Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arctisztítás! fórum

Arctisztítás! (beszélgetős fórum)


7. 83e25137af (válaszként erre: 1. - Lolka0817)
2010. nov. 26. 18:29

kozmetikuuus.. ha meggyötröd sebes lesz. a kozmetikus meg kisebb sérüléssel ki tudja szedni. a sima radírozás nem segít sajnos.


ha mindenáron magad akarod kiszedni akkor előtte alapos tisztítás utána neogranormon!! nekem bevált.

6. 5649befaf3 (válaszként erre: 1. - Lolka0817)
2010. nov. 26. 15:13
En egyszer megprobaltam magamnak kiszurni, sikerult is, csak utana persze sebes lett, ami par nap alatt begyogyult ugyan, de hat akkor is..szoval inkabb kozmetikusra bizd szerintem
2010. nov. 26. 12:56
Kérlek ne ess neki magad,több kárt okozhatsz mint hasznot.Menj el egy kozmetikushoz,szépen kigőzöli,tűvel picit megszúrja,kinyomja,és rak rá neked összehúzót!
2010. nov. 26. 12:33
Biztos hagy valami nyomot ha kiszúrod, kis sebeket. Menj el kozmetikushoz, ő szépen kitisztítja.
3. Pahet a vadász (válaszként erre: 2. - Pahet a vadász)
2010. nov. 26. 12:18
kristálycukrot persze :)
2010. nov. 26. 12:17
inkább fogj egy marék cukrot, picit vizezd be, és dörzsöld azon a részen ahol vannak ezek a kis patik...szép sima bőröd lesz utána...persze a dörzsölés után kend be niveával, vagy valamivel:)
2010. nov. 26. 12:13
sziasztok,az arcomon megjelentek fehér kis grízek.Tudtom szerint és sajna tapasztalatom által is kiderült,hogy nemlehet csak úgy kinyomni őket.ha itthon kicsit meggőzölöm az arcom és gy kis tűvel megbökö,elvileg akkor ugye kitudom nyomni?szerintetek sebet hagy utána?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook