Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arctorna - vannak tapasztalatok? Használ? fórum

Arctorna - vannak tapasztalatok? Használ? (beszélgetős fórum)


2022. márc. 15. 20:42
...szarkalábak😁
2022. márc. 15. 20:41
Úgy kell csinákni hogy ne keletkezzenek(mélyüljenek)pl. a szarkakábak és a száj melletti ráncok😉. Valahol láttam ilyet videón,sajna nem tudom hol,elég speciális volt.
6. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Radni)
2019. febr. 4. 17:06

Használ. Na nem nekem, mert 30 évesen megmosolyogtam a főnöknőnket, aki akkor javasolta, és ő már régóta csinálta.

Nyolcvanon felül van, csodás a bőre.:)


Ha fiatal vagy, kezdd el.

2019. febr. 4. 15:53
Előbb-utóbb minden tornának meg van a pozitív eredménye.
2019. febr. 4. 14:57
Koszonom, mondjuk biztosan hosszú idő, mire valami eredmény látszik is. Szerintem otthon is csinálható, bár a trénerek azzal riogatnak, h otthon nem ajánlott tanfolyam nélkül.
3. Karott (válaszként erre: 1. - Radni)
2019. febr. 4. 14:27
Szerintem van értelme. Mert ott is van izom, csak nem az izom van megereszkedve. Két előnye is van az arctornának. Egyik, hogy fokozza azon a területen a vérkeringést, s ez csökkenti a további ereszkedést. Valamint tónusosabb izom szebb összhatást eredményez. Hiába nem szünteti meg a megereszkedést, mégis kevésbé tűnik fel. Nem kell túl látványos különbséget várni, de lesz, ha rendszeresen tornázol.
2. babóca04 (válaszként erre: 1. - Radni)
2019. febr. 4. 14:03

Szia

Véleményem szerint van értelme,hiszen ha ott nincs is állítólag izom, máshol van, és a többi izom erősítésével biztos jobb lesz arc olyan része is ahol esetleg nincs izom.Én nem arctornázom,csak arcmasszázst szoktam csinálni magamnak igaz.

2019. febr. 4. 12:25
Egy bőrgyógyász nekem azt mondta, hogy az arc két alsó részén, ahol olyan csúnyán meg szokott ereszkedni az arc, nincs izom, ezért nem lehet tornázással erősíteni. Na most, egy csomó arctorna gyakorlat van arra a részre vonatkozóan. Akkor kinek van igaza? Felmerült bennem, hogy ér-e egyáltalán valamit ez az egêsz actorna??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook