Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Aromaterápiás diffúzort vagy illóolaj párologtatót szeretnék venni, valami jó ötlet? fórum

Aromaterápiás diffúzort vagy illóolaj párologtatót szeretnék venni, valami jó ötlet? (beszélgetős fórum)


9. Epresturmix (válaszként erre: 3. - Zillertal)
2020. jan. 27. 07:33
Szerintem semmit nem ér.
8. michelle.r (válaszként erre: 7. - Jniki82)
2020. jan. 26. 21:36
Minden betegséget nyilván nem. De a vírusokat hatásosan öli, nem véletlen, hogy Kanadában és Ausztriában kórházakban is használják. Amióta mi is használjuk itthon, nemigen vagyunk betegek. Kubeba, citrusfélék, édesnarancs, de ahogy lentebb is írtam, csak terápiás minőségű olaj használható, szintetikus nem.
2020. jan. 26. 21:18

Eltelt már egy kis idő az utolsó hozzászólás óta, de hátha jár erre valaki.

Betegségek gyogyitasaban tényleg olyan jók? Ezt olvastam róla, de igazán véleményt nem találtam.

2019. dec. 23. 10:15

Ezek úgy működnek, hogy az olajat és a vizet is apró molekulákra tördelve fújják a levegőbe, amelyik ezt tudja, az rossz nem lehet.

A Pepco-nak nem hiszem el, hogy minőségi termékeket forgalmaz, legutóbb tartós elemet vettem a led fényfüzérbe, kb. egy hétig tartott.


De a diffúzorra nyilván van garancia, semmit nem veszítesz vele, uccu, próbáld ki! ;)


Én 2012-ben vettem, még mindig tökéletesen működik, nekem az is fontos volt, hogy a környezetbe illeszkedjen, de teljesen egyszerű, gyakorlatilag egy fehér kúp, aminek a tetejében tudom változtatni a fények színét - de nem szoktam :) - ma olcsóbb, mint akkor volt, mert sokkal elterjedtebb. Szóval szerintem engedd meg magadnak a jobb minőséget, hosszú évekig ki fog tartani.

5. Zillertal (válaszként erre: 4. - Michelle.r)
2019. dec. 23. 09:40
Több helyen van,Pepco,Müller, Tesco stb. úgy tudom,hogy ott sem sokkal drágább...kérdés,ahogy ìrod megfelelő-e.
4. michelle.r (válaszként erre: 3. - Zillertal)
2019. dec. 22. 19:13
Nem ismerem. De gyanúsan olcsó.
3. Zillertal (válaszként erre: 2. - Michelle.r)
2019. dec. 22. 19:00
Köszi, a Pepco katalógusban is láttam párològtatòt 850ft-ért.Ilyen nem jò?
2019. dec. 22. 16:21

Az olajakhoz adnék tanácsot. Figyelj arra, hogy csak terápiás minőségűt vegyél, mert pillanatok alatt felszívódik a szervezetedben, amit belélegzel.


A Rossmannban a minap nagyon szép diffúzorokat láttam, tízezer körül.

2019. dec. 22. 16:09
Még nem vettem ilyet,elég az egyszerű,kedvező áron,lényeg az eukaliptusz illóolaj hatékony párologtatása,számomra felesleges extrák pl.7 szìnben vìlágìtson stb. nekem nem szükségesek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook