Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcidegzsába fórum

Arcidegzsába (beszélgetős fórum)

248. vvicus (válaszként erre: 244. - Pearl1975)
2010. márc. 18. 18:42

Abszolút megértelek. Én is filózom azon, hogy ha ez nem múlik, akkor meddig bírja férjem mellettem. Bár azt mondom, 1 hónap még nem a világ, lesznek ennél még sokkal súlyosabb dolgok a közös életünkben, és együtt kell megoldjuk, de akkor is.

És előttem is lejátszódott az a rémkép, hogy a gyerekem egy olyan anya mellett nő fel, akit szinte állandóan sírva a fájdalomtól, szenvedni lát, és ha jön a roham, akkor nagyinak, apának van lepasszolva. A szívem facsarodik ki.

247. Jenna8
2010. márc. 18. 18:31

Pearl!

Te pont ugyan azokat írod le,amiket én is gondolok.

Én foglalkoztam mostanában a keresztfiammal,de nem volt hozzá akkora türelmem,mint régen,a fájdalmam erősebb volt.Feladtam,hogy nekem valaha is lesz,pedig nagyon szerettem volna,és nem várom el senkitől,hogy így mellettem maradjon.Ha a családomnak ezt így elmondom,felháborodnak,hisz én nem adhatom csak így fel,de fogalmuk sincs,hogy milyen ez az egész.

A fájdalmunk is kísértetiesen hasonló,szoktam itthon mondani,hogy most így fáj,most úgy fáj,mostmár olyan,mint ha itt is fájna...,de nem igazán hiszik el szerintem,pedig tényleg így van

246. pearl1975 (válaszként erre: 241. - Jenna8)
2010. márc. 18. 18:14
meg nekem mindig vannak "újfajta" fájdalmak, érzések. hogy igy még nem fájt. olyankor visszakivánom a megszokott, már ismerős fájdalmat, mert azt már tudom, hogy kibirom.
245. pearl1975 (válaszként erre: 241. - Jenna8)
2010. márc. 18. 18:10
igen, nekem is rémisztő, hogy már nem emlékszem, milyen volt, mikor nem volt a fájdalom. néha erősen koncentrálok a nem fájós oldalra, hogy az a normális.....
244. pearl1975 (válaszként erre: 242. - Jenna8)
2010. márc. 18. 18:07
nem, nincs. ahogy a helyzet kinéz, most már nem is lesz. de nem probléma, megvagyok egyedül, főleg ilyen állapotban. sokszor végiggondoltam már, hogy mekkora kicseszés lenne, ha gyerekeim lennének, akikért felelős vagyok. ha férjem lenne, az meg már biztos mással vigasztalódna, mert meddig bir egy pasi egy ilyen helyzetben maradni???? (meg talán én se várnám el tőle)
243. vvicus
2010. márc. 18. 16:43

Sziasztok! :-) Elmentem picit pihenni, a sok sírástól most könnyen ment, na meg valamiért általában (nem mindig) nekem este rosszabbak a fájdalmaim. Fú, tudnák még szunyálni, de inkább felkeltem.

Hát igen, nagyon feldühített a dokinő azzal, hogy ez van, mást nem tud csinálni (pedig mennyi mindent olvastam már a neten, hogy ki lehetne próbálni), egy kis sírás, kézszorongatás után irány a pszichiátria.

242. Jenna8 (válaszként erre: 240. - Pearl1975)
2010. márc. 18. 15:56

Nem sok jóval bíztattak eddig Téged sem.

Van már gyerkőcöd,párod?

241. Jenna8 (válaszként erre: 239. - Pearl1975)
2010. márc. 18. 15:55

Nekem volt 2 hónap,mikor teljesen jól voltam,akkor még semmi komolyra nem is gondoltam,azt hittem,hogy meggyógyltam,csak a csontosodás fájt ennyi ideig.

Ma már arra sem emlékszem,hogy milyen is pontosan,ha nem fáj,nem érzem azt a részt.

Nekem is van mikor nagyon rossz,van mikor elviselhetőbb,de érzem mindig sajna

240. pearl1975 (válaszként erre: 237. - Jenna8)
2010. márc. 18. 15:53
egyáltalán nem biztos, hogy a gyógyszer rendbe hoz, de meg kellene próbálni.
239. pearl1975 (válaszként erre: 237. - Jenna8)
2010. márc. 18. 15:52
nem, én 1.5 éve folyamatosan érzem. vannak napok-hetek, amikor nagyon rossz (pl a múlt héten), van, mikor elviselhetőbb, de mindig van.
2010. márc. 18. 15:51

jövő héten nézetem meg megint a gombáim, aztán kiderül, hogy mi van.

ha még mindig nem szedem be, akkor megint valami alternativ baciirtásba kezdek, még van ötletem.

237. Jenna8
2010. márc. 18. 15:51

De azminden bizonnyal majd rendbe hoz,ugye?

Másfél év alatt volt olyan napod,heted,hónapod,hogy teljesen jól voltál?

Bocs,hogy ennyit kérdezek,csak a Tiedhez hasonlítanak a tüneteim

236. pearl1975 (válaszként erre: 235. - Jenna8)
2010. márc. 18. 15:49
már adtak, csak nem szedheten még, ha enm akarok még nagyobb bajt a beleimmel.
235. Jenna8 (válaszként erre: 233. - Pearl1975)
2010. márc. 18. 15:45
Neked most majd adnak antibiotikumot,hogy jobban legyél?
234. Jenna8
2010. márc. 18. 15:41
Igen,könnyebb azt mondani mindenre.Igaz nekem volt egy pszichés fájdalmam,érzésem 1 éven át,ami folyamatos volt,de nem lehet mindenre rásütni ezt,csak azért mert nem tudják,hogy mi is a baj pontosan
233. pearl1975 (válaszként erre: 232. - Jenna8)
2010. márc. 18. 15:34

csak ebben az a csúnya, amikor - mint ma Vicánál - rásütik a páciensre, hogy tulajdonképpen önmaga okozza, mert pszichésen jön. pedig nem. és attól, hogy ő még nem találkozott olyannal, akinél nem hatott az az egy szem gyógyszer, amit ismer (pedig van még rá gyógyszer), akkor már egyből dilis az illető. és az meg már tényleg nagy kegy lenne, ha esetleg továbbküldené valaki máshoz, hogy hátha az tud rajta segiteni, nem, a szerencsétlen oldja meg maga.

én sok mindent el tudok képzelni, hogy pszichésen jön, pl hasfájás, fejfájás, de nem folytonosan!!!! hanem stresszhelyzetben.

232. Jenna8 (válaszként erre: 231. - Vvicus)
2010. márc. 18. 14:42
Én azt imádom,mikor azt mondják,hogy vannak olyan betegségek,amiket az orvosok sem ismernek,nincsenek bent a könyvekben.Hát kösz!
231. vvicus (válaszként erre: 230. - Jenna8)
2010. márc. 18. 13:57
Hát persze, végülis csak 24 éve ismerem a testem, de ő kijelenti, hogy az mindig is ott volt. Na bumm. Jó, de akkor mitől fáj, legalább azt mondaná meg. :-)
230. Jenna8 (válaszként erre: 229. - Vvicus)
2010. márc. 18. 13:52
Csak tudod,hogy ott volt-e vagy sem!orvosok!
229. vvicus (válaszként erre: 227. - Jenna8)
2010. márc. 18. 13:11
Holnap megyek hozzá fel. Ja, a legjobbat nem is írtam! :-) Mutattam én a dokinőnek, azt mondta, ez eddig is ott volt. Hozzá kell tegyem, szemüveges vagyok, így nem ritkán nyúlok oda, plusz ugye a higiénia is arra sarkall, hogy mossam meg magam ott is. De nem volt kedvem vitatkozni.
228. Jenna8
2010. márc. 18. 12:54
Most egy fél órácskára mennem kell,de jövök vissza
227. Jenna8 (válaszként erre: 225. - Vvicus)
2010. márc. 18. 12:53
Szerintem minél előbb keress fel valakit ezzel a puklival,ha mást nem,hát a körzetidet!!
226. Jenna8 (válaszként erre: 223. - Vvicus)
2010. márc. 18. 12:51
Akkor viszont ne bánjad,elég bunkó doki volt!!!
225. vvicus (válaszként erre: 222. - Jenna8)
2010. márc. 18. 12:47
Háromig nagyon-nagyon fájt, bevettem 2 cataflamot, hogy valamelyest enyhítse, mert ugye semmi sem tudja teljesen megszűntetni. Na meg a cataflamtól mindig bebódulok, gonoltam, segít elaludni. De ami kiborított, hogy nekem a bal arcom fáj, és tegnap éjszaka a jobb fülem mögött egy nagyon kemény pukli lett, ami fáj, és már azon az oldalon sem tudtam aludni, de háton sem, mert akkor ahogy nyomódik a fejem hátulról, jobban fáj az arcom, a bal oldalon alvás meg élből kizárt egy ideje.
224. vvicus (válaszként erre: 223. - Vvicus)
2010. márc. 18. 12:44
Szerinted én túlzom el, mert már arra gondolok, bennem van a hiba.
223. vvicus (válaszként erre: 221. - Jenna8)
2010. márc. 18. 12:43
Nem túlzás, amit írni fogok: 5 percig ecsetelte, hogy nem létezik bal alsó szemfog, ki is röhögött, hogy mondhatok ilyet, majd a saját sárguló protkóján mutogatta, hogy melyek a szemfogak, és analógiáját tekintve alul tényleg lehetne szemfog, de nem az. Akkor mondtam neki, hogy jó, akkor a bal alsó 3-as fogam fáj, utána azt magyarázta el nekem, hogy nem a hármas, hanem a kettes, mert az a kettes... Aztán szájbarágósan elmondták, hogy legközelebb sírás miatt nem engednek be, mert nem sürgősségi ellátók (egy hónap múlvára adtak időpontot, akkor sírva fakadtam, hogy nekem most fáj), megjegyzem, hogy senki nem volt nála, pedig egy óra még hátra volt a rendelésből.
222. Jenna8
2010. márc. 18. 12:41
Egyébként,hogy vagytok ma,milyen napotok van?Az éjszaka volt alvás?
221. Jenna8 (válaszként erre: 219. - Vvicus)
2010. márc. 18. 12:37
Lehet rendes volt,csak mogorva,viszont,ha részedről nem volt meg az a szimpátia...
220. Jenna8 (válaszként erre: 218. - Vvicus)
2010. márc. 18. 12:35

Nem,a bunkóktól én is eljöttem!

Nekem a neurológusom nagyon rendi volt,csak nem tudott meggyógyítani,a füll-orr-gégészt ismerjük,pont mint a gyerek dokit,az akupt dokim is ari volt és mindig minden eredményemre kíváncsi volt.

Szerintem csak olyanhoz érdemes menni,aki rendes Veled,mert csak azzal tudsz őszintén,nyíltan beszélni.

Én mindegyik előtt bőgicséltem párszor,de soha nem volt kínos,mert jó volt a viszony.

Viszont az első neurológus előtt kellemetlen volt,mert rideg,lekezelő orvos

219. vvicus (válaszként erre: 217. - Jenna8)
2010. márc. 18. 12:34
Az első, a bunkó doki rebesgette, hogy MRI kéne, de ugye őt otthagytam. Aztán visszahívott, egész délelőtt 4X hívtak, egy héttel azután, hogy voltam nála, majd amikor felvettem, beszéltem az asszisztensnővel, akinek megmondtam, hogy nem akarok tőle semmit, majd felhívott a doki is, neki finomabban mentettem ki magam. Lehet, hogy nem kellett volna foglalkozzak vele, hogy egy f#szkalap??? És egyáltalán találkoztatok már olyan sztk-s dokival, aki ennyiszer próbálkozik, majd saját maga is felhív?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook