Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Árpa kismamánál fórum

Árpa kismamánál (beszélgetős fórum)


2010. jún. 15. 12:47

Sziasztok!

Nekem ma jött ki az alsó szemhéjamon.Olyan mint egy kis fehér gríz.

Ez mégis hogy fakad ki?

2010. jún. 15. 11:32
Sziasztok az én nagymamám mindig házitejes borogatást rakott rá az is jó volt.
2010. jún. 15. 11:07
jajjjj köszönöm a segitséget millio puszi előre nektek.De jó lenne ha sikerülne.
2010. jún. 15. 11:06
Nyugodtan tegyél rá párakötést, ha a gyógyszer nem használ, azt jelenti, hogy már be van tokosodva és ki kell, hogy fakadjon.
2010. jún. 15. 11:02
igen kellemetlen bár semmi bajom vele csak az hogy zavar a látásban zavar hogy ott van.De nem fáj,nem viszket csak ott van.Nem szeretnék műtétet nagyon félek:(:(: De borogatni nem mertem azt hittem vissza fogok nagyon dagadni:(
3. a0c1361e44 (válaszként erre: 1. - Gigianyu)
2010. jún. 15. 11:00
Én kamilláztam, majd kifakadt pár nap múlva és elmúlt. Az árpa olyan, mint egy pattanás, csak a szemkörül van. Nagyon kellemetlen.
2010. jún. 15. 10:59

Szia!

Kislányomnak többször volt már árpája és ha a kenőcs vagy a csepp már nem használt akkor a párakötést szoktuk alkalmazni. Eddig mindig megúsztuk a műtétet. Kop-kop...

2010. jún. 15. 10:48

Sziasztok.

18 hetes kismama vagyok van egy árpa a jobb felső szemhéjamon.1 Hete kezelem szemcseppel és szemkenőccsel.A pirosság lement de a csomo nem akar.A doki azt mondta ha megszülök akkor kiműti addig nem műthet mig terhes vagyok.Tudtok valamit tanácsolni hogy ne kelljen műteni??? Valahogy eltüntetni azt a csomót?? Előre is köszönöm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook