Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ariston mosogatógép! Világít a sóhiányt jelző gomb, pedig most raktam tele sóval! Miért van? Mit csináljak? fórum

Ariston mosogatógép! Világít a sóhiányt jelző gomb, pedig most raktam tele sóval! Miért van? Mit csináljak? (tudásbázis kérdés)

2011. jan. 8. 09:04
Tömd meg jól sóval, amennyi csak belefér, és zárd rá a kupakot, akkor nem fog világítani. De egy kis csomag nem elég bele :(
2011. jan. 8. 08:24
Szerintem nagyon pici az esélye, mert a sótartó résznél elvileg nem tud semmi bejutni, ha a zárótetővel nincs gond.
7. 7ac18b9dfa (válaszként erre: 6. - 1110e6ad2f)
2011. jan. 8. 08:23

Igaz, akkor sztem holnap megcsinálom, mert most már robogok dolgozni! :) köszönöm a választ!


Az is lehet, hogy egy üvegszilánk vagy valami eldugaszolta? ilyen is létezhet?

2011. jan. 8. 08:21
Egy próbát megér szerintem. Nem éppen kellemes dolog a kikanalazás de lehet így a szerelő díja családba maradhat:) Az só mennyiség pedig ami pocsékba megy ahhoz képest elenyésző összeg.
2011. jan. 8. 08:15
Engem se zavarna, de anyámat idegesíti és már a szerelőt akarja hívni! :) nem tudom, hogy mi lehet a baj vele! próbáljam ki ezt a hideg öblítős programot?
2011. jan. 8. 08:13

Előfordult nálam is már párszor.

Volt amikor csak pld. a harmadik mosogatás után aludt ki.

De ősszel pld. az egyik üzletben amit vettem akciósan vízlágyítósót nagyon apró szemű volt és csodálkoztam is rajta, de beletettem a két kilót. No egy hétig sem volt hajlandó a jelzőlámpa kialudni. És nagyon zavart. Így hirtelen ötlettel vezérelve kis kanálkával kiszedtem a sót mosogatógépből amit csak tudtam. Elindítottam egy hideg vizes öblítő programot úgy hogy a sótartó tetejét nem tettem vissza, majd az eddig is használt és jól bevált nagyobb szemű sóval felöntve, rögtön kialudt a lámpa.

2011. jan. 8. 08:09

Szia!


Én is teletöltöttem sóval, 2 napra rá ugyanúgy villogott, mint előtte. Én nem foglalkozom vele. :)

2011. jan. 8. 08:03
Érdekelne, hogy ha valakinek volt már ilyen jellegű problémája a mosogatógépével, hogyan oldotta meg?
2011. jan. 8. 08:02
Ariston mosogatógép! Világít a sóhiányt jelző gomb, pedig most raktam tele sóval! Miért van? Mit csináljak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook