Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcmasszírozós pontok. (avagy miért masszírozom mindig ugyanazon a helyen az arcomat)? fórum

Arcmasszírozós pontok. (avagy miért masszírozom mindig ugyanazon a helyen az arcomat)? (tudásbázis kérdés)


2010. jan. 3. 08:34
Nagyon köszi, mindjárt utána is nézek.
8. 04d410066e (válaszként erre: 7. - Gummy)
2010. jan. 2. 21:11
Tanuld meg az EFT alapreceptet. Nagyon könnyen meg lehet tanulni. (Kb. 2 óra alatt át lehet rágni magadat a kézikönyv első részén, és az alapreceptet fél óra alatt meg lehet tanulni.) Az emotional freedom magyar honlapjáról ingyen le lehet tölteni a kézikönyvet. Az alapreceptet pedig nagyon hamar el lehet sajátítani, és akkor tudod saját magadat kopogtatni, és a lelki dolgokat hamar feloldani. :)
2010. jan. 2. 20:57

Akkor remélem olyan nagy baj nincs, csak egy kicsit pihiznem kellene.


Amúgy a masszírozáson kivül szerinted mit csináljak? Mármint van-e még valami ilyesmi fizikai praktika (mert a lelki dologgal ilyen hamar nem tudok mit csinálni.)

2010. jan. 2. 20:53
Mindegyik a meridiánvonalon megy át, amin ugye az energia "fut". :)
2010. jan. 2. 20:52
Mert az érzelmi blokkok egy része ott raktározódik. A lelki problémáknak sokféle fizikai megnyilvánulása lehet, akár ez is, de tényleg bármi. Nekem a lábfejemen vannak néha ilyen fájdalmas akupresszúrás pontok. Én most EFT terápiát tanulom és gyakorlom és ott többek között ezeket az akupresszúrás pontokat is stimuláljuk, kopogtatjuk és e közben különböző, a lelki problémákra specifikus mondatot mondunk.
2010. jan. 2. 20:46

Most keresgélni kezdtem a neten, hogy milyen pontok vannak az arcon, de nem találtam még ilyet sajna.


Stresszoldás, az lehetséges hogy ezért is.

Csak nem értem hogy miért fáj, és amikor az elején masszírozom, akkor is fáj.

2010. jan. 2. 20:41
Akupresszúrás pont mindegyik. Stresszoldó hatásúak.
2010. jan. 2. 20:40

Mi lehet a probléma, ha mindig megmasszírozom ugyanazon a helyen az arcomat?

Konkrétan a két szemöldök között, a szemöldök alatt, és az orrnyereg tövénél alul.

Itt már néhány hónapja fáj, és monstanában kezdtem el, hogy jól megmasszírozom, (úgy hogy az elején fáj is)és a végére egészen jó lesz.


Szóval csak azt szeretném tudni, hogy minek a pontjai vannak errefelé, mi lehet a baj.

2010. jan. 2. 20:39
Arcmasszírozós pontok. (avagy miért masszírozom mindig ugyanazon a helyen az arcomat)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook