)
2018. aug. 26. 15:48

Magyarázom a mechanizmust. Megnevettettél, mert nekem ez ugrott be. :DDD

(A fiatalabbak ezt nem értik, mert régen volt.)

663. forrest2010 (válaszként erre: 659. - Bözsi néni)
2018. aug. 26. 15:48

nekünk , ha idegen keres telefonon állandóan fájó izületre való kenceficét ajánlgatnak / honnan szagolják ezek ? h öreg vagyok és Bundynak fájnak az izületei :( ?!!!!!!!!!


1x valaki a nyaralási szokásainkról érdeklődött !!!! mondtam neki , h mi olyat nem szoktunk :( :( :(

662. Amaunet (válaszként erre: 660. - Bözsi néni)
2018. aug. 26. 15:45

Aranyos Bözsi néni, hol és kit szidalmaztam?


Te viszont most rágalmazol.

661. Amaunet (válaszként erre: 657. - Magdalénia)
2018. aug. 26. 15:44

Megnyugtatlak, nem pusztán interneten, az újságírók után tájékozódom, és nem onnan linkelgetem be a "véleményem".

És te ki vagy? Kinek a másod regje - bár ez tudható a stílusodból.

660. Bözsi néni (válaszként erre: 657. - Magdalénia)
2018. aug. 26. 15:40
Dehogy szakember, csak jártatja itt a száját. Egyetlen érve sem volt. Csak szidalmaz és irigykedik.
659. Bözsi néni (válaszként erre: 649. - Channa*)
2018. aug. 26. 15:38

Ugyan már, nem kell itt nyomnod a hivatalos policyt!


A bankok mai napig azért fizetnek embereket, hogy telefonon hívogassanak embereket (honnan szerzik a telefonszámokat?), hogy ilyen-olyan, szuper akciós hitelt kináljanak!


Akik mindenképpen megpróbálnak meggyőzni, hogy az neked jó, az neked kell. Tukmálják rendesen. Kolléganőimet is hívják, havonta többször is, pedig nem hitelből élnek. És nehéz lerázni őket.


Szóval ennyit a bankokról és mások hibáztatásáról.

658. forrest2010 (válaszként erre: 643. - Ab61752c45)
2018. aug. 26. 15:37
engem a saját unokatestvéreim se tegeznek , v csak nagyon nehezen jön a nyelvükre , mert még a gyerekeim is idősebbek náluk , nemcsak én :(
657. Magdalénia (válaszként erre: 655. - Amaunet)
2018. aug. 26. 15:36

A közgazdaságtant sem szemellenzővel kell tanulni, mert azok lesznek a szakbarbárok.


Én tettem be hivatkozást, te még azt sem. Ezek szerint nem is olvasol utána a dolgoknak, csak a hasadra ütsz. Mi vagy? Elméleti szakember? Azokról tudjuk, hogy nem sokat érnek, mert a gyakorlat felülírhatja az ismereteket.

656. Magdalénia (válaszként erre: 649. - Channa*)
2018. aug. 26. 15:27

Sok mindenben igazad van, de nem mindenben. :)


De leírnád ezt ma egy horvát fórumba is? "...ne hárítsa senki másra a döntése következményét." :D


Ott látom a hibát, hogy csak az egyik fél döntését ostorozod, míg a másik felet teljesen felmented.

655. Amaunet (válaszként erre: 652. - Magdalénia)
2018. aug. 26. 15:23

Ok. Járd körbe! És tanulj még hozzá némi közgazdaságtant, hogy meg is értsd amit olvasol.


Szevasz!

654. Amaunet (válaszként erre: 648. - Birebora)
2018. aug. 26. 15:20

Én értem. Az szúrja itt sokak szemét, hogy nem állok oda sajnálkozni, hogy hogy át lettek verve.

Mert aki nem ezt teszi, az a "rosszindulatú és miért vagy mindig mindenkivel okostojás".


És igen! Elegem van a devizahitelesek nyavalygásaiból. Aki abban az időben forint hitelt vett fel, mert nem akart olcsó és bizonytalan kamatozást, az miért nem rinyál?

Az emberek telhetetlensége okozta azt, hogy belementek ebbe a konstrukcióba.

Hagy ne fizessünk már mi érte!

653. PöttyösPanka (válaszként erre: 645. - Magdalénia)
2018. aug. 26. 15:14

"A jövőre nézve persze lehet figyelmeztetni az óvatlanokat, hogy a hitelt nem adják ingyen"


Ez a lényeg, mert ez az egyetlen dolog, amit tehetünk, és az, amit minden értelmes, felelősségteljes felnőtt embernek tudnia kéne.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook