Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ártalmas-e a sertéshús? fórum

Ártalmas-e a sertéshús? (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. okt. 16. 05:17

Szerintem nem jobban, mint bármelyik másik hús.

Csak megint tömeghisztéria...

2007. okt. 15. 18:06
De mi csak halat eszünk szinte ,mivel horgászunk mindketten !
2007. okt. 15. 18:05
Szereintem amitjóízüen elfogyasztunk ,az egészséges ! :)) De egyébként semmi nem az ,mert minden tele van adalékanyaggal .
2007. ápr. 15. 14:49
Ebben a világban mi a nemártalmas?
2007. ápr. 14. 18:11
Bár én a marhahúst jobban szeretem, a bárányt még inkább, sokan örülnének egy szelet rántott karajnak: pl.: hajléktalanok, stb...
3. Karak (válaszként erre: 2. - 'szti)
2007. febr. 22. 07:57

A pontos dátum nincs benne a könyvben,de a könyvetnemrég adták ki, egy magyar szerző műve és a korszerű étkezésről szól.

Ez egy másik részlet a fejezetből:

"A második világháborúban Rommell német csapatait Észak Afrikában az úgynevezett “trópusi fekély” kínozta. Ez a lábszár fekélyesedés csak akkor szűnt meg, amikor sertéshúsmentes ételeket kapott a hadsereg. .... a háború alatti és utáni években a németeknél hiányzott a sertéshús, s egyéb húsféle, még a cukor és a zsír is alig került az ételbe - jóllakásig ugyan nem ehettek, viszont gyakorlatilag nem volt vakbélgyulladás, epehólyag-gyulladás, csak ott, ahol feketén vágták a sertést. Dr. Reckewig szerint is: megszűnt a reuma, a porckorong kopás, ismeretlenné vált a szívinfarktus, a meszesedés és a magas vérnyomás.

Ahogy a háborús „sebek” gyógyulni kezdtek, s visszatért a korábbi étrend, az imént felsorolt betegségek egy csapásra újra feltűntek! Különösen ijesztő volt a rákos megbetegedések gyakorisága. Sok 60-70 esztendős, korábban panaszmentes beteget hirtelen gyomorpanasz vett elő, melynek oka a tápcsatorna, a gyomor, illetve a bélrákos megbetegedése volt."

2. 'szti (válaszként erre: 1. - Karak)
2007. febr. 22. 06:36

a <b> nyers </b> sertéshús lehet veszélyes

mikor végezte ez az úr a kutatásait? a nyelvezetből ítélve nem a 21. században...

2007. febr. 21. 22:52

Egy könyvben olvatam az alábbi részletet:

"Dr. Hans-Heinrich Reckewig évekig kutatta - majd lejegyezte:

- A SERTÉSHÚS EMBERRE GYAKOROLT HATÁSÁT. Úgy találta, hogy ez az étel - ki-váltképp a rendszeres fogyasztásnál - mérgezően hat a szervezetre! Mert egyebek között az arthrosis (nem gyulladásos ízületi betegségnél) és az arthritis (az izületi gyulladás) oka is a sertéshús fogyasztásában keresendő.

Az amerikai orvos szerint a nők fehérfolyását, a sipoly krónikus gennyesedését szintén ez okozza. Állatkísérleteket folytatott, s arra a megfigyelésre jutott, hogy például a bokszer ku-tyákat, ha sertéshússal táplálják, ótvarasak lesznek, viszkető bőrbetegségektől, rosszindulatú belső bajoktól szenvednek. Mint ahogy a cirkuszi oroszlánoknak, tigriseknek, párducoknak sem adható sertéshús, mert ellustulnak, elhíznak, magas vérnyomás miatt orrvérzésben ki-múlnak. Egy pisztrángtenyészet kiírtható egy kis adag darált sertéshússal!"

Hallottatok-e már erről a kérdésről, és ez megváltoztatta-e az étrendeteteket?

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook