Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Áru csere, reklamáció, visszavétel. Milyen jogaim vannak? fórum

Áru csere, reklamáció, visszavétel. Milyen jogaim vannak? (beszélgetős fórum)


14. Cucicsillag (válaszként erre: 12. - 70c6cee9f9)
2016. ápr. 7. 23:04

A cipokre extra kenyes vok. Plane, hgy romaiak a labujjam, vekony a vadlim, de hosszu (40-es) szval, ha talalok minosegi cipit, feltankolok :)

Gagyi tornacipit nem vennek, van egy csomo.

Nagyicskam mindig azt mta a cipokre : minel tobb van, annal kevesbe kopik a sarka, aztan ugyis visszajon a divatba... Es tok igaz! :)

2016. ápr. 7. 23:00

Megmaradt :/ Majd vkinek odaadom v.vmi .

Jo lett vna a cucc, ha eppen stimmela meret.

Nem volt idom vasarlok konyvezni :/

Koszi evribodri :)

2016. márc. 8. 10:01

A gond az, hogy a fogyasztóvédelem tehetetlen sokszor ha a ruha bolt kitalálja hogy a selejtes terméke 'nem rendeltetés szerűen volt használva". Szinte mindenhol ez van. Se a blokk se a jótállás nem garancia semmire.


Egyébként bár a mai Nike Adidas és Puma(utóbbi 2 régen német volt, két fivér találmánya akik közül az egyik gyártott a másik a pénzügyeket kezelte majd megromlott a kapcsolatuk és egyik Adidas másik Puma cipőt gyártott, képbe került a kezdetleges stopli a futball miatt majd paktumot kötött a két testvér hogy nem adják el a cipőjüket Pelének de az egyikük megszegte majd megszedte magát..) visszatérve ezek a márkák jók a mai napig is prémium minőséget adnak(az utángyártott/replika nem tudom), de messze nem olyan jók mint a régi eredetiek!

De megéri azt a pár ezer forintot rá áldozni mert jobb mint amit a piacon veszel, csak vigyázni kell rájuk mert ha kavics fúródik a talpába ugyanúgy baj érheti. Ez nem munkába járásra való, hanem szabadidőre.

11. happy83 (válaszként erre: 5. - Cucicsillag)
2016. jan. 21. 21:49
Szia. Vidd vissza nyugodtan 3 napos csere mindenre vonatkozik. És a fogyasztóvédelemre hivatkozz nyugodtan. Köteles kicserélni! És nyugodtan kérd a vásárlók könyvét is, amit köteles neked ott lepecsételni, aláírni és egy példányát átadni. 15 napon belül választ is kell kapni a panaszra írásban. De ha megemlíted a fogyasztóvédelmet ... Tuti vissza kapod a pénzed! Ja és nem kotelezhet hogy vásárold le a termék árát. Ha nem tudja cserélni köteles a pénzt visszaadni.
10. Fisica (válaszként erre: 1. - Cucicsillag)
2016. jan. 21. 12:45
Tavaly én is vettem egy sportmelltartót a Lidlben ami nagy lett. Visszavittem blokkal együtt és kicserélték kisebbre.
9. andi6020 (válaszként erre: 8. - Tamtamano)
2016. jan. 21. 09:23
Mondjuk nem ártana az illetékeseknek frissíteni az oldalt :)
8. tamtamano (válaszként erre: 7. - Andi6020)
2016. jan. 21. 09:22
Így kell/ kellene lennie, tudodm, hiszen LIDL-ben melózom! Legalább egy éve cseréljük a fehérneműt is- nyilván az originált csomagokat, és a nem három napig hordotatt! :D
7. andi6020 (válaszként erre: 6. - Tamtamano)
2016. jan. 21. 09:17
Legyen így, ez csak jó. :)
6. tamtamano (válaszként erre: 5. - Andi6020)
2016. jan. 21. 09:09
Az már nem él.. hidd el, tudom, nap mint cseréljük mi is... :)
2016. jan. 21. 08:23

"....Ez alól kivételt képez az alsónemű. Alsóneműt higiéniai okokból nem áll módunkban cserélni, visszavenni, kivéve hibás termék esetén, amely esetben Ön szavatossági jogait érvényesítheti."



[link]

4. túrógombócka (válaszként erre: 3. - Fincsi5)
2016. jan. 21. 08:18
A Lidl-ben amit lehet, miondig rápróbálok ruhára (póló, pulcsi, melltartó), lehet, hogy hülyén néz ki, de nem akarok 2x járni. Nacit még nem mertem ott venni.
2016. jan. 21. 08:04
Elég egyedien van ez szabályozva, mert múlt héten egy pizsamát néztem, ott nem szabad /pedig lehetőség van rá / felpróbálni. De ha elviszem, otthon felveszem, nem jó, akkor visszavihetem, persze a biléták legyenek rajta. Ez miért jó?
2. tamtamano (válaszként erre: 1. - Cucicsillag)
2016. jan. 21. 06:32
De csrélnek, legalább egy éve! Vidd vissza, és kérd a vezetőt! Ha beleköt , jvasold neki, hogy olvason utána, mert igen is vissza kell venni, cserélni, árát visszadni!
2016. jan. 21. 04:54
Én megpróbálnám. Ha nem volt rajtad, nem mostad ki, hanem ugyan úgy meg van, ahogy vetted (fecnikkel), akkor szerintem van esély rá, hogy visszavegyék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook