Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ariel mosókapszulák fórum

Ariel mosókapszulák (beszélgetős fórum)

2010. ápr. 14. 20:12

Csak annyiban jobb, hogy nem kell öntögetni, meg méregetni, hanem csak bedobod ezt a kis tasakot, ami olyan anyagból van, hogy feloldódik, és kész.

Gyakorlatilag azt fizeted meg hogy nem méricskélsz, és nem folyik szét.

Én inkább méricskélek, de nem veszem meg ezt drágábbért, csak mert ilyen is van...

2010. ápr. 14. 17:21

Lehet, hogy naiv a kérdés, de ez miért jobb,mint a folyékony mosópor? Tényleg érdekel? Én csak a gyártók érdekét látom, ha én adagolom, akkor tehetek többet vagy kevesebbet.

Annyit megjegyzek, hogy én mindent folyékony Ariellel mosok.

2010. ápr. 14. 17:08
a sárkány centerben elég jó áron meglehet kapni, de még ott is jobb árban van a folyékony és a por!
2010. márc. 31. 08:29
Én is pár napja vettem, szintén akcióban 2399-ért 40 darabot!:) Így ok volt az ára, de "rendesen" 1799 Ft/16 kapszula! Na, az már húzós. Mondjuk szerintem nem fogom hosszútávon használni, mert azért csak olcsóbb, ha én adagolom ki a mosóport vagy mosógélt!:)
2010. márc. 30. 20:06
Én is kipróbáltam de szerintem nem tartozik az olcsó kategóriába.
5. Ekka
2010. márc. 29. 10:11

Én szeretem ezeket a kapszulákat:) Szerintem ugyanolyan hatákony mint a mosópor.. viszont nem barátja a pénztárcának:))

(én is csak akcióban vettem, gondoltam kipróbálom)

2010. márc. 29. 07:36

Kapszula?Nem tabletta?

Azt màr probàltam.Igaz hogy kettö tabletta elég a ruhakhoz,de szerintem dräga is....Azoknak valo ez,akik egyedül élnek,s csak kevés a szennyes,ritkan kell mosni.

Én gélt is probàltam,de a végén mindi visszatérek a porra.

2010. márc. 28. 22:31
ugyan az---drága csomagolásban..
2010. márc. 25. 20:49
Mosott már valaki Ariel mosókapszulával? Van olyan hatékony, mint a por vagy a gél?
2010. márc. 25. 20:48
Ariel mosókapszulák

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook